Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esana mazajam.

 
Reitings 97
Reģ: 13.05.2016
Sveikas meitenes. Ko jus dodat saviem 11 menesu jauniem mazuliem? Grikus need isti vai nu pa sausu vai ka. Liku klat sviestu bet vienalga negaja ieksa. Variju 3 graudu parslas ari sajusma nav. Veikala burcinas ed labprat. Maizi jus dodat? Un ka ar cepumiem? Ja dodat, tad mercejat ari udeni?
27.11.2017 13:15 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Ko Tu tiem griķiem klāt liec? pati taču sausus arī neēstu :) un gada vecumu meita ēda visu, izņemto - sālītu, ar daudz garšvielām, asu, saldumus utt. Ēda visus kartupeļus, mērces, gaļu utt, ko ēdam paši, tikai iespējami veselīgāk un ar mazāk garšvielām pagatavotu. Maizi un cepumus arī ēd, ūdenī nekad neesmu mērcējusi.
Ja garšo veikala biezeņi, pamēģini pati vārīt, tvaicēt blenderēt visu iespējamo (dārzeņi, gaļa, zivs)
27.11.2017 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
11men putrai jau liku klāt druscīt ievārījumu un ēda kā lielā :)
27.11.2017 13:31 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
11 mēnešos ēda faktiski to pašu ko es. Kartupeļi ar mērcēm, dārzeņiem, dažādas plovu versijas, omletes, sacepumi. Auzu pārslu putra ar ievārījumu, zupas...cepumus nekad neesmu mērcējusi
27.11.2017 13:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Manai gads un visus tos biezeņus sākusi izbrāķēt. Tik daudz esmu izmetusi ārā. Garšo makaroni, tās augļu putras, burciņas ar saldo ēdienu, jogurts, biezpiens, mannā, cepumus ar ēd, neko nemērcēju, jāmācas tak arī zobus izmantot. Cepeškrāsnī cepti kartupeļi ari garšo. Kad cepu kotletes tās ar iet labi iekša :D tik sadalu mazos gabalos. Vēl garšo avokādo, tomāti.daudz kas ko var pati paņemt rokā un ēst. Esmu devusi maizi pagaršot, bet nav tur nekā vērtīga, tàpec vairs arī nedodu. Aa ola ar garšo. Piem omlete :D
27.11.2017 13:40 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Pirmkārt uz 11 mēnešu vecumu jau devu ļoooti plašā klāstā dažādus dārzeņus (jau pat ne blenderētus, bet tikai samīcītus, lai ir arī gabaliņi) + truša vai jaunlopa vai teļa gaļu (blenderētu), dažādus graudaugus (vārītu kvinoju, rīsus, kuskusu; dažādu pārslu putras, kas vārītas pienā vai arī uzbriedinātas karstā ūdenī un aplietas ar bezpiedevu lakto + kāds banāns vai saspaidītas odziņas), biezpienu u.t.t.; maizi viņa grauza vienubrīd ļoti bieži, jo sevišķi garoziņas. Pirku parasti tieši kādas pilngraudu maizītes, ne pliku baltmaizi... Arī cepumus devu, turklāt, vairāk pat sāku izvēlēties "parastos", pievēršot mazliet pastiprinātu uzmanību cukura daudzumam, nevis tos īpašos bērniem domātos. Nekur nemērcēju, bērns taču tā siekalojās, ka pats ātri vien to cepumu putrā bija pārvērtis... Nez... uz 11 mēnešiem tiešām manai dāmai jau bija ļoti bagātīga ēdienkarte.
27.11.2017 13:43 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Lai gan tagad paskaitot atpakaļ, laikam šī mana uzrakstītā ēdienkarte vairak atbilda laikam pirms 11 mēnešiem. Uz gada vecumu viņa stabili ēda visu to pašu, ko mēs paši, jo bija jau pakāpeniski pieradināta pie rupjākas struktūras ēdiena. Biezeņus, kas sablenderēti pilnīgā putrā neatzina jau kopš kādu 9 mēnešu vecuma...
27.11.2017 13:45 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Uz gada vecumu abi mani puikas ēda to pašu, ko visi. Vienīgie ierobežojumi - tas, ko bērns nepanes. Vecākajam tie bija kvieši, olas - apmēram līdz dārziņa vecumam. Jaunākajam - piena produkti līdz 11 mēnešu vecumam. Citādi - uz gadu ēda to pašu, ko lielie, tikai mazāk sāls, mazāk garšvielu. :)
27.11.2017 13:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!