Būt kopā un nekrāpt?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Uzgāju šo rakstu:
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/binnija-ir-arkartigi-sarezgiti-nodzivot-monogami-visu-dzivi-kopa.d?id=49422629
Nekas daudz tur nav pateikts, bet aizdomājos tāpat. Vai ticiet, ka var daudzus gadus nodzīvot kopā ar kādu nekrāpjot? Jūsu domas?
08.11.2017 23:14 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Es vispār nesaprotu, kur Dionysus atrada tos komentārus, no kuriem samiksēja sevis aprakstīto krāpēja profilu. Bet acīmredzams ir viens, ka tādi kā Dionysus nekādīgi nespēj sagremot, ka sabiedrībā joprojām ir cilvēki, kuri nekrāpj, ka sabiedrībā joprojām ir pāri, kuri patiešām ir laimīgi un saticīgi. Jā, jā, ne vienmēr smaidīga bildīte sociālajos tīklos nozīmē to, ka tāda pati aina paveras reālajā dzīvē, bet apgalvot, ka zem visām smaidīgajām sejām un saticīgajiem pāriem slēpjas kāds zemūdens akmens, jo viss jau nevar būt tik labi un skaisti, ir stulbi. Un, jā, tieši šo ideju ar saviem komentāriem Tu, Dionysus, diezgan uzkrītoši centies postulēt. Nespried par visiem pēc sevis.
10.11.2017 11:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Izklausās, ka Tu pat esi sarūgtināts

Tev taisnība, esmu sarūgtināts, ka pārējā visa sabiedrība nav tik perfekta kā Cosmo dalībnieces.
Es esmu kļuvis par ideālistu pateicoties šim forumam.
Tā kā man ir sava pieredze, un šeit esmu nokristīts par pēdējo nelieti ( piekrītu), tad vēlos izmainīt sabiedrību un pasauli, padarot to labāku.
10.11.2017 11:12 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Krāpšanu, manā skatījumā, ne ar ko neattaisnosi. Vakar, intereses pēc, arī ar savu vīrieti parunājos par šo - viņš uzreiz teica, ka krāpšanu attaisno tikai tie, kas paši krāpuši.
Un es nezinu tādu situāciju, kur man būtu nevis jārisina savas problēmas ar savu vīrieti, bet jāskrien gulēt ar citu.
Dionysus, beidz mērīt citus pēc savas mērauklas. Tu tāpat nepārliecināsi nevienu Cosmo dāmu, ka tev bija savi iemesli, lai krāptu. Un es tomēr uzskatu, ka otro pusi ne mīli vai cieni, jo kāda gan cieņa var būt cilvēkam pret otru, ja to spēj nokrāpt un vēl mēģināt attaisnot sevi forumā?
10.11.2017 11:25 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Krāpšanu, manā skatījumā, ne ar ko neattaisnosi. Vakar, intereses pēc, arī ar savu vīrieti parunājos par šo - viņš uzreiz teica, ka krāpšanu attaisno tikai tie, kas paši krāpuši.

miljons +
10.11.2017 11:40 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, beidz mērīt citus pēc savas mērauklas. Tu tāpat nepārliecināsi nevienu Cosmo dāmu, ka tev bija savi iemesli, lai krāptu. Un es tomēr uzskatu, ka otro pusi ne mīli vai cieni, jo kāda gan cieņa var būt cilvēkam pret otru, ja to spēj nokrāpt un vēl mēģināt attaisnot sevi forumā?

Pilnībā piekrītu
Es jau tagad esmu pārliecināts ka nevienai Cosmo dāmai ne draugs, ne vīrs nav krāpnieki. Kas pēc būtības pat nav iespējams.
Es sevi neattaisnoju, kas izdarīts, tas izdarīts. Atļauju pret sevi izteikt pārmetumus un nomētāt ar akmeņiem, ja kādai tas sniedz atvieglojumu.
10.11.2017 11:49 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es pajautāšu no otras puses: kāpēc jums liekas, ka tik daudzi savas otrās puses krāpj? Jūs paši/pašas esat krāpuši/krāpušas? Ja pats dari, tad jā, šķiet, ka visi pārējie arī dara tāpat. Es, protams, saprotu, ka tas, ka es neesmu informēta par krāpšanas faktu, nenozīmē, ka Anna nekrāpa Jāni, jo varbūt krāpa, bet es to nezinu, bet jābūt taču kaut kādam iemeslam uzskatīt, ka krāpšana ir izplatīta parādība. Kāds ir krāpis savu sievu, guļot ar jums vai kā? Jums ģimenē, rados vai draugos ir bijuši skaļi skandāli krāpšanas sakarā? Vecāki ir viens otru krāpuši? Nu tiešām? Man apkārt nav tādu skandālu, es tiešām nevaru iztēloties, ka kāds no man pazīstamajiem kādu baigi būtu krāpis. Protams, tas nenozīmē, ka tā nav noticis, bet, lai man apkārt masveidā cilvēki krāptu, tiktu pieķerti, un/vai šķirtos krāpšanas dēļ - nu nav tā. Attiecīgi, man nav sajūta, ka visi viens otru baigi krāpj. Jo pa kādam gadījumam tad jau līstu ārā.
10.11.2017 13:27 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
neesmu krāpusi nekad/nevienu. Es vispār neredzeu un nesaprotu iemeslu tā darīt. Ja jau krāp, tad jau tev nepatīk sava otra pusi, tad šķiries un miers.
10.11.2017 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Neticu. Jo biezi vien, tie kuri it ka izskatas no malas vislaimigakie, izradas ir bijis kads starpgadijums. Kadreiz es teicu, ka nekad nekraptu. Ceru, nebus tada vajiba nakotne, bet dzive var gadities visadi.
10.11.2017 14:11 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es gan ticu! Man nešķiet normāli domāt, ka “katram gadās”. Nu negadās, ja tiešām mīli to otru cilvēku.
10.11.2017 14:12 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Krāpšanu neuzskatu par normu. Nespētu otram cilvēkam ko tādu nodarīt. Ja reiz ir vēlme krāpt, tātad nav īstais cilvēks. Atrisinājums - šķirties. Kāda jēga krāpt? Pēc tam turpināt dzīvot kopā un nekaunēties katru dienu skatīties otram acīs? Nevaru iedomāties, cik pretīga sajūta tā ir, nemaz nerunājot, ka to vēl mēģina slēpt no otras pusītes... Ja kāds krāptu mani, skaidri zinu, ka nedotu otru iespēju, jo ar tādu cilvēku vienkārši vairs nespētu būt kopā.
10.11.2017 14:41 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Katrs spriež pēc sevis :D
Man, piemēram, liekas, ja es varu vēsā mierā nekāpt, tad kāpēc lai citi nevarētu? Kas es kāda izredzētā? :D Ja es varu, tad var visi. Cita lieta - vai grib varēt. Dažiem labiem ērtāk ir negribēt, tad var šļūkt uz visām debespusēm un teikt, ka tā jau visi dara. ja saka, ka nedara, tad muld vai arī nedara pagaidām. Driz kāja paslidēs, laika jautājums :D
10.11.2017 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Es nespriezu pec sevis, redzu kas notiek apkart.
10.11.2017 15:14 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Sakritība :D
Es, piemēram, tāpat kā daenerys, neredzu, kur tad galu galā notiek tās krāpšanas uz katra stūra. Bet nu, moška es tiešām izredzētā, nekrāpju, vīrs arī ne un tuvāko draugu lokā arī nekas nav dzirdēts. Izņemot viens gadījums. :D
10.11.2017 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Manam vīram ir daudz draugu, kad visi satikās, tad arī klačojas. Un tad nu manējais atstāsta, ka kāda sievai ir bijis dienesta romāns, kāda vēl ko citu sadarījusi. Vīra brālis arī nesen izšķīrās, sieva bija pazudusi, pie mīļākā aizsēdējās un aizmirsa, ka divas dienas, ka mājās jābrauc:-D Mēs viņu pat caur policiju meklējām. Man apkārt daudzi krāpj, un it kā normālas ģimenes.
10.11.2017 15:48 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jā, jā protams, visi krāpj. Nu nav tā. Tas ļoti atkarīgs no cilvēka, kāds viņš vispār pa dzīvi ir, cik atbildīgs, godīgs, kā rūpējas par apkārtējiem, sev tuviem cilvēkiem, kā arī protams, kādā ģimenē audzis. Man ģimenē neviens nav krāpis, ne vecāki, ne vecvecāki, visiem laimīgas un ilgas laulības. Arī vīra ģimenē nav krāpšanas. Jā, ir visādas problēmas bijušas, krīzes, bet visam var tikt pāri, vajadzīga tikai cieņa un atbildība pret otru, un , protams, mīlestība un vēlme attiecības kopt.
Esam laimīgi kopā jau 13 gadus un es pieļauju, ka visādi var dzīvē notikt, var iemīlēties citā cilvēkā, vai pārstāt mīlēt, bet zinu, ka vīrs šādā situācijā būtu vismaz tik godīgs un atbildīgs par kopā piedzīvoto, lai ar cieņu arī izšķirtos ar mani. Protams, ceru, ka tas nenotiks, jo vienmēr esmu vēlējusies būt kopā ar savu pirmo un īsto mīlestību. Pagaidām tas ir izdevies un ar katru gadu esam arvien laimīgāki kopā (l)
10.11.2017 16:06 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Vai ticiet, ka var daudzus gadus nodzīvot kopā ar kādu nekrāpjot?

Ticu un gribu ticēt. Par spīti tam, kas notiek apkārt ar pazīstamiem cilvēkiem un ne tik pazīstamiem. Jo citādi, kāda vispār ir jēga veidot attiecības, precēties un radīt bērnus? Kāda jēga veidot saistības uz turpmāko dzīvi, ja nav ticības otram cilvēkam un kopīgajiem solījumiem? Kāda jēga precēties, ja tāpat izšķirsies pēc pāris gadiem, kad kāds no pāra nokrāps? Sauciet mani par naivu, bet es gribu ticēt uzticībai, mīlestībai un kopīgai laimei.
10.11.2017 16:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jūs paši/pašas esat krāpuši/krāpušas? Ja pats dari, tad jā, šķiet, ka visi pārējie arī dara tāpat

Neesmu krāpusi, netaisos krāpt (pat nevaru iedomāties, kāpēc lai to darītu) un, cik zinu, mani nav krāpuši. Lïdz ar to vispārīgs apgalvojums "katrs spriež pēc sevis", manuprāt, ir stipri diskutabls. Bet, jā, esmu dzirdējusi daudz par krāpšanas gadījumiem un daži par pāriem, par kuriem nespēju noticēt, un kuri joprojām ir kopā un izskatās pat ļoti laimīgi (lïdz ar to - varbūt daži tomēr spēj pārkāpt šim notikumam pāri). Un, jā, nemēdzu nevienā jomā kategoriski domāt no sērijas "ar mani tas nekad nenotiks". Man liekas arī dīvaini turpināt uzstāt, ka šeit kāds saka, ka krāpšana ir norma vai kāds īpaši attaisno krāpšanu.
10.11.2017 17:00 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jā, jā, ne vienmēr smaidīga bildīte sociālajos tīklos nozīmē to, ka tāda pati aina paveras reālajā dzīvē, bet apgalvot, ka zem visām smaidīgajām sejām un saticīgajiem pāriem slēpjas kāds zemūdens akmens, jo viss jau nevar būt tik labi un skaisti, ir stulbi.

To sakot, piekrītu gan šim arī.
10.11.2017 17:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Attiecības bez krāpšanas ir iespējams un reāli pastāv.
Jums vispār par to nevajadzētu satraukties, esat pietiekami gudras un inteliģentas, ar sievietes intuīciju apveltītas dāmas. Jūs krāpēju atšifrēsiet uzreiz un nelaidīsiet sev tuvumā.
Vīrietis ar kuru jūs plānosiet attiecības būs uzticīgs jums un ne domās nebūs krāpšana.
Tā ka jūsu attiecībām tas nedraud. Un tā arī ir pārmantojama īpašība un ja jūsu vecākiem tās nav, tad ne jums ne jūsu bērniem nekas tāds nav iespējams.
Kādi ir krāpnieki es zinu no savas pieredzes, jūs ar tādiem attiecības nekad neveidosiet, tā ka viss būs OK
10.11.2017 17:31 |
 
Reitings 41
Reģ: 11.07.2017
Ticu, ka var nekad nekrāpt fiziski.
Neticu, ka var nekrāpt morāli. Kaut vai tā ir kāda mazliet intīmāka sarakste, mazliet kaislīgāka deja klubā dzērumā u.t.t. Tas, manuprāt, ir katram. Pavedināšana
10.11.2017 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)