Būt kopā un nekrāpt?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Uzgāju šo rakstu:
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/binnija-ir-arkartigi-sarezgiti-nodzivot-monogami-visu-dzivi-kopa.d?id=49422629
Nekas daudz tur nav pateikts, bet aizdomājos tāpat. Vai ticiet, ka var daudzus gadus nodzīvot kopā ar kādu nekrāpjot? Jūsu domas?
08.11.2017 23:14 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Cerams ka nevienai neesu sagrāvis cerības uz pareizām attiecībām
Tā ir tikai mana filosofija
Jā un es esmu pārliecināts ka ar jūsu draugiem/vīriem vai nākamajiem draugiem/vīriem nekad nekas tāds nenotiks.
Tas vienkārši nav iespējams jūsu attiecībās.
To slikto statistiku uztaisīja cilvēki kurus jūs nepazīstat un es.
09.11.2017 17:58 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
NightSky
Te jājautā vai tam vīrietim visi ir mājās un viņš ir pie pilna saprāta. Tāds staigulis pie manis būtu uz līdzenas vietas beigts burtiskā nozīmē!!! Viņam tas dārgi izmaksātu!!!:-(:-(:-(
09.11.2017 18:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Hahaha ja vien viss butu tik vienkarsi. Uzzin, ka krapj, sakrava savas un bernu drebes, un prom.
P.s. es nerunaju par sevi personigi, var atslabt.
09.11.2017 18:21 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Es ticu! Arī es esmu monogāms cilvēks, man nekad mūžā, esot attiecības, nav gribējies līst kāda cita gultā. Man sekss iet roku rokā ar mīlestību, pat nevaru iedomāties pārgulēt ar kādu vienkārši tāpat. Plus es ļoti cienu un mīlu savu vīru, viņš to nav pelnījis. Par viņu arī esmu diezgan pārliecināta, protams, cik nu tas vispār ir iespējams. Bet nu viņš vispār nav melotājs, pat par sīkumiem nekad nevar samelot. Ja es ticu sev, ka spēju nekrāpt, ticu, ka arī mans partneris ir adekvāts un spēj būt uzticīgs.
09.11.2017 18:24 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Šis ir tāds jutīgs jautājums, kurā katrs, man šķiet, vadās pēc savas iepriekšējās pieredzes. Esmu bijusi ilglaicīgās attiecībās nekrāpjot, līdz ar to es zinu, ka tas absolūti ir iespējams (un nav pat grūti). Un, manuprāt, vienīgā atšķirība starp vīriešiem un sievietēm neuzticības jautājumā ir tāda, ka pret vīriešiem izturas daudz, daudz pielaidīgāk šajā ziņā. Ja cilvēkam ilgi borē, ka viņš ir mednieks un kas tik vēl ne, tad vienā brīdī viņš pats sāks tam ticēt.
Ja mūs visus, neatkarīgi no dzimuma, audzinātu ar uzskatu, ka rūpes par attiecībām un lojalitāte ir svarīgas lietas, tad droši vien situācija būtu citādāka. Bet realitātē to galvenokārt māca tikai sievietēm.
09.11.2017 18:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un ir divaini lasit, visi zin, ka krustmate ar viru 30 gadus nodzivojusi uzticigi, omite un opitis ar jo tagad vel cubinas, labaka draudzene ar nekad nav krapusi, bralis ar sievu ar dzivo godigi. Kaa totad var zinat, ja to ,kas notiek aiz aizvertam paara durvim, nezin neviens iznemt pashi!?! Bulla kaka visi tie piemeri jo parliecinati varam but tikai par sevi.
09.11.2017 18:25 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Par tiem piemeriem piekritu. Ja es nokraptu savu virieti es tak nevienam to neietu apkart stastit un nakotne radu berni utt to nezinatu ja es nepastastitu
09.11.2017 18:43 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es ticu, ka pāris var dzīvot laimīgi kopā un nekrāpt. Tāpat arī ticu, ka pieaudzis, saprātīgi domājošs, atbildību uzņemties spējošs, godīgs un uzticīgs cilvēks, kurš ciena savu laulāto partneri, situācijā, kad sagribēs citu miesu, citas sajūtas, godīgi pirms tam izšķirsies no esošā partnera/-es un tikai tad gulēs ar to otru.
Ir absolūti nepiedodami tas, ja cilvēks vispirms izdomā pamēģināt kādu citu, lai saprastu, vai ir labāk, un tikai tad domā par to, pie kura varianta tad pieturēties.
Es ticu, ka mīlestība var beigties, ka cilvēki var mainīties, ka laulātajā draugā var pazust tie iemesli, kādēļ otrs viņu iemīlēja. Es ticu, ka cilvēka dzīvē var uzrasties jauns vīrietis/sieviete, kurš "norauj jumtu" un kurš ir daudz labāks par esošo partneri. Es ticu, ka pāris var mēģināt strādāt pie laulības saglabāšanas, taču rezultāts tik un tā būs negatīvs - viņi izšķirsies. Ne visām attiecībām un laulībai ir lemts pastāvēt līdz mūža galam pēc principa "ilgi un laimīgi".
Bet es nekad, NEKAD nesapratīšu gulēšanu vai cita veida tuvību ar kādu citu, kamēr esi attiecībās. Un tam nav itin nekāda attaisnojuma.
09.11.2017 18:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Zinu pārus, kuri ir monogāmi, un man pašai liels prieks ko tādu skatīt savām acīm. Jo nu tas burvīgais, vārdos neizsakāmais, kas virmo starp viņiem... Tāpat zināmi, kuri tādi nav...

Interesanti kā nāk šādas zināšanas, atkal kas no paralēlo pasauļu jušanas spējām, maņām.
Cerams ka nevienai neesu sagrāvis cerības uz pareizām attiecībām
Tā ir tikai mana filosofija
Jā un es esmu pārliecināts ka ar jūsu draugiem/vīriem vai nākamajiem draugiem/vīriem nekad nekas tāds nenotiks.
Tas vienkārši nav iespējams jūsu attiecībās.
To slikto statistiku uztaisīja cilvēki kurus jūs nepazīstat un es.

Labs. :D
Hahaha ja vien viss butu tik vienkarsi. Uzzin, ka krapj, sakrava savas un bernu drebes, un prom.

Un ir divaini lasit, visi zin, ka krustmate ar viru 30 gadus nodzivojusi uzticigi, omite un opitis ar jo tagad vel cubinas, labaka draudzene ar nekad nav krapusi, bralis ar sievu ar dzivo godigi. Kaa totad var zinat, ja to ,kas notiek aiz aizvertam paara durvim, nezin neviens iznemt pashi!?! Bulla kaka visi tie piemeri jo parliecinati varam but tikai par sevi.

Negaidīti, bet jāpiekrīt Beibe.Marta
09.11.2017 19:07 |
 
Reitings 2
Reģ: 31.10.2017
Ieinteresēja - kā jūs definējat emocionāla krāpšana? Vispār, neiedziļināšos detaļās, man pašai šķiet, tas ir tieši tas kas ar mani ir noticis.
Par tēmu - no savas puses ticu, bet no vīrieša puses - neticu. Tāpat kā neticu, ka ir krāpēji un nekrāpēji - ir vīrieši - un gadās labvēlīgi apstākļi, varbūt mājās vēl kašķis un tā tas arī notiek un var būt 10 gadus uzticīgs un vot vienā dienā kāja paslīdēs... Vai fizisku krāpšanu spētu piedot? Nezinu. Varbūt. Varbūt spētu dzīvot ar viņu kopā, bet kaut kas mūsu starpā būtu miris uz neatgriešanos, tas nu ir droši. Līdz ar to nemaz necenstos būt uzticīga, dotu savai savvaļas amazonei pilnu vaļu:D
09.11.2017 19:10 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Un ir divaini lasit, visi zin, ka krustmate ar viru 30 gadus nodzivojusi uzticigi, omite un opitis ar jo tagad vel cubinas, labaka draudzene ar nekad nav krapusi, bralis ar sievu ar dzivo godigi. Kaa totad var zinat, ja to ,kas notiek aiz aizvertam paara durvim, nezin neviens iznemt pashi!?! Bulla kaka visi tie piemeri jo parliecinati varam but tikai par sevi.

Un? Jautājums bija - vai jūs ticat. Es ticu. Domāju līdzīgi Freyai - ja krāp, kāpēc vēl esi attiecībās? Un, piedodiet, bet sajūta tāda, ka attaisnojumus meklē tās, kuras pašas ir krāpušas. Un nevajag uzreiz to darvu liet - neviens jau nemaz nezina, kas patiesībā notiek attiecībās, kas no malas šķiet ideālas... Nu nezina, taču tas nozīmē, ka idille var būt patiesa.
09.11.2017 19:22 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Akd, tas tak nav attaisnojuma meklejums. Es neattaisnoju tadas lietas. Vispar. Esmu pret un negrasos krap vai piedot. Bet nu ka nu ka jus zinat par Dzintras tanti vai kaiminu Jani. :-D
09.11.2017 19:28 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Cik var ticēt statistikai, tad 90 % to ir darījuši, vismaz vienreiz.

Ko vēl neteiksi. Cilvēks visu ko izdomās, lai tikai savu sirdsapziņu mierinātu un sānsoļus attaisnotu. To, ka neviens nav 100% pasargāts no krāpšanas attiecībās, saprot jebkurš pieaugušais. Taču ir tik muļķīgi visus mērīt pēc vienas mērauklas un izvirzīt aksiomu, ka agrāk vai vēlāk katrs cilvēks attiecībās saskarsies ar krāpšanu no vienas vai otras puses. Jā, iedomājies, arī mūsdienās ir cilvēki, kuri akli neseko trendīgajām frāzēm, ka "cilvēks nav radīts monogāmām attiecībām", "visi krāpj" u.tml. sviestiem, un spēj būt uzticīgi partnerim. Un, ja kaut kas attiecībās noiet greizi un nekas vairs nav glābjams, katrs iet uz savu debess pusi, nevis palēkā pa vienu, otru, trešo gultu, un tad domā, kur labāk patīk. Nudien nesaprotu, kāpēc daži krāpšanu pasniedz kā normu. Ja jau cilvēkam pat nav ticības, ka monogāmas attiecības ir iespējamas, tad kā ar šādu pārliecību, ka agrāk vai vēlāk vai nu viņš krāps dzīvesbiedru, vai arī viņš tiks krāpts, vispār var veidot nopietnas attiecības, precēties.
09.11.2017 20:18 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un, piedodiet, bet sajūta tāda, ka attaisnojumus meklē tās, kuras pašas ir krāpušas. Un nevajag uzreiz to darvu liet - neviens jau nemaz nezina, kas patiesībā notiek attiecībās, kas no malas šķiet ideālas...

Loģiska nezina, kas notiek ne ar Anniņu, ne Pēterīti. Secinājums, ka racionāls skats un spriešana nozīmē to, ka pašas esam krāpušas vai atbalstām, kā NightSky saka, ir visai smieklīgi.
09.11.2017 21:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
neseko trendīgajām frāzēm, ka "cilvēks nav radīts monogāmām attiecībām", "visi krāpj"

krāpšanu pasniedz kā normu. Ja jau cilvēkam pat nav ticības, ka monogāmas attiecības ir iespējamas, tad kā ar šādu pārliecību, ka agrāk vai vēlāk vai nu viņš krāps dzīvesbiedru, vai arī viņš tiks krāpts

Arvien labāki secinājumi un interpretācijas. Dionysus had a point, nesaskatīju tur nevienu šādu domu, kas izrietētu no viņa teiktā.
09.11.2017 21:13 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Reizēm šķiet, ka cilvēki nemaz negrib ticēt monogāmām attiecībām. Ne reizi vien par saticīgiem pāriem ir dzirdētas dzēlīgas piezīmes un spriedelējumi, ka viņi jau noteikti esot krāpuši, desmitreiz gribējuši šķirties un tagad tikai tēlo laimi, rociņās sadevušies..spriedelētāji parasti neko par pāri nezina, bet automātiski pieņem, ka pāris tikai izliekas saticīgs. Parasti tāpēc, ka paši nav pieredzējuši dzīvē ne laimi, ne uzticību - ja nav man, tad citiem taču arī nevar būt...
09.11.2017 21:24 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Secinājums, ka racionāls skats un spriešana nozīmē to, ka pašas esam krāpušas vai atbalstām, kā NightSky saka, ir visai smieklīgi.

No loģikas viedokļa - ir uzskatāms pozitīvs piemērs, un, lai to apgāztu, jāpierāda, ka patiesībā tā nemaz nav. Pārējais viss ir prāta pieņēmumi.
Nez kāpēc šeit pārspriedumi "jūs jau nezināt, kā ir patiesībā" vienmēr velk secinājuma "tātad tā nav" virzienā.
09.11.2017 21:50 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Šajā tēmā guvu pērliecību ka vairumam cosmo dāmu ir taisnība
Vai cilvēks ir godīgs un nekad nekrāps un pat nedomās par to liecina sekojoši pierādījumi:
1) Smaidīgas bildes FB, kopā ar ģimeni draugiem u.t.t un jo vairāk jo labāk.
2) šis cilvēks ir pazīstams jau daudzus gadus
3) Vienkārši jauks cilvēks
Ar to var secināt ka šādi cilvēki nevar būt laulības pārkāpēji.
Kāds tad ir krāpnieks - neinteliģents, bez augstākās izglītības, (iespējams pat bez vidējās) nevīžīgs, nepatīk bērni, rupjš, pretīgs, sievieti uzskata tikai par gaļas gabalu, domā tikai par sevi, vienā vārdā - lops.
Tā kā šādu cilvēku atpazīt ir diezgan viegli un neviena tādu pat tuvumā nelaidīs, tad jūsu kopdzīve nav apdraudēta.
Līdz ar to var secināt ja Cosmo dāmas pārstāvētu visu sabiedrības daļu tad krāpšana vairs nepatsāvētu vispār.
Tikai labu vēlot
D
10.11.2017 08:41 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Līdz ar to var secināt ja Cosmo dāmas pārstāvētu visu sabiedrības daļu tad krāpšana vairs nepatsāvētu vispār.

Izklausās, ka Tu pat esi sarūgtināts
***
Pilnībā parakstos zem freya un Kakadu vārdiem. Te runa ir nedaudz par ko citu tomēr..
10.11.2017 10:32 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Izklausās, ka Tu pat esi sarūgtināts

Tāpēc, ka nav kas dzied līdz, cik krāpšana ir noderīga savstarpējās attiecībās. :D
10.11.2017 10:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!