Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kanāriju salas

 
10 gadi
Reitings 3161
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Tā, kā vasara LV īpaši forša nebija, sapratu, ka gribu izrauties decembrī (vairāk sākums un vidus) kaut kur ārpus LV, kur ir siltāks. Nosliecos par labu Kanāriju salām, bet lasot dažādus portālus un diskusijas, galīgi apjuku, kam dot labāk priekšroku.
Attiecīgi, varbūt kāda var padalīties ar padomu:
-Uz kuru salu ieteiktu braukt un kāpēc? (vai kur ir būts un kā patika)
-Kurā salā ir siltāks (ja ir būts vairākās; vai arī tam nav nozīmes un laikapstākļi ir +/- līdzīgi)?
Ceļojuma mērķis: atpūsties un pabraukāt apkārt (apskatīt vairāk dabas skatus, pilsētas tik ļoti nepievelk).
31.10.2017 22:42 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neizvēlētos Kanāriju salas decembrī, jo laiks var būt arī +10 vai +15 grādi, nav nekāds vasarīgais. Biju Grankanārijā maija sākumā, bija ap +20, neteikšu, ka likās ļoti silti. Decembrī no salīdzinoši nedārgiem galmērķiem iesaku izvēlēties AAE, jo tur ar garantiju būs +22-+25 grādi. Protams, forši būtu vēl tuvāk ekvatoram, bet tur jau ir citas cenas.
Grankanārija ir forša vieta maijam, septembrim, oktobrim. Skaistas pludmales, skaists dabas parks, vulkāna krāteris pārgājieniem, kalni u.c. labumi.
31.10.2017 22:51 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Dievinu Kanarijas (l) pagaidam esmu bijusi 2 salaas, bet loti ceru, ka ar laiku pabuushu visaas. Mes esam braukushi novembrii un tad bij loti jauki tur. Pa dienu karsts,bet vakaros patikami vesak
31.10.2017 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 3161
Reģ: 29.01.2009
Reina: kurās salās un ko tajās darījāt (tikai viesnīca vai braukājāt apkārt un ja tā, tad varbūt kur)?
Daenerys1: AAE arī izskatīju, bet cenas salīdzinoši augstākas un tīri personīgās atsauksmes no pazīstamiem, ka nav ko darīt.
Pati esi bijusi? Kādas iespējas pašiem braukāt apkārt, ko apskatīt?
31.10.2017 23:07 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Pagājušajā decembra vidū biju Tenerifē. Gaissa temperatūra bija vidēji 25 grādi, nebija pārāk karsts, bet gan patīkami silts un varēja gan peldēt, gan sauļoties un iedegums turējās līdz jūlijam! :-D Biju Tenerifes dienvidos, tur tīri kūrorta tipa apkārtne - viesnīcas viena otrai virsū, bet noteikti iesaku pieteikties dažādām ekskursijām, aizbraukt uz Teides vulkānu, vietējo vīna darītavu un izbraukāt mazās pilsētiņas, jo tur tā daba un atmosfēra ļoti skaista un forša. Zinu, ka no Tenerifes ar kuģīti arī var aizbraukt uz citām salām Kanāriju salu arhipelāgā. :-)
31.10.2017 23:07 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Aizmirsu piebils, biju Grankanarija un Fuerteventura
Fuerteventura likas veejainaaka, ne velti laikam salas simbols ir vejdzirnavas :-) bet tur man likas skaistakas pludmales un udens krasa bija vnk (l)
Grankanarija ari loti skaisti
31.10.2017 23:09 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Grankanarija palikam 2 dazhadas pilsetas, bet tur bija loti atskirigas viesnicas un pludmales. Maspalomas loti paveicas ar viesnicu, bet Las Palmas tur atkal bija skaistaka pludmale
Fuerteventura tikai 1 viesnica dzivojam,bet staigajam apkart. Un braucam ar bagijiem pa vulkaniem, kamer aizbraucam uz citu pilsetu. Tas gan bija super
31.10.2017 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 3161
Reģ: 29.01.2009
Reina: jūs īrējāt auto? Vai kā savādāk?
25 grādi jau izklausās labāk :) neesmu baigā karstuma mīļotāja, bet aukstu (tā ap 10-14 grādiem) dienā arī negribas :D
31.10.2017 23:16 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Esmu bijusi Fuerteventura. Esmu ceļojusi tiešām daudz, bet šī ir vieta, kas burtiski paņēma manu sirdi!!(l) Fantastiska vieta, cilvēki, pludmales. Tāds miers! šī nav pārāk tūristiska sala, tāpēc man personīgi ļoti, loti patika! tāds īsts wild ceļojums bija. Uz vietas īrējam mašīnu un izbraukājām visu salu! Ja patīk sports, iesaku paņemt sērfošanas nodarbības! Baigi forši bija, vismaz arī kaut ko jaunu iemācījāmies.. aaah, kā gribas aizbraukt vēlreiz!!(l)
31.10.2017 23:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Esmu bijusi Tenerifē, Lanzarotē, Grankanārijā, drīz lidosim uz Fuerteventuru. Vienmēr lidojām novembrī - decembrī. Parasti temperatūras bija +23 +25 grādi, naktī +17/18 dažas dienas bija nenormāli karsts plus 30. Vienmēr bija saule, bez mākonjiem. Visās salās savi plusi, bet ieteiktu laikam uz Tenerifi - Las Amerikas, tur visvairāk tūrisma dzīves, daudz ekskursiju (krievu anglju val, gidi daudzi ir latvieši) Tenerifē arī ljoti daudz ko redzēt- Teide, Maska... Siam parks, Akvaland parks, Loro parks. Var atrast ljooti daudz izklaides iespeeju. Paareejaas salas nedaudz mierīgākas, bet daba visur skaista un atrast ko darīt arī var.
À, La Gomerā arī biju- 1 dienas ekskursijā, tur gan vairāk kā 1 dienu nebūs ko darīt
31.10.2017 23:46 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
AAE nav ko darīt? Nopietni? AAE bija mans piedzīvojumiem visbagātākais ceļojums, jo mēs tur ņēmām visādas ekskursijas - uz 4.lielāko mošeju pasaulē, uz Dubaju, uz beduīnu ciematu, uz tuksneša safari, uz akvāriju, uz muzejiem, šopingcentriem, īstu arābu zelta tirgu, augstāko ēku pasaulē, utt. Viennozīmīgi visinteresantākais ceļojums manā dzīvē.
31.10.2017 23:47 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kanārijās lēta auto noma, mēs arī īrējām, ar Gold Car ļoti lēti sanāca.
31.10.2017 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 3161
Reģ: 29.01.2009
Miss take: par cik esi bijusi daudzas salas- bija kada izteikta laikapstaklu starpiba? (Kaut kur lasiju ka tenerifes ziemelos esot aukstaks- nezinu cik taisniba)
Par AAE- ok, siki nepetiju, iespejams ka tie kas stastija vnk pasi baigi neiespringa uz vietas apskatem (kas pec tava rakstita izklausas visticamakais :) )
31.10.2017 23:50 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nu, vai nu man veicas vai arī tur visu laiku ir silts. Par tenerifi jā, Z daljā būs vēsāks, tur bija apmācies kad braucām uz Loro parku, bet jaku nevajadzēja, tāpat kalnos būs vēsāks un liels vējš var būt, tāpēc ekskursijā jāpanjem jaka, es iztiku ar plāno shalli jakas vietā. Ja brauc uz Tenerifi, jāizvēlas Dienvidi uz ziemeljiem var ekskursijās braukt.
Vienmēr esam peldējušies gan baseinos, gan okeāna, gan braukuši uz akvaparkiem.
31.10.2017 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Biju Tenerifē maijā. Tad. Gan bija +25 grādi (naktī 18-20), bet nu ziemā tur ir 22-24*C. Daenerys pieminētie 10-15 grādi ir pašos kalnos un vulkāna virspusē (ziemā) :D
Bet nu mums tā temperatūra arī atšķīrās - salas dienvidos ir vissiltāk, 20 min brauciena attālumā uz kalniem var jau gadīties, ka šortiņiem un plandošajam krekliņam pa virsu prasīsies garās bikses un džempuks :D.. Attiecīgi, uz ziemeļiem ir vēsi. Bet tas arī ir ļoti OK, jo tur arī ir savs šarms - zaļie, sulīgie mūža meži, atšķirībā no salas dienvidu daļas kaktusiem, palmām un izkaltušajai zemei.
Tenerife ir nežēlīgi dievīga! Tur ir ko redzēt, ir ko baudīt. Turklāt, lēta zeme. Degviela, auto īre, vīns un jūrasveltes (l) Dzīvošana kūrortzonā/kūrortpilsētās ir dārga (tieši apartamenti, viesnīcas), bet salas ziemeļos daaaudz lētāka. (Es gan ziemeļos nebiju, bet tagad ir tāda doma, ja sanāks atkal aizšaut)..
01.11.2017 00:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man šķiet, ka man vienkārši nepaveicās. Es biju Grankanārijā un dzīvoju pie jūras, maija sākumā reti kuru dienu bija siltāk par +20-+22 grādiem, bieži pa dienu bija +19. Pēc gada maija sākumā aizbraucu uz Sicīliju, tur bija pa dienu(!!!!) +15, naktī +8, kamēr Latvijā tajos pašos datumos bija pa dienu +24. (t)
01.11.2017 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Nu tas kā paveicas :) jeb pareizāk, kā nepaveicās.
Šoziem Tenerife ar' vienu laiku izcēlās ar drausmīgām vētrām un vēsumu (kas ieceļojošam atpūtniekam būs šausmīgi, ja viss .atvaļinājums iekrīt tādā laikā), tai pat laikā pēc nedēļas bija anormāls karstums, neraksturīgs ziemai - 30+ grādi..
01.11.2017 00:15 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.10.2017
Fuerteventura - mierīgas, skaista un klusa. Ja gribas izklaides, jāskatās citi varianti.
01.11.2017 10:28 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Pagājušā gada decembra sākumā bijām Tenerifē. Visslabākais ceļojums!! Apm. 22-25 grādi. Pilnīgi pietiekami. Tur ir viss- saule, lietus, sniegs, kalni, tuksneši (nosacīti), palmas, priedes... uttt. Tik bagātīga ainava! Arī īrējām auto no Gold car, ļoti labs serviss, viss kā nākas.
Es tomēr ieteiktu dzīvot nostāk no tūristu pārpildītām vietām. Mēs dzīvojām Costa Adeje. Ar auto var izbraukāt visur. Un iesaku internetā jau laicīgi pameklēt tādas "nestandarta" apskates vietas. Tādā veidā atklājām Abama beach, kas ir Ritz-Carlton teritorijā, bet pieejama pilnīgi visiem, pludmale kā no kartiņas. Izbraukājām arī vaļu un delfīnu tūri ar Maxi cat. Vispār iesaku biļetes nepirkt internetā laicīgi, ļoti lielas atlaides var dabūt pie tiem maziem tirgotājiem pludmalēs vai ielas malās, un apsvērt iespēju par kombinētām biļetēm. Aii..būtu tik daudz ko stāstīt un tik patīkami atcerēties(l)
01.11.2017 10:46 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Esmu bijusi Tenerifē februārī, bija ļoti karsti tikai vienu dienu no visas nedēļas, bet pārējo laiku arī bija silti un forši. Bijām Siam park, dzīvnieku parkā, ekskursijā kalnos. Bija ļoti jauks ceļojums. Daudz jūras velšu un vīna. :-D
01.11.2017 10:51 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Esmu bijusi Gran Canaria, otru reizi noteikti nebrauktu, toreiz patika laika apstaklu del, jo decembri bija ap 30 gradiem un taja laika vel dzivoju Latvija, bet Italija, Spanija, Francija un Portugale ir redzetas iespaidigakas dabas ainavas. Vestures un kulturas zina ari nepakera. :)
01.11.2017 10:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits