Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Priekšnieks - krāns

 
Reitings 5
Reģ: 08.02.2016
Sveikas meitenes.
Sākšu visu no sākuma.
Tātad. Septembrī man bija MA 6. Nedēļā. Nācās ņemt zilo lapu un tā kā domāju, ka rezultāts būs labs ,pateicu arī priekšniekam kāpēc esmu uz lapas.diemžēl notika tā kā notika. :( Ilgi domāju vai atgriesties darbā vai izmantot zilo lapu un iet prom neatstrādājot. Bet priekšnieks izlūdzās, lai vismaz līdz pavasarim palieku. Paliku.
Nu jau strādāju mēnesi, bet piezīmes no priekšnieka ir neizturamas. Gandriz katru dienu atgādina lai mājās nenodarbojos ar seksu, lai nesanāk atkal tā. Protams caur puķītēm, bet nu doma man ir skaidra. Un nu jau izdomājis kad man iet atkal dekrētā, kad sākt taisīt bērnu, kad viņš man būs pieteicies un kad es varēšu iet atkal uz lapas. Lai viņš var atrast darbinieku manā vietā uz to laiku.
Mājas raudu un pardzīvoju. Draugs saka lai eju prom. Rakstu atlūgumu, atstrādaju un eju prom. Bet man bail, ka nebūs naudas. Nauda jau protams būs, jo draugs strādā, bet man nebūs mana personīgā nauda...un mājās negribas sēdēt. Nezinu vai jēga meklēt jaunu darbu, ja plānojam bērniņu. Atkal jauns stress klāt un tā. Varbūt paciest priekšnieka piezīmes un pastrādāt līdz piesakās bērniņš...bet drīz man būs jāaizvieto kolēģe uz mēnesi, kas iet uz slimibas lapas un tas nozīmē strādāt gandrīz bez brīvdienām. Tā jau esmu stresā un pārgurusi, negribas vēl darbā pavadīt veselu mēnesi dienu dienā.
Es nezinu vai kaut ko sapratāt no mana vervelējuma. Bet nu jā. Iet prom vai neiet prom tāds ir jautajums. (t)
30.10.2017 12:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ju, ka rezultāts būs labs ,pateicu arī priekšniekam kāpēc esmu uz lapas.
atvaibet tu tacu esti stulba nevis prieksnieks. Nav tadas leutas nevienam jas aka, kurnu vel darba iztirzatsavu privato dzivi. Ta ka ja ja esi stulba attecigi ari pet tevi izturas mazak toleranti cilveki.
30.10.2017 12:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mājas raudu un pardzīvoju. Draugs saka lai eju prom. Rakstu atlūgumu, atstrādaju un eju prom. Bet man bail, ka nebūs naudas. Nauda jau protams būs, jo draugs strādā, bet man nebūs mana personīgā nauda...un mājās negribas sēdēt. Nezinu vai jēga meklēt jaunu darbu, ja plānojam bērniņu.
nav nav jega, BKA jau tev nevajadzes.... ak dies... labak vel bebi nelanojat gan. Paaugies.
30.10.2017 12:26 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Izskatās, ka tas priekšnieks ir sakarīgākais personāžs visā stāstā...
30.10.2017 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Cik tas priekšnieks tev maksaa 1000, 2000 lai pieciestu tadu pazemojumu?
Apbrinojami, ka kads darbinieks ko tadu pieljauj!
Ierakstitu to huinju ko vins saka diktafona un aiziesanas to pateiktu, lai nemegina tevi aizturet vai izplatit negativas atsauksmes, tici man, tads uz ne to vien ir speejiigs!!!
30.10.2017 12:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Izskatās, ka tas priekšnieks ir sakarīgākais personāžs visā stāstā...
+++
astrādāt līdz piesakās bērniņš...bet drīz man būs jāaizvieto kolēģe uz mēnesi, kas iet uz slimibas lapas un tas nozīmē strādāt gandrīz bez brīvdienām. Tā jau esmu stresā un pārgurusi, negribas vēl darbā pavadīt veselu mēnesi dienu dienā.
nabadzite, nospragsi pa to menesi ne? A ko daris ja bebis bus nemieigs un diennaktim pagulet neizdosies lagaa? Vargule
30.10.2017 12:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.02.2016
Neteicu jau viņam, ka man bija MA. Teicu ka esmu stavoklī. Tapat būtu japsaka, lai samazinātu slodzi. Neviens nedomāja ka notiks tā kā notika. Lapu man iedeva jo fizisks darbs.
30.10.2017 12:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
MA maksligais aborts? Un vel par grutniecibu parsvara zint pec 12 nedelam jo ntkts lidz tam var visadi...
30.10.2017 12:42 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Nekavējoties sazinies ar uzņēmuma HR daļu vai raksti sūdzību augstākai vadībai - tā ir nepieļaujama attieksme! Neļauj sevi pazemot - tev ir tiesības uz cilvēcisku attieksmi, neatkarīgi no tā, kādu iemeslu dēļ tu esi ņēmusi zilo lapu, šādi komentāri no vadības nav pieļaujami. Ja šobrīd nav spēka risināt šo jautājumu uzņēmuma ietvaros, tad ej prom.
30.10.2017 13:05 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
MA = Missed abortion jeb nenoticis aborts - augļa attīstība ir apstājusies, bet organisms pats no mirušā augļa neatbrīvojas.
30.10.2017 13:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man izklausās gan, ka Galaktikai vienkārši ir 'sakrājies'. Galaktika, man ļoti žēl dzirdēt par MA, virtuālais apskāviens Tev.
Es personīgi sāktu meklēt jaunu darbu, ja tiešām priekšnieka piezīmes ir neizturamas, bet neietu prom, kamēr neesmu to sameklējusi. Vienīgi, vai esi pārliecināta, ka priekšnieks ir "krāns" - lai arī netaktiski ir izmest piezīmes par padotā personīgo dzīvi, iespējams, ka viņš to nedomā negatīvi? Jautāju, jo jocīgi liekas, ka viņš plāno Tavu potenciālo dekrētu. Muļķīgi no viņa puses ir ar Tevi to tādā veidā pārspriest, bet iespējams, tas liecina, ka viņš rēķinās ar Taviem nākotnes plāniem.
30.10.2017 13:15 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2017
Mums ir līdzīgi. Ar sievu bija grūti tikt pie bērniņa, liekas, ka beidzot ir pieteicies (lietots medikamentu kurss un esam laimīgajos procentos). Viņas tiešā priekšniece ir reti riebīga maita. Ņemot vērā tagadējos apstākļus, nolēmām, ka iet prom nevajadzētu, tā vietā aizgāju pie uzņēmuma vadītājas un tā arī pateicu, ko viņa dara nepareizi, kur tiek pārkāpts un kāds darba likuma pants un, ka tas ir jārisina. Citādi, nākamais solis būs rakstveida iesniegums un tālāk jau darba inspekcija. Nu jau kādu mēnesi ir gatavais jēriņš.
Galvenais mans padoms ir runāt ar priekšniekiem virs viņa. Vēlams uzlikt sarunas plānu uz papīra, jo, ja kādā brīdī emocijas ņem pārsvaru un Tevi izsit no sliedēm, lai paliec pie plāna. Īpaši, ja uz sarunu tiktu uzaicināts arī tas krāns. Bet, par bērniņu centies nesatraukties. Mūsdienās ir ļoti daudz šādu gadījhmu ar pirmajām grūtniecībām. Nākamās parasti ir veiksmīgākas. :-)
30.10.2017 13:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Piekrītu katra! Jā, nevajadzēja tik intīmas detaļas stāstīt priekšniekam, bet joptvai, tas viņam nedod nekādas tiesības tā ar Tevi runāt un komentēt, jo Tev jau tā ir smagi, kur nu vēl kāds krāns atļausies uzvesties tik zemiski!
Tā es to lietu neatstātu!
30.10.2017 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Rīdziniece, ja līdz šim man bija kaut kāda cieņa pret vecāka gadagājuma cilvēku, tad tagad drošu sirdi, saku, ka tu esi galvā sista ku*e! (t) Nu KĀĀĀ vispār "mute paveras" tev kaut ko tādu rakstīt?!
30.10.2017 14:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tu esi galvā sista ku*e! Nu
Tu juties normala inteligenta un dzivesgudra? NOPIENTI?:-O
autore atvainojos ja ko ne ta pateicu, bet turpmak neko nereklame DD , butba slimiabs lapas iemeslus vispar nav obligati jasaka, ta ir konfidenciala info. Un jamak ari pprieksniekam acis pateikt preti sevi aiztavet. ;-)
30.10.2017 15:04 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2017
Sava taisnība Rīdziniecei brīžiem arī ir, bet komunikācija gan smagi klibo. :-D
Sevis teikto tik vēlējos papildināt ar to, ka izvērtē arī ietekmi uz savu veselību. Ja pašai nav iekšā to visu sākt kārtot kā pieklājas - ej prom. Tādu attieksmi nav jāpacieš. :-)
30.10.2017 15:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet komunikācija gan smagi klibo.
kludies, komunikacija SMAGI klibo te ka lasam kadai citai. ;-)
30.10.2017 15:29 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Nezinu vai jēga meklēt jaunu darbu, ja plānojam bērniņu

Ja māmiņalga nav svarīga, tad var arī nestrādāt pirms bērniņa.
30.10.2017 15:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un velreiz, der venmer atcerties jums maksa algu par darbu, it nevienam nav tiesibu apvant vai list jusu privata dzive. Pat valsts prezidentam ne, tape momenta jaapklusina un jasaka preti ka sads komunikacijas veids nav pielaujams. Ja acis nespejat pateikt, nav jega ari interneta annimi klaigat.;-)
30.10.2017 15:56 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2017
Godīgi sakot, Tevis rakstītais izklausās pēc "Caur ērkšķiem uz.." varoņu teiktā. Tiešām tik grūti savu domu noformulēt bez kaut kādiem truliem apvainojumiem un lamām? Nemaz nerunāsim par pieturzīmēm.. Saprotu, ka te ir forums, interneta vide, bet come on - grūti iztēloties dzīvē kārtīgu, inteliģentu personu, kas šitā blamētos internetā, jo tas jau tikai internets.
30.10.2017 15:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
, ka tu esi galvā sista ku*e! Nu KĀĀĀ vispār "mute paveras"
vispar ja , sadi komunice damas kas pelna naudu senaka profesija, tiesi tads limenis.:-D
30.10.2017 16:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits