Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šoreiz es tā "SLIKTĀ"!

 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
netipiska situācija, jo pārsvarā lasu rakstus, kad viss ir vērsts otrādāk. Ir kāda cita "ļaunā čūska", kas bendē attiecības.
Bet šoreiz es esmu tā, kas vēršas pēc padoma.
Esmu labos draugos ar vīrieti nu jau kādus 10 gadus, sarunas vienmēr norit bŗīvi un nepiespiesti, var uzticēties, tiekamies regulāri kaut reizi nedēļā un kopā ir interesanti. Pasēžam un parunājam, dodamies kaut ko jaunu apskatīt, papusdienojam u.t.t. Zinām, ka viens otram varam uzticēties un ir patīkami kādam izstāstīt ko tādu, ko ar draudzenēm nav tik viegli izrunāt. Tur nav šaubu, tikai draudzība un viss. Man ir savs vīrietis un viņam ir sava sieviete. Mēs tikai baudām viens otra kompāniju.
Bet viņam jau kādu laiku ir parādījusies sieviete, viņš viņu ļoti mīl un vēlas to pašu labāko, bet viņa ir neapmierināta ar MANI. Es viņai viņu atņemu. Bet tā nav, es vēlu viņiem tikai to pašu labāko un ceru, ka viss izdosies, bet ir muļķīgi pieprasīt 10 gadu draudzībai tagad pielikt punktu.
Vīrietis šajā situācijā neļaujas šantāžai un stingri nosaka, ka draugi (mani) ir jāpieņem. Tā pat kā viņš pieņem viņas draudzenes.
Esam par to runājuši un es arī respektētu viņa nostāju, ja tomēr pārtrauktu komunikāciju ar mani ( viņš šādu scenāriju pat nepieļauj),
bet šis jau nav risinājums!!!
Ar laiku jau būs vēl daudzas citas lietas, kas draudzenei nepatiks un uzstādīs ultimātus.
Ko jūs par to domājat? Vai esat bijušas šādā situācijā? Vai sievietes tic draudzībai ar citu sievieti, ja runa ir par viņas vīrieti?
Viņas vietā es laikam ar būtu neapmierināta, bet ja tas ir jāpieņem, tad censtos vismaz to draugu iepazīt, nevis uzreiz brukt virsū. Kaut vai tā ir sieviete!
26.10.2017 16:36 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Pēc maniem novērojumiem, liela daļa sievietes ir nespējīgas samierināties ar faktu, ka vīrietim ir savi hobiji, draugi, ģimene un nepieciešams laiks sev.

Savukārt, pēc maniem novērojumiem, vīrieša draugi citi vīrieši, nekad neizlaiž savas adatas, ja kādam draugam parādās otra pusīte un neiedomājas, ka viņu draudzība ir daudz svarīgāka par drauga mīļoto sievieti, jo viņi taču čomu pazīst daudz ilgāk:-D diez kāpēc sieviešu dzimuma draudzenes tā dara? Tas pats jau arī vērojams Tavā komentārā. Sievietes nespēj samierināties ar to, ka vīrietim hobiji, bla bla bla un sava draudziņa jauno otro pusīti, tādēļ spuras gaisā un kāda viņa tāda un šitāda, jo nesaprot mūsu draudzību. Nabaga vīrietis.
27.10.2017 17:17 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Manam draugam arī bija pat divas tādas labas draudzenes. No skolas laikiem. Viņš ar viņām tikās salīdzinoši bieži un vēlu vakarā mājās tikai pārradās. Bet viņš mani iepazīstināja ar viņām - man likās ļoti jaukas. Draugam uzticos par 100%. Tagad viņas satiek daudz retāk jo abas dzīvo ārzemēs - viena ASV un viena Itālijā.
Katrs jau mēs esam citādāks. Bet ja ne par ko negrib pieņemt jūsu draudzību, tad tajās attiecībās kaut kas nav līdz galam kārtībā.
27.10.2017 17:46 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu jau nu, sievietes neko nespēj pieņemt. Nu nē, drīzāk vīriešu čomi nespēj pieņemt, ka kādam no draugiem uzrodas otra pusīte un čalis vairs katru piektdienu nestaigās pa bāriem vai neapspriedīs viesmīles dibenu. Tad nu nabadziņš ir zem tupeles un tad nu tiek spiest cik tavējā ir slikta. Jo nu iedzert ar čomiem ir svarīgāk kā filmu vakars ar dāmu :-D
27.10.2017 18:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
cits_skats, kur divi, tur trešais lieks. :) Nav labais tonis par savām attiecību problēmām ar otro pusīti apspriesties ar draugiem, pat ilggadējiem nē. :-P Ja viņš ir tas, kas pie Tevis iet mazgāt savu attiecību netīro vešu, un Tu esi tā, kas ar lielāko prieku to vešu arī pieņem - ai, ai, ai ne tikai viņam, bet arī Tev.(t)
.
Tu esi draudzene. Un tikai. Lai arī ilggadēja, Tev tas nedod tiesības sevi stādīt augstāk par sava drauga otro pusīti. Otrās pusītes ir ne tikai draugi, bet arī seksa partneri - tie ir cilvēki, kuri ir vistuvākie viens otram. Tikai draugi (čomi, biedri) nekad nebūs tik tuvi viens otram. Un arī nevajag.
.
Godīgi sakot, Tava nostāja liek arī man domāt, ka gluži tik tīri un nevainīgi tas viss starp jums abiem nav. |-) Ja ne zemapziņā noslēpta seksuāla vilkme, tad otra privatizēšana gan starp jums valda. :-P Un privātīpašnieciskums vairs nav kvalitatīvas draudzības (un vispār jebkura tipa attiecību) pazīme - te viena meitene minēja vārdu salikumu 'draudzības izstrādājums', un varu tam tikai piekrist. ;)
27.10.2017 19:08 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Liana, nu kā to ņem. :D
Nu jau nu, sievietes neko nespēj pieņemt. Nu nē, drīzāk vīriešu čomi nespēj pieņemt, ka kādam no draugiem uzrodas otra pusīte un čalis vairs katru piektdienu nestaigās pa bāriem vai neapspriedīs viesmīles dibenu. Tad nu nabadziņš ir zem tupeles un tad nu tiek spiest cik tavējā ir slikta. Jo nu iedzert ar čomiem ir svarīgāk kā filmu vakars ar dāmu.

So true! :D Bet tās es neredzu kā kādas 100% sieviešu kaprīzes, vienkārši ģimene jau būs cita prioritāte nekā kaut kas, bijis pirms tam. Mainās jau tā ikdienas dzīve. Nebūs aliņš katras brīvdienas, būs aliņš ar ģimenēm kopā, aliņš retāk, aliņš plus bērnu ballīte vai vēl kaut kas, tomēr tas jau vīreitim arī ir svarīgi, ne jau kārtējo reizi kopīgi braucieni, bērnu lietas, mājas lietas ir tikai sievietes noņemšanās.
27.10.2017 20:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.09.2017
Te varētu nopietni padiskutēt, kurām no pusēm ir zemāks pašvērtējums, tā, kura baidās, ka viņai atņems vai tā otra, kura grib būt augstāk hierarhijā nekā vīrieša sieviete.

+++
27.10.2017 21:34 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.07.2017
Neticu draudzībai starp sievieti un vīrieti. Varbūt ir kādi daži izņēmumi,bet lielākoties vienam ,vai abiem laika gaitā parādās jūtas. Man ir bijuši draugi puiši,ar visiem vienmēr ir bijis sarežģīti,parādās jūtas no vienas vai otras puses,un es daru pāri tikai pati savam draugam. :-/ Tāpēc piekrītu tikai ,ja tiekamies abi kopā ar maniem draugiem puišiem,vai arī abi kopā ar viņa draudzenēm. Un par laimi abiem sakrīt viedoklis šajā jautājumā. :-D
Bet ,ja sāktu tikties ar puisi,kuram būtu tā labākā draudzene ,vai draudzenes,tad es neuzstādītu savas prasības,nejauktu to ,kas viņiem tur ir. Vienkārši viņš man nederētu un nebojātu pati sev nervus. :-D
28.10.2017 17:24 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nerātnā pa skarbo izteicās. :D
28.10.2017 22:17 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Attiecības veido divi cilvēki un svarīgi ir tikai tas, lai šiem diviem cilvēkiem sakrīt domas attiecībā uz svarīgiem jautājumiem, vai vismaz lai viņi māk un ir ieinteresēti iet uz kompromisu. Jeb īsāk sakot - lai viņiem abiem ir labi. Un pilnīgi vienalga, ko domā un saka cilvēki no malas.
Manā laulībā mēs ar vīru esam viens otram laulātais partneris, labākais draugs un mīļākais. Un mums abiem nebūtu pieņemami tas, ja kāds no mums kādu no šīm trim lomām dalītu ar citu cilvēku.
Man nav nekas pret to, ka vīrs sarunājas un uztur draudzīgas attiecības ar citām sievietēm. Mēs katrs darbojamies ļoti atšķirīgās jomās un viņam ir savas biznesa partneres, ar kurām apspriest jautājumus, kas man nav tik interesanti, tāpat es mēdzu iet pusdienās, vakariņās ar kolēģiem, kuru laikā mēs apspriežam lietas, kas nebūtu interesantas mūsu otrajām pusītēm. Taču mēs nekad ar citiem neapspriežam mūsu laulību, strīdus, problēmas, neprasām padomus attiecību problēmās utt. Jo mūsu laulība ir kaut kas dziļi intīms un personisks, par kuru itin nevienam (arī ne draugiem, draudzenēm un ģimenes locekļiem) nav nekādas daļas.
Tas ir mūsu ģimenes modelis, kurš ir radies dabiskā ceļā, pat bez vajadzības iet uz kompromisiem. Un vienalga, ko domā citi - mums šādi ir labi.
Bet mēs arī nenosodām citus, kuri dzīvo pēc citiem principiem un uzskatiem. Mūsu draugu lokā ir dažādi pāri. Diemžēl ir bijuši arī pāri, kuru uzskati svarīgos jautājumos nav sakrituši, kuri nav spējuši iet uz kompromisiem un attiecības ir beigušās.
29.10.2017 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Savukārt, pēc maniem novērojumiem, vīrieša draugi citi vīrieši, nekad neizlaiž savas adatas, ja kādam draugam parādās otra pusīte un neiedomājas, ka viņu draudzība ir daudz svarīgāka par drauga mīļoto sievieti

Es gan esmu novērojusi, ka vīriešu draugiem - vīriešiem ne visai patīk, ka labajam čomiņam uzrodas draudzene un tas sāk pavadīt vairāk laika ar viņu. Sākas visādi teksti par "zem tupeles" u.t.t.
30.10.2017 11:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Šķiet, atkarīgs jau arī no tā, vai pārējiem čomiem vērtības līdzīgas un vai vispār ir arī ģimenes. Ja pārējie draugu barā brīvi, vēl ''vieglāku'' dzīves stilu, tad par vīrieti, kurš iesaistās ģimenes dzīvē, ne visai labi izsakās bieži vien.
30.10.2017 21:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā arī neuzzinājām, kāds tad drāmas risinājums vai turpmākais scenārijs, lai panāktu savu.
01.11.2017 19:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits