Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecie draugi pazuduši, bet jaunu nerodas

 
Reitings 2
Reģ: 25.10.2017
Kādreiz draugu bija daudz, taču, laikam ejot, katram parādījās savā dzīve, darbs, attiecības, daļa arī pārcēlās uz ārzemēm, un kontakts šobrīd lielākoties aprobežojas vien ar kādu čatu internetā.
Nav jau tā, ka man vienai nebūtu, ko darīt, ir gan studijas, gan darbs, arī laika pavadīšanas veidi vienatnē, tādi kā grāmatu lasīšana, valodu mācīšanās un sports, nav sveši. Bet brīžiem paliek ļoti vientuļi, gribas kādu, kam uzrakstīt: Atnāc ciemos! vai Aizejam kaut kur pasēdēt! Pietrūkst kaut vai vienas labākās draudzenes, kam var stāstīt jebkur un jebko.
Ir arī attiecības, bet draugam ir daudz draugu, tāpēc viņš bieži vien aizbrauc pie kāda paremontēt mašīnu vai kopā paskatīties spēli, un man tie vakari paiet vientulībā. Tāpēc palieku nīgra un kašķīga, apvainojos uz draugu par to, ka viņam draugi ir, bet man nav. Un par to jūtos ļoti slikti.
Cik reāli ir atrast jaunus draugus ar grafiku mācības/darbs? Un kur? Jo līdz šim man nav izdevies atrast ko vairāk par paziņām. Vai arī kā atgūt to pašpietiekamību un neīgņoties uz draugu ne par ko?
26.10.2017 15:22 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man arī līdzīgi tagad, jo draudzenes uzsākušas attiecības un līdz ar to vairs neko citu nevajag, tikai savu mīļoto! :D
26.10.2017 15:34 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Nevar jau tā ''uz ātro'' kādu atrast draudzībai.
Man tagad tā, ka nav laika, ne īpaši gribēšanas tieši kādu satikt, laiks sev/ģimenei.
Es esmu dažs meitenes iepazinusi tieši caur cosmo, ir divas labas draudzenes dzīvē!
Ar dažām gan man nesanāca :-P
26.10.2017 16:02 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Kāpēc nesanāk atrast draugus mācībās vai darbā?
26.10.2017 16:17 |
 
Reitings 43
Reģ: 25.10.2017
Man līdzīgi, draudzenēm ir ģimene, bērni. Vienkārši izsīkst laiks ko pavadīt. Tad nu krītu savam puisim uz nerviem :-D
Esmu iepazinusies arī ar viņa draugiem, bet tomēr savējie ir savējie. Labākās draudzenes kā par spīti arī ārzemēs, pavadīt ar kādu laiku ir grūti. Vai nu nesanāk laika vai iespējas.
Darbā ir savādāk. Strādāju filiālē, līdz ar to visi kolēģi čatojam skype, rīkojam kopīgas pasēdēšanas, bet ne biežāk, kā reizi pusgadā vai gadā.
Tad nu sanāk līdzīgi. Rīga liela un plaša, bet atrast draugus ar kopīgām interesēm ar ko vienkārši parunāt, aiziet kaut kur, pagrūti. :)
26.10.2017 17:04 |
 
Reitings 41
Reģ: 10.09.2014
Es arī varu pievienoties!
Tās draudzenes, kuras bija atrada otru pusīti,un šobrid uzgriezušas muguru. Protams, šad tad sazinamies vel, bet tikties nav viņām laiks ipaši,ko nu kurā dara..
Pašai gan arī attiecības ir, bet tāpec nekad neesmu nevienam uzgriezusi muguru, vienmer visam atrodu savu laiku. Bet katram savs. :)
Ja nu kāda grib , var man uzrakstit. Priecāšos ar kadu parunāt, varbut pat var satikties un sadomāt kaut ko.
26.10.2017 17:48 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.10.2017
Kāpēc nesanāk atrast draugus mācībās vai darbā?

Gan mācības, gan darbā ar daudziem cilvēkiem ir labas attiecības, esmu satikusi daudz jauku cilvēku, bet ar to arī komunikācija beidzas, nav gadījies sadraudzēties ar kādu tā, lai tā vienkārši brīvdienā uzzvanītu un pasauktu kaut kur aiziet. Man kaut kā izdodas atrast tikai labus paziņas nevis draugus.
26.10.2017 18:29 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Kāpēc nebrauc puisim līdzi?
Mana puiša draugiem ierasts atpūsties kopā gan meitenēm, gan puišiem, man gan ir arī savas draudzenes, bet labprāt pavadu laiku arī ar puiša draugiem, jo parasti ir vēl kāda meitene, nav jāsēž vienai mājās.
26.10.2017 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
Jā, man ir draudzenes, bet visām mazie bèrni un man nav, vnk pabraukat ar riteni, aiziet uz kino/koncertu ar viñām problêmatiski, jo nav kam pieskatīt bērnu vai bērns taisa skandalus. Tāpēc arī daudz brīva laika ir vienatnē
26.10.2017 23:03 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man pazīstama situācija un problēma - jaunu paziņu loks veidojas, bet jaunu draudzeņu vietā tāds kā tukšums. Tiesa, 30+ gados draudzenes nerodas tik ātri un viegli kā 20+ gados. It kā jau esmu diezgan pašpietiekama, bet ir situācijas, kurās regulāri sajūtos vientuļa... Nu bet, šeit, savā mazpilsētā, esmu pa pusei samierinājusies ar situāciju.
Autorei - nu, pamēģini šeit pat caur Cosmo - ja nu tev kaut kur kaimiņos dzīvo kāda "kosmiete"
ar līdzīgu vēlmi pēc jauniem draugiem? :)
26.10.2017 23:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vai arī kā atgūt to pašpietiekamību un neīgņoties uz draugu ne par ko?
Iemācīties sarunāties jebkur un par jebko ar visgudrāko cilvēku uz pasaules, proti, sevi. :) Katrs pats sev pilnīgi noteikti ir vislabākā kompānija , jo ar sevi esi no dzimšanas līdz nāvei ikkatru dzīves mirkli (ar kuru gan vēl tā ir, ko?), sevi vislabāk pazīsti, par sevi visvairāk arī vari uzzināt visu ko jaunu un neiedomājamu - tad nu izbaudi to. (l)
27.10.2017 00:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits