Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iesakiet!?

 
Reitings 134
Reģ: 08.04.2017
Sveikas!(l) Tā kā drīz (tuvākajās dienās) ir doma braukt iepirkties, tad nu man ir jautājumi par to kas , kurš un kā ir labāks/a.
1) Kādu padušu dezodorantu jūs ieteiktu, kurš no visiem ir vislabākais? (kurš labāk turas- pūšamais vai smērējamais un kura firma)?
2)Vai kāda zin, kur konkrēti var iegādāties/nopirkt tukšu flakonu(kurā pēc tam var liet smaržas)?
3)Iesakiet labu ķermeņa pienu,sviestu,losjonu vai eļļiņas kuras būtu ļoti labas -sausa tipa ādai? (man personīgi tā āda ir - tāda grubuļaina ar mazām pumpiņām, sarkana no elkoņa līdz plecam tad tāda vienkārši kad var just, ka ir sausa) Gribētu vēlamo rezultātu- LAI IR SMUKA, SPĪDĪGA,NAV SAUSA un VESELĪGA..ar labu aromātu kurš ilgi turas:-D:-)
4)Iesakiet labu (vienalga par kādu cenu- nav konkrēts limits noteikts) sejas , ikdienas krēmu kuru var lietot lai uzlabotos sejas āda un būtu samazinātas poras. Un arī lai dabūtu nepieciešamo ko sejas ādai vajag.
Āda man ir - sausa, pēc mazgāšanas ar skurbi parasti āda savelkas, no rīta arī, ja neesmu kaut kādu mitrinošo uzlikusi, tad āda jūtas tāda sausa , grūti izskaidrot :-D
Lai Jums jauka šī diena!
23.10.2017 13:53 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
1. Man vislabāk lady speed stick (vai cits , kurš sola 40-70 stundu aizsardzību) sausais, tikai sausie! rullīši un pūšamie man neder, bet tas katram individuāli.
3.Ja ļoti sausa, tad sviestu vai eļļu. Piem. Bio oil Drogās vai aptiekā nopērkamā vai arī kādu no Palmers cocoa/shea butter sviestiem, kur nav pārāk daudz ķimikāliju klāt.
Par sejas krēmu neieteikšu - pārāk individuāli. Man piem. Labāk tādu jutīgai ādai, bet arī visi kas "jutīgai" paredzēti ne vienmēr der. Tur laikam jāeksperimentē līdz atrodi savu.
23.10.2017 14:05 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Piem. Bio oil Drogās vai aptiekā nopērkamā vai arī kādu no Palmers cocoa/shea butter sviestiem, kur nav pārāk daudz ķimikāliju klāt.

Tur gadījumā nebija ellīgi daudz naftas pārstrādes produktu, abos?(t) Vismaz bio-oil pirms kāda laika pamatsastāvdaļa bija paraffinum liquidum.
Es ieteiktu nopirkt kaut ko dabiskāku, viegls pīlings + losjons vai krēms ar dabiskām eļļām. Jāsōn produkti ir dabiski un mitrinoši.
23.10.2017 14:28 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
1) Man ļoti patīk Vichy dezodoranti, nopērkami aptiekās.
3)Ķermeņa sviestus parasti pērku Body Shopā, ļoti mitrinoši un smaržīgi.
4)Krēmu piemeklēt vislabāk palīdzēs konsultants veikalā, jo svarīgi ir arī redzēt, kā izskatās tava sejas āda, lai saprastu, ko tieši tev piedāvāt. Noteikti skaties uz biezākas konsistences krēmiem, jo tie būs barojošāki. Ja gribi kopt pareizi sejas ādu, tad arī pārējie līdzekļi, t.i., attīrošie, tonizējošie jāizvēlas attiecīgi savam ādas tipam, jo tikai viens krēms neko daudz izmainīt nevarēs. :-)
23.10.2017 14:33 |
 
Reitings 134
Reģ: 08.04.2017
Paldies!(l) Varbūt vēl kāda?:-)
24.10.2017 14:37 |
 
Reitings 134
Reģ: 08.04.2017
:-)
25.10.2017 11:04 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Par dezodorantu- Vislabāk patīk Rexona un Lady Speed Stick, sausie. Rullīši un pūšamie, personīgi man, neko neizdarīja :D
Flakoni- domāju, ka tāda tipa veikalos kā Drogas vai Douglas, jābūt.
Ķermeņa losjoni, krēmi- pati šobrīd lietoju Dove losjonu. Smaržo labi, mitrina. Man patīk. Bet man ir normāla āda, tāpēc par sausu ādu galvot nevarēšu, bet pamēģināt jau var :)
Sejas krēms- nelietoju nekādu īpašus sejas krēmus, jo nav vajadzība. Lietoju tikai vienu sejas krēmu - mitrinošo Čistaja Linija ar alveju un vēl kaut kādu augu. Ir labs. Iepriekš zonās starp uzacīm un gar nāsīm bija sausa āda un nepalīdzēja nekādi skrubji. Sāku lietot šo krēmu un tādas problēmas vairāk nav. Poras gan nesamazinās :)
25.10.2017 11:23 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Smaržu templī Origo var nopirkt flakonus smaržām.:-)
25.10.2017 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits