Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MEKLĒJU KOLĒĢI (picērijā Rīgā)

 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Tā kā esmu, goda vārds, jau gandrīz depresijā domājot par tēmu "labs, uzticams darbinieks", man vispār nav bail krist Cosmo nežēlastībā saistībā ar šo visu, attiecīgi piedāvāju kādai no Cosmo dāmām (vai kungiem) pieteikties pavāra/bufetnieka vakancei picērijā Rīgā (take-away tipa iestāde, bez galdiņiem) ar algu 600 EUR "uz rokas".
Galvenie darba uzdevumi: picu un uzkodu pagatavošana, darbs ar kasi un klientiem, tīrības uzturēšana darba vietā. Sīkāk par uzņēmumu un darba uzdevumiem pastāstīšu privāti, bet es vēlos brīdināt, ka pēc neskaitāmiem aplauzieniem vairs nemeklēju kādu, kurš "varbūt grib strādāt", slimo ar garo nagu slimību,nekad nav strādājis ēdināšanas uzņēmumā vai neatšķir šķiņķi no bekona. Atvainojiet par tiešumu, bet arī cilvēki ar vāju izpratni par personīgo higiēnu var droši nepieteikties, jo par tādām lietām pie mums neviens nekautrējas aizrādīt. Meklējam cilvēku, kam nav jāstāv blakus un jāuzmana, kādu, kas grib augt kopā ar mums, un ir gatavs strādāt savu mērķu sasniegšanai.
Ar darbinieku tiks slēgts darba līgums. VISA alga tiks maksāta oficiāli uz kontu, no visas tiks nomaksāti nodokļi (un ir ļoti skumji, ka valstī ir tāda situācija, ka tas daudz kur nav pašsaprotami, bet man vēl te jāpiemin, bet, nu, eh). Darba laiks - 5 dienas nedēļā, 9 h dienā. Svētdienas un svētku dienas, atskaitot 18. novembri, vienmēr būs brīvdienas. Par labi padarītu darbu prēmējam, ir bonusu sistēma, kas tiek aktivizēta pēc pārbaudes laika (1-3 mēneši, atkarībā no tā, kā sastrādāsimies).
Uzņēmums ir jauns un uzņēmumu vada jauni cilvēki. Esam ambiciozi un radoši, mums patīk strādāt un meklējam cilvēkus, kam pret dzīvi ir līdzīga attieksme kā mums, proti - you work hard, AND THEN you play hard, nevis otrādi. Vēlamies atrast ilglaicīgu darbinieku, kas kļūtu par kolēģi un draugu mums pašiem.
E-pastu CV iesūtīšanai, kā arī papildus info par to, kas esam, nodošu tiem/ām, kas par sevi PM būs uzrakstījuši/as vismaz 3 teikumus, kas mani pārliecinātu turpināt sarunu.
Tiem, kuriem šis viss nerada sajūsmu vai nav aktuāli darba meklējumi, tiek veltīts spacekaķis ar picu uz vinila atskaņotāja:
19.10.2017 20:38 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015

Sorry, spacekaķis kaut kur noplauka pie posta. :D
19.10.2017 20:41 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
45 h/nedēļā? Vai tajā iekļauti ir stundu gari pusdienu pārtraukumi ik dienu? :-O :-D
19.10.2017 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Neko daudz par šo jomu nezinu, bet man liekas ļoti labs piedāvājums
19.10.2017 20:51 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
45h nedēļā ir daudz? Man liekas, maiņu darba strādātājiem tas vēl ir maz, jo ēdināšanas un tamlīdzīgās iestādēs, lielākoties, ir 11 vai 12 stundu maiņas, reti kur mazāk par 4 maiņām nedēļā. Biroja darbiniekiem vidēji jāstrādā 40 stundas.
Vai ir iekļauts pārtraukums? Loģiski - var paēst, iziet no darba vietas līdz veikalam, uzpīpēt un tā tālāk. Tas, vispār, šķiet ļoti absurds jautājums - man. Bet, nu, es nezinu, kā citi savu biznesu vada, varbūt kādu darba vietā ieslēdz uz noteikto laiku... Mēs esam par cilvēcību, draudzību un darba tikumu. :)
19.10.2017 21:00 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Mož iemet šo vakanci cv.lv, tur tomēr daudz darba meklētāju apgrozās, dabūsi sev labu darbinieku.
19.10.2017 21:07 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
Ieteiktu uztaisīt foršu sludinājumu ar īsi noformulētām prasībām, atraktīva izskata un ielikt fb, lai cilvēki sašēro, ja nu šeit neatrodas īstais kolēģis :-)
19.10.2017 21:11 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
q7 var būt labs kandidāts šādam amatam. :-P
19.10.2017 21:14 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Paldies par ieteikumiem, dāmas.
Ar Facebook viss jau ir darīts, bet CV online sludinājumu es nelikšu, jo viņu pakalpojuma cena šķiet absurda un nepamatota. Labāk naudiņu tērēju darbiniekā. Bet, katrā ziņā, man tagad ienāca cita doma prātā par to, kā uzrunāt potenciālos darba ņēmējus, un paldies par to jāsaka jums. :-)
19.10.2017 22:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits