Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt?

 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Sveicinātas meitenes, gribu padomu no malas. Ar draugu bijām kopā 5 gadi. Jau 3 gadi tuvu attiecību nav, tikai katru dienu saskrienamies darbā. Šo 3 gadu laikā viņam bija cita, bet ar to ja pareizi zinu arī pašķīrušies, nu vismaz kopā nedzīvo un nav dzīvojuši. Visu šo laiku ar mani ir uzturēts kontakts, jo kopā strādājam, katru dienu pie manis gāja kabinetā un runājās, kā arī man zvanīja. Ja man ko vajadzēja no tehniskiem jautājumiem nekad neatteica palīdzēt. Bet tai pat laikā tik pat daudz ir arī sliktā. It sevišķi pēdējā laikā viņa uzvedība ir neciešama. Vienmēr atrod kaut ko neciešamu ko pateikt, gandrīz pazemot. Ir nedēļas, kad zvana gandrīz katru vakaru, bet tad atkal- uz pāris nedēļām klusums. Saprotu, ka mums nekas labs vairs kopā nebūs, gribas vienkārši pielikt treknu punktu un pateikt VISS! Bet saprotu, ka katru dienu viņš būs jāredz darbā. Ar viņu kaut ko runāt, gandrīz nav iespējams, viņš psiho, dusmojas un vispār nemīl runāt par tādām lietām. Ko jūs man ieteiktu darīt, jo no malas jau labāk redzams.
12.10.2017 13:11 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Un kas tieši Tev būtu jādara? Strādā!
12.10.2017 13:16 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Domāju, ka muļķīgi "uzturēt" tādas attiecības tikai tāpēc ka darbs. Tās pat nav attiecības, tas ir vispār...es pat nezinu, kā to lai nosauc :D Un, acīmredzot, tevi tāds attiecību veids tur uz vietas. Ne tu esi kopā ar cilvēku, ne neesi. Ne tev sanāk attiecības ar viņu, ne tev sanāk veidot ar citiem. JA es būtu tavā vietā, vienkārši saņemtu dūšu un pašcieņu rokā un pieliktu punktu un tad par vienu problēmu dzīvē būtu mazāk. Par darbu- kāda nozīme, vai tu tagad esi kaut kādās mistiskās attiecībās ar viņu tagad un viņš pret tevi izturas kā pret neko, vai attieksme būs tāda pati, tikai tev ar viņu nebūs nekādu attiecību? :)
12.10.2017 13:17 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Es jau sen būtu pielikusi punktu šīm attiecībām, ja viņš 3 gadus atpakaļ man skaidri un gaiši būtu pateicis, ka viss mūsu attiecībām ir pienācis gals. Bet viņš visu laiku it kā mani "pieturēja"tā teikt līdz galam nepalaida vaļā. Kad viņam bija cita es pirmos gadus pat nezināju, jo viņš izturējās pret mani apmēram tāpat - zvanīja pa vakariem, katru dienu nāca ar mani runāja, nu vienīgi ciemos pie manis krietni vien retāk brauca. Bet šī gada sākumā mūsu attiecības atkal uzlabojās, kopā braukājām iepirkties, atkal biežāk zvanīja, mani pat paņēm alīdzi tālākos braucinos. Un tagad pēdējā laikā atkal sāk slikti izturēties.
12.10.2017 13:25 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Ja tu izlasi savu rakstīto, tev tāpat tas viss šķiet normāli? Es noprotu, ja tu jau strādā, tad tu neesi pusaudze, kurai pietiek ar to, ka pazvana reizi nedēļā un dažreiz atbrauc ciemos un aizved uz veikalu iepirkties. Ja tu ļauj sevi pazemot ar vārdiem, ar darbiem, ar attieksmi un visādi citādi un mierīgi to pieņem neko nedarot un nesakot, tad es nespēju iedomāties, cik ļoti tev nav cieņas pret sevi.
Iedomājies, ka tas ir kā aiziet pie zobārsta ar sāpošu zobu. Bail, sāp un sāpēs arī, kad izraus, kamēr sadzīs. Ja neiesi pie zobārsta, strutos tālāk un sāpēs vairāk. Bet, kad sadzīs, priecāsies. Stulbs salīdzinājums, bet tomēr sava taisnība ir.
12.10.2017 13:35 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Tu viņam esi kā grīdas lupata! Atver acis!
12.10.2017 13:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Bubziks, nē, nebija stulbs salīdzinājums. Ļoti trāpīgi pat.
12.10.2017 13:47 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Es visu saprotu un piekrītu, bet laikam dzīvoju pēc principa- labāk tāds nekā nekāds. Jo bail palikt pavisam vienai, kurai nav pat ar ko parunāt. Jo reāli ja man būtu cits, es jau sen viņu būtu pasūtījusi.
12.10.2017 13:52 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nesaprotu meitenes, kuras saka, ka negrib aiziet no kretīna puiša, jo bail, ka citu neatradīs. Tu visdrīzāk esi jauna sieviete un pasaulē ir daudz vīriešu, starp kuriem noteikti ir kāds, kurš tevi mīlēs un cienīs.
12.10.2017 14:02 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Priekš kam vispār kādam ir vajadzīgs dzīvē cilvēks, kas pret viņu slikti izturas un pazemo? Mazohisms kaut kāds?
12.10.2017 14:08 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Nu neesmu jau nemaz tika jauna (37) un dzīvoju laukos.
12.10.2017 14:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nu tad jau 37 gados nevajadzētu būt tik naivai :) Izlasi tekstu, ko esi uzrakstījusi, lai iesāktu diskusiju, tā kārtīgi, jo jau tajā tekstā ir visa atbilde :)
Vienkārši vajag sadūšoties un pateikt, ka cauri un izteikt visu sāpi, kas ir. Lai nekas nekarājas gaisā. Tici man, būs akmens no sirds novēlies. Jo tādu kretīnu nevajag nevienai sievietei. Un, starpcitu, 37 gadi vēl nav vecums. Man ir radi un paziņas, kuri tajā vecumā un vecāki tikai pirmo reizi pa īstam iemīlas un sāk laimīgu kopdzīvi :) Nevajag sevi kā sievieti norakstīt :)
12.10.2017 14:13 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Priekš kam vispār kādam ir vajadzīgs dzīvē cilvēks, kas pret viņu slikti izturas un pazemo? Mazohisms kaut kāds?

Tāpēc ka pirmie 5 gadi bija ideāli (jā tiešā vārda nozīmē) līdz tam neviens nekad an tik daudz mīļuma un visa pārēja nebija devis. Arī manam bērnam palīdzēja daudz ko. Izgājām visas baznīcas lietas - gan nokrustīja, gan pie pirmās komunijas pielaida, gan iestiprināja. Viņš vņam ir stiprinātais krusstēvs. Tāpēc tas labais ko viņš ir darījis ir krietnā pārsvarā par slikto.
12.10.2017 14:18 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Pareizi saki, ka bija. Arī citiem pāriem pirmie gadi bija ideāli, bet pēc 10 gadiem vīrs sievu jau sit ar lāpstu. Bet uz to jau var pievērt acis, jo pirms 10 gadiem viss bija ideāli un vīrs sievas dēlam skolai burtnīcas nopirka un uz ZOO aizveda. (Apmēram tā tas izklausās)
Jautājums jau ir tajā- vai tu šobrīd jūties laimīga un mīlēta sieviete? Ja, jā, tad bez komentāriem, bet Jūsu dzīve, Jūs dara, kā vēlaties. Ja, nē, tad kāpēc meklēt kaut kādus attaisnojumus tam, lai nenāktos šķirties?
12.10.2017 14:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Autore, Tu te esi uzcepusi uz aizgājušās pagātnes jaukajiem mirkļiem veselu cerību okeānu - nu, bet nav un nebūs vairs nekad, kā bija tai burvīgajā pagātnē. :-P Pagātne ir pagātne - ļauj tur tai arī palikt, ne bojā tās skaistumu ar savām gaidām un cerībām, kas nekad nepiepildīsies. ;) Turklāt šādi Tu arī pamatīgi sačakarē savu tagadni. :-P
12.10.2017 15:14 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Šitais bija labs",, kas būtu arī jadara, strādā'' :D
Bet nu patiesība jau ir.
12.10.2017 15:31 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Nu neesmu jau nemaz tika jauna (37) un dzīvoju laukos.
Ļoti spēcīgs un nopietns arguments....un kad būsi 40, droši pērc zārku, jo dzīve pēc 40 ir over!!!
Ceru, ka daudz maz sarkastiski izklausās!
12.10.2017 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 3053
Reģ: 09.10.2009
Vai to maz var saukt par attiecībām? :-| pēc izlasītā šķiet,ka esat divi kolēģi un viss.
Atradīsi citu - ātri aizmirsīsies šis.
12.10.2017 16:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vienmēr atrod kaut ko neciešamu ko pateikt, gandrīz pazemot. Ir nedēļas, kad zvana gandrīz katru vakaru, bet tad atkal- uz pāris nedēļām klusums.

Nevajag Tev vīrieti ,kurš Tevi pazemo, pazemina pašvērtējumu.
Tev vajag tādu ,kuram ,ja ir garlaicīgi ,nav ,ko darīt zvana katru vakaru,bet ,ja kāda parādās, vai arī ir ,ko interesantāku ,ko darīt nezvana un Tu katru vakaru ,tāpat gaidi viņa zvanu un nesagaidi?
Tāpēc ka pirmie 5 gadi bija ideāli .
Arī manam bērnam palīdzēja daudz ko.

Nevajag ieciklēties uz to ,cik labi bija agrāk . Tā nekad vairs nebūs. Mēs visi attiecību sākumā vairāk cenšamies un esam labāki, bet ,ja ir pamatīgs kritums uz leju, tad reti ,kad ,kaut kas uzlabojas kritni uz augšu.

37 gadi. Lauki

Ja Tev laukos nav norm. vīrieši ,tad vai nav vērts mēģināt atrast kādu no pilsētas? Piereģistrējies kādā iepazīšanās portāla vai tml.
12.10.2017 16:37 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Atradīsi citu - ātri aizmirsīsies šis.

Tur jau tā lieta , ja būtu kāds cits, daudz maz nopietns cilvēks attiecībām, šito jau sen būtu pasūtījusi, bet galīgi vienai arī palikt negribas
12.10.2017 17:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Labāk vienai, nekā attiecību parodijā. Vismaz manuprāt. Bet nu, izvēle ir tava.
.
Nav īsti skaidrs, kādu padomu tu gaidi - lai tev iesaka Tinder? Lai iesaka ar bērnu padusē braukt uz Rīgu, meklēt darbu un vīrieti? Kā pārtaisīt esošo, kurš ar tevi nav kopā jau 3 gadus, par vīrieti, kurš ar tevi ir kopā, pie kam tādu, kāds viņš bija pirms 8 gadiem?
12.10.2017 17:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits