Patīk staigāt pa veikaliem?

 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Vai jums patīk staigāt pa veikaliem?
Pēdējā laikā jūtu, ka man nepatīk staigāt pa veikaliem. Burzma, visādi cilvēki, bieži nekas nepatīk, ātri apnīk... :-D
Ērtāk iepirkties interneta veikalos un praktiski pēdējo gadu tā arī daru. Kā ir jums? Ir šeit kāda, kura arī iepērkas praktiski tikai interneta veikalos? Ko domājiet par šo? :-)
11.10.2017 14:17 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man patīk staigāt pa veikaliem, bet tad, ja tiešām kaut ko vēlos nopirkt, nevis tikai lūringā.
Es tāpat eju tikai dažos veikalos no visa tirdzniecības centra, un tie ir tādi, kur man vienmēr kaut kas patīk :D
Pārsvarā neeju uz izpārdošanām & ienīstu veikalus, kur pārdevējas nāk runāties un kaut ko piedāvāt, jo bieži vien es pati nezinu, ko gribu, un kā tad lai cits cilvēks man ko iesaka.. Nepatīk burzma un es neiešu kauties par vienu mēteli, taču tad, kad veikals tukšs, man gan patīk lēnām pastaigāt, pataustīt, pamērīt, un varbūt arī nopirkt :)
12.10.2017 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Patīk, bet problēma tāda, ka īsti nekas vairs nepatīk.. Kurpes nopirkt vispār liekas neiespējami, jo man tāds "ejošs" izmērs, tādēļ gandrīz nekad nav. Arī ar apģērbu vai arī ar mani ir problēma :D Kau kā nekas nepiesaista, vai arī cena liekas neadekvāta preces kvalitātei.
Bieži iepērkos internetā, tur kaut kā vairāk atrodu sev piemērotāko.
12.10.2017 22:21 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Pa veikaliem patīk staigāt, ja nav jāpērk kas konkrēts (piemēram, kleita kāzām utt.), jo tad, kā likums, it neko atrast nav iespējams (t), tad viss tracina un nepatīk.
Aptuveni 70% iepērkos internetā.
13.10.2017 11:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits