Man ir pieriebies

 
Reitings 31
Reģ: 01.10.2017
Man ir pieriebies mans draugs un manas attiecības, esam kopā kkur gadus 3. Viņš nav cūka, un es neesmu enģelis, bet es esmu konkrēti nogurusi. Mēs viens otru mīlam, bet nu vienkārši nesader. Es no viņa katru mēnesi šķiros, braucu prom, bet beigās neizturu un piekrītu iet atpakaļ, es esmu tā nogurusi no tā. Man doma par šķiršanos ir prātā vienkārši visu laiku, jo gluži vienkārši neredzu nākotni ar viņu, bet grūti aiziet un neatskatīties, jo mīlu, kā arī viņš katru reizi lūdzas, lai eju atpakaļ un es nemāku noturēr to "nē". Viņš man ikdienā skraida priekšā pakaļā- vajag to, būs tas, vajag šito, būs šitas, izturās kā pret princesi, novērtēju to, bet ir sajūta, ka vienkārši sēžu ar viņu, baudu komfortu, ko viņš man sniedz un tērēju savu laiku, ko varētu izmantot, lai atrastu kādu, ar ko vēlētos ģimeni utt. Viņš tiešām ir labs cilvēks, vīrietis utt, bet nu nemākam mēs sadzīvot. Es pat varētu teikt, ka esmu lielāka kaza un vairāk vainīga pie tā, ka attiecības tagad ir tur, kur viņas ir, bet tam vairs nav nozīmes, ir izveidojušās problēmas, kurām vairs neredzu ne gala, ne malas un jā, es gribu stabilitāti un nākotni, bet esmu sapratusi, ka ar viņu tas neizdosies. Esam bijuši šķirti ilgāku laiku, pēc kā viņš skrēja pie manis un lūdzās atpakaļ, solīja zelta kalnus, es piekritu dot iespēju, lai redzētu, vai tiešām tas ir licis viņam kaut ko saprast un mainīt, bet, protams, ka tas viss pēc mēneša noplaka, tagad gan vairāk neredzu veidu, kā glābt attiecības un gribu to visu izbeigt.
Jautājums ir- kā izšķirties un neatskatīties? Cilvēkam, kam nav tik stingrs raksturs un ir jūtas. Lai nav tā, ka atkal savācu mantas, pazūdu, sirds atmaigst un atgriežos.. lai nokļūtu tur pat... kādu simto reizi... un katru dienu joprojām domātu par šķiršanos.
11.10.2017 09:30 |
 
Reitings 31
Reģ: 01.10.2017
Nu tad mana mīlestība tavā uzverē nav mīlestība, ok, šaubos, ka man ir jāpierāda šeit tas, kā es jūtos, katram uztvere par mīlestību ir citādāka, neredzu ja godīgi jēgu tagad iedziļināties jautājumā, kas ir mīlestība. Savu aklumu šajās attiecībās nenoliedzu. Es uzskatu, ka nedarīju neko nepareizi, kad gaidīju no cilvēka to pašu, ko viņš no manis. Tu domā, ka tu pārspīlē, rakstot par to, kāds viņš ir bakstāms un bīdāms? Diemžēl nē. Es meklēju risinājumus gan viņa problēmām attiecībās, gan, neskatoties uz to, ka lūdzu viņu vismaz reizi dzīvē izdomāt kaut ko pašam, galu galā arī savām problēmām meklēju risinājumus pati, un, tā kā viņš vienmēr gribēja “lai ir labi”, tad arī teicu viņam konkrēti, kā jārīkojas, un pat to viņš lielākoties nedarīja. Vienmēr izejas no visām situācijām meklēju tikai es. Vienalga, lai arī kas tas būtu. Un jā, agrāk tiešām nesapratu, ko es gribu, domāju moš nav tik traki, moš tomēr būt un cīnīties, bla bla bla... Bet tagad, kad saprotu, parādījās otra problēma, ko jau šeit mineju.
11.10.2017 17:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tā tik tiešām manā ieskatā nav mīlestība, ja ir tā, kā Tu te raksti :)
gaidīju no cilvēka to pašu, ko viņš no manis.
tā ir tirgošanās. (t)
Mīlestība neko negaida. :-P
Mīlestība ir dot un izvēlēties, kam un ko dot, un mīlestība ir izvēlēties, no kā un ko saņemt. (l) Mīlestība vienkārši ir. (l) Bez liekas piepūles un bezjēdzīgām raizēm. :)
.
Nu, neslikta tirgošanās jums te abiem sanākusi trīs gadu garumā. Viņš Tevi it kā aptekājis kā princesi priekšā un pakaļā, solījis zelta kalnus (ko tā arī nedeva), lai atjaunotu ar Tevi attiecības, un dabūjis (vai tā arī nesagaidījis) par to seksu un citus labumus ko Tu kā sieviešu kārtas būtne sniedzi. Un varu Tevi mazliet apbēdināt - nebūt nepārspīlēju pirmīt, kad rakstīju, ka viņš ir bīdāms un bikstāms - pēc Taviem iepriekšējiem tekstiem pārāk skaidri to varēja manīt. Bet tādās tirgošanās attiecībās tas ir parasts. Tāpat kā ir parasts tādās būt ne sevišķi laimīgam, lai arī kā Tev cenšas izdabāt. Jo patiesībā - neviens dziļi, dziļi sirdī negrib prastu tirgošanos, jo sirds alkst pēc patiesas un sirsnīgas mīlestības. ;)
11.10.2017 18:08 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nerātnā iesaka personai domāt par sevi kā par ļoti sarežģītu, noslēpumainu radību, ar psihiku, ar maldinošu zemapziņu. Protams, tas ir gan glaimojoši, gan patīkami, un nabaga Homo, ar slikti kondicionējamām smadzenēm, neierasti izpleš plecus un jūtas kā daļa no pasaules noslēpumiem. Psiholoģe.
11.10.2017 18:58 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Foxface, kā es Tevi saprotu.
11.10.2017 21:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jolly-Roger
Un kur ir Tavs ārkārtīgi vienkāršais, lakoniskais, skaidrais, precīzais un atklātais viedoklis par autores tēmu? ;)
12.10.2017 02:14 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nebēdnei par autores tēmu.
Priecāties par savu stulbumu - tās ir spēcīgas sajūtas. Par laimi, intelekts nav statiska, vienreiz uzzīmēta bilde mūsos, bet nepārtraukti mainīgs zināšanu kopums, pārveidojošs, nojaucošs, savienojošs.
12.10.2017 11:15 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es tā īsti nesapratu to domu. Vienā teikumā tu saki, ka viņš pret tevi izturas kā pret princesi - viss ir ko vajag, grib tevi. Bet pēc tam jau viņam jāmainās. Ja jau tu pati atzīsti, ka neredzi ar viņu neko tālāk, tad kāpēc viņam kaut kas sevī jāmaina? Tad nemoki cilvēku un pasaki visu kā ir. Vairāk jau izklausās, ka tu pati nezini īsti ko gribi, jo no vienas puses viss ir sūdīgi un gribi šķirties, bet tajā pašā laikā tu esi ērti iekārtojusies ar čali, kurš tev dod visu ko gribi, bet gribi kaut ko viņā izmainīt.
Neredzu tiešām jēgu mainīt cilvēku, ka tev nevelk pie viņa un tāpat pēc kāda laika attapsies, ka tev viņu nevajag. Var jau būt, ka tu esi sev radījusi kaut kādu iedomu ideālo čali kādam būtu jābūt un tagad centies no viņa tādu izveidot. Tad jau labāk atrast sev piemērotāku nevis čakarēt sev nervus.
12.10.2017 11:36 |
 
Reitings 31
Reģ: 01.10.2017
Agrāk es vēl cerēju, ka kaut ko var glābt un runāju ar viņu, cerēju, ka kaut kas mainīsies. Tas vairs nav aktuāli, tam vispār maz sakara ar šo tēmu, vienkārši atbildēju uz meiteņu jautājumiem, vairs nekas par mainīšanos nav aktuāli, tas viss ir bijis agrāk. Tagad visu saprotu un gribu izbeigt. Un kur ir problēma, uzrakstīju jau pašā sākumā. Jautājums nav- ko darīt, šķirties vai nešķirties, kā glābt attiecības?
12.10.2017 12:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jolly-Roger
Priecāties par savu stulbumu - tās ir spēcīgas sajūtas.
Un justies pārākam par cosmo foruma stulbenēm, kas priecājas par savu stulbumu - šīs sajūtas noteikti ir vēl spēcīgākas, varenākas un, ah, tavu nedienu, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaudz nogurdinošākas. :-P
12.10.2017 15:04 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Gadi iet.. tapēc, manuprāt, ja nesanāk tagad, kur garantija, ka sanāks vēlāk?
Šitā jau var fantazēt nezin cik gadus, bet jēgas tad kādas no tā?
Ir jāizlemj, vai doties prom vai mēģināt visu no jauna.
Var jau būt, ka kaut kas mainīsies, cilvēki tomēr arī ar gadiem mainās, bet nu ne jau arī visi.
12.10.2017 15:33 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Laiks
tev arī līdzīgi? vai varbūt ir bijis līdzīgi un tu man varētu dot padomu, kā rīkojies un kā gāja tev? ;-):-D
12.10.2017 16:42 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Un justies pārākam par cosmo foruma stulbenēm, kas priecājas par savu stulbumu - šīs sajūtas noteikti ir vēl spēcīgākas, varenākas un, ah, tavu nedienu, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaudz nogurdinošākas.

Es ceru, ka Tu neapzināti nodarbojies ar demagoģiju. Uzraksti labāk divos :)
12.10.2017 17:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jolly-Roger
Es ceru, ka Tu neapzināti nodarbojies ar demagoģiju.
Mācos no meistara, proti, Tevis. 8)
12.10.2017 20:43 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nabaga demagoģe.
12.10.2017 23:01 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Jautājums ir- kā izšķirties un neatskatīties? Cilvēkam, kam nav tik stingrs raksturs un ir jūtas. Lai nav tā, ka atkal savācu mantas, pazūdu, sirds atmaigst un atgriežos.. lai nokļūtu tur pat... kādu simto reizi... un katru dienu joprojām domātu par šķiršanos.

Izdari ko tādu, ko viņš tev nekad nepiedos. Līdz ar to, viņš vairs nevēlēsies ar tevi attiecības, iesauka atpakaļ. Un Tev nekas cits neatliks, kā tikt tam pāri.
12.10.2017 23:08 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
iesauka nesauks atpakaļ. 
12.10.2017 23:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits