Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

motivēt

 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Sveikas! Vēlējos lūgt pēc padoma
Man tuva sieviete pēc 5 gadu neveiksmīgām attiecībām nolēma meklēt jaunu mīlestību. Pati saprot, ka ir sabojājusi sev dzīvi, uztveri ar iepriekšējo. Šodien sanāca parunāties.. Jaunais draugs tiešām zolīds, turīgs, nesmēķē un alkoholu nelieto.
Es viņai teicu, vecie kontakti jāizgriež no savas dzīves un jāsāk jauna dzīve. It kā tam piekrīt, bet izgriezt nevēlas. Ne savu ex, ne draugus, kas nav tas labākais piemērs.
Man bail, ka viņa nepazaudē jaunās, foršās attiecības dēļ kaut kādiem babņikiem, krāpniekiem un meļiem.
Ko jūs ieteiktu man darīt? It kā vēlās cilvēks sākt jaunu dzīvi, bet nevēlas vecos sūd*us palaist prom! Kā viņu motivēt?
01.10.2017 21:30 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Es iesaku nebāzt savu degunu svešās darīšanās!
01.10.2017 21:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es iesaku nebāzt savu degunu svešās darīšanās!

+
Tie draugi nenozīmē, ka viss pajuks. Tāpat nav teikts, ka dabiski neizzudīs tie draugi, ja attiecības tiešām sāks veidoties nopietnāk.
01.10.2017 21:45 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Man bail, ka viņa nepazaudē jaunās, foršās attiecības

Cilvēks pats izdomās, labāk nelīst citu lietās, kā savās, un no svešiem interneta komentāriem nebūs tāds spēks, kā no dzīvām sarunām satiekoties!!!
01.10.2017 21:47 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Es iesaku nebāzt savu degunu svešās darīšanās!

+
01.10.2017 21:48 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Viņas vietā Tu tāpat neko nevari ne izlemt, ne darīt - tā ir viņas dzīve un viņas grābekļi, uz kuriem viņai izlemt, vai kāpt atkal un atkal, vai tomēr nē. :) Un vislabākā palīdzība tāpat no Tevis būs ļaut viņai pašai saprast, kas ir kas, ne padarīt viņu atkarīgu no Tava viedokļa un līdz ar to pagalam nevarīgu lemt par savu dzīvi pašai. :-P Turklāt Tev ir pašai sava dzīve - divas dzīves (savu un draudzenes) pilnvērtīgi par visiem simts dzīvot nevarēs. Un tā kā draudzenes dzīvi jau noklusējumā nav iespējams dzīvot par visiem simts, tad atliek tikai pašas lieliskā dzīve, ko vienīgo no Dievonkuļa (vai kā viņu tur) ir ļauts dzīvot par visiem simts. ;)
01.10.2017 21:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits