Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šujmašīna.

 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011
Labdien, meitenes!
Vēlējos pie Jums griezties ar jautājumu - KĀDA IR LABA ŠUJMAŠĪNA?
Respektīvi, vēlos uzdāvināt mammai, viņai labi iet tās lietas un sen jau grib jaunu, labāku. Mums mājās tā galīgi vecā PSRS. Bet tagad visa piedāvājuma tik daudz, ka nesaproti, kura ir patiešām laba, un kura kalpos ilgi.
Tāpat arī jautājums, kādas funkcijas obligāti meklēt šujmašīnā? Varat ieteikt ko konkrētu? (l)
30.09.2017 10:21 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Ko viņa konkrēti dara ar šujmašīnu? Vajadzīgas 30 vai 500 opcijas?
Budžets?
30.09.2017 10:47 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Jautājums - cik bieži viņa plāno izmantot šujmašīnu? Dažādās cenu kategorijās ir šujmašīnas, kuras paredzētas retai vai biežai lietošanai. Un tad ir jāskatās, cik daudz programmas viņai nepieciešamas. Lielākajā daļā gadījumu ir kā man - no +/- 30 programmām man ir nepieciešamas augstākais 5. Pavisam vienkāršu šujmašīnu retai/mērenai lietošanai ar pāris programmām var nopirkt par aptuveni 100 eiro. Bet tad vienīgais vīļu apstrādes veids būs zig-zag, jo overloka dūriens parasti ir šujmašīnām, kurām ir vairāk programmas un maksā jau vairāk. Maln ir brother šujmašīna, klalpo labi, taču kā saka - no Singer un Brother ir palicis tikai vārds, jo agrāk šie bija topā, bet tagad var atrast labākas šujmašīnas. Labi esot Bernina, Janome u.c. Pa lielam jau visas šujmašīnas strādā pēc vienap principa, tā kā palasi atsauksmes forumos un lai izdodas atrast piemērotu!
30.09.2017 11:25 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Vēl, protams, jāskatās, ko viņa šuj, jo nereti jautā pēc atsauksmēm par šujmašīnām, bet grib šūt teikotāžu. Tad arī iesaka pirkt labāk overloku, jo šujmašīnas ne vienmēr spēj smuki sašūt - izstaipa audumu, vajadzīgas knit un walking pēdiņas. Ir šujmašīnas, kurām var regulēt pēdiņas spriegumu, palaist vaļīgāk, lai neizstaipa. Bet ja viņa šuj nestaipīgus audumus, tad šujmašīna der.
30.09.2017 11:30 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Esmu lietojusi šo Janome šujmašīnu, lai gan šūšana bija vieglāka un vienkāršāka, man tāpat bija nostaļģija par veco šujmašīnu... :-D

(man gan ir ar pedāli)
Vispār zinu vienu aizkaru šuvēju, kas pati šuj tieši ar tādu... un ne tāpēc, ka nevarētu atļauties labāku. Es ieteiktu noskaidrot mammai, vai viņa tiešām grib jaunu šujmašīnu. ;-)
30.09.2017 12:12 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Par to arī iedomājos, jo šujot ar vecajām šujmašīnām, tāda kā stabilitātes sajūta. Daudzi dod priekšroku vecajām un citiem gadiem ilgi šujot, grūti pāriet uz jaunajām un nepatīk tik ļoti kā vecās.
30.09.2017 12:47 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011
Moustache Drošvien gluži 500 opcijas nevajadzēs, nav jau galu galā kādām industriālām vajadzībām, ja tajās 30 opcijās ir iekļautas tās pieprasītākās un praksē biežāk izmanotātākās, tad jau būtu ļoti labs variants.
Breivik
No mammas esmu daudz dzirdējusi, ka šujmašīna savu laiku ir nokalpojusi un vajag jaunu. Zinu, ka viņai ļoti trūkst šī overloka, un ir tā ka saki, ka šujot šujmašīna daudzus audumus neņem pretī vai nu par biezu vai atstāj nospiedumus.
Šūšanas darbiņi jau tādi ikdienišķi. Gribētos, lai varētu kvalitatīvi uzšūt gultas veļu, aizkari, atšūt bikšu starus, sašūt drēbēm vīles, jo cik bieži ir tā, ka ieej veikalā un jau redzi, ja gribi, lai ilgāk kalpo, būs jāizlaiž cauri šujmašīnai, tāpat šūt visādus svārciņus dejošanām (apakšvārki baltie utml.), zīda audumus sašūt, kurš drošvien varētu būt specifiskāks.
Budžets laika būtu 300 - 400 eur, ja var lētāk, protams, ideāli. Galvenais, lai prece atbilst cenai, kvalitātīvi šuj un kalpo ilgtermiņā. :-)
30.09.2017 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tikai un vienīgi Juki. Man gan ir profesionālā, priekš tapsēšanas, domāta ādas šūśanai. Maksāja ap 1000 eur, audumiem būs daudz lētākas
30.09.2017 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Man arī visas zināmās rūpnīcas strādā ar juki, darbinieki labi novērtē.
30.09.2017 13:51 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ar tām šujmašīnām ir tā, ka overloka dūriens tiek imitēts, bet tomēr nav labākais variants, jo tikai divi diegi iesaistīti atšķirībā no overlokiem, kur ir 4/5 diegi un malas apmetina daudz kvalitatīvāk, bet mājas apstākļos var iztikt. Citi, kuriem ir vienkāršas šujmašīnas un nenodarbojas ar izšūšanu, grib jaunu ar vairāk opcijām, bet nolemj par labu overlokam, jo tiklīdz tāds iegādāts, nereti no šujmašīnas tiek izmantots vien taisnais dūriens un pogcauruma iešūšana. Man pasai ir šāda šujmašīna, bet overloka nav. https://www.brothersujmasinas.lv/produkti/bn27/ Domāju, ka cena adekvāta. 3-5 gadu garantija, kur gan ir vesels saraksts ar detaļām, kuras netiek apmaksātas. :-D 1 soļa pocaurums un pusautomātisks diega ievērējs arī ļoti noder. Nav ilgi, bet pagaidām viss ir kārtībā, problēmu nav bijušu vispār. Vienīgais tas, ka lēta plastmasa un diezgan skaļš, bet ciest var. Iepriekš bija 90. gadu Singer, kas izlaida dūrienus un bija līdz kliņķim. Šis dūrienus vēl nav izlaidis. Labu overloku par tik lētām naudām būs grūti atrast, jo pavisam lētie nav lietojami. Overloks pats par sevi ir niķīgs. Tā kā skaties.
30.09.2017 13:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Zinu, ka viņai ļoti trūkst šī overloka, un ir tā ka saki, ka šujot šujmašīna daudzus audumus neņem pretī vai nu par biezu vai atstāj nospiedumus.

300-400€ budžetā var nopirkt labu šujmašīnu, bet par overloku jāaizmirst. Viens pats overloks tā maksā. Viena no overloka pamatfiškām ir nazītis, kas apgriež vīles malu, lai tā būtu taisna, nevienai šujmašīnai tajā cenu kategorijā nav redzēts nazītis. Zigzaga dūrienu, kas izskatās līdzīgi kā overlokam, var atrast, bet nebūs ne 3 diegu funkcijas, ne naža.
30.09.2017 13:53 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
http://susanapasaule.lv/index.php?route=product/product&manufacturer_id=11&product_id=321 Šī ir parodija par overloku un nekad neesmu dzirdējusi nevienu labu atsauksmi par to. Drīzāk nopērk un pēc pāris dienām jau liek sludinājumu, ka pārdod, jo tiešām nav lietojama. Juki ir ļoti labs, bet šujmašīnu par 1000 eiro nav obligāti jāpērk. Tas tā, lai autore nesabīstas, ka ar 300-400 eiro nespēs izbraukt.
30.09.2017 13:58 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Alexxa, ebay par lētām naudām var nopirkt pēdiņu, kas apgriež malu paralēli apmetot.
30.09.2017 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits