Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blondas matu krāsas uzturēšana

 
Reitings 11
Reģ: 26.08.2017
Apsveru domu kļūt blonda, mani interesē tieši tikšana galā ar matiem tad, kad tie jau ir blondi. Piemēram, saprotu, ja ir balināti mati, viņus jātonē vēlamajam tonim. Bet tonētājs ātri iziet, tad nav labāk vienkārši nokrāsot? Un, ja ir dzeltenīgi mati, dzeltenīgumu var noņemt ar tonētāju vai labāk ir violetie šampūni? Un vai tie ir tikai retām lietošanas reizēm vai var regulāri?
Tātad interesētu blondīņu matu kopšanas rutīna. :) gan jau muļķīgi jautājumi, bet tieši tāpēc arī gribās noskaidrot lietas uzreiz, lai pēc tam nav jābrīnās.
27.09.2017 20:07 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Matus nekad neesmu balinājusi, tikai krāsojusi. Man ir diezgan gaiši mati, bet krāsoju vēl gaišākus, tonī Stockholm Blond. Atšķirība ir tāda, ka, ja Tev ir gaiši brūni vai Latvijas pelēkie mati, tad vari mierīgi tos krāsot un Tev būs gaiši un nebūs dzelteni. Ja mati Tev ir tumši, tad nāksies balināt, lai dabūtu perfekti blondu toni, un balinātajiem pa virsu krāsot. Jo nokrāsojot melnus matus ar parastu blondo matu krāsu, var dabūt oranžus - no dzeltenuma neizvairīsies. Tāpat jāizvēlas matu krāsa vēsā tonī, lai nav dzeltenie.
Ja ar matu krāsu ir ietrāpīts un mati Tev nav ar dzeltenu toni, tad tālāk ar kopšanu ir divi varianti. Man paveicies ar labas kvalitātes ūdeni un līdz ar to mati nepaliek dzelteni, vienkārši jāpiekrāso saknes ik pa laikam. Ja ūdens ir rūsains, dzelteno toni var noņemt ar zilo šampūnu, bet tur jāskatās, kādu tieši. Labs ir Keunei, tāds tintes zils. Piemēram, John Frieda zilais ir bezjēdzīgs, no zilā tur ir tikai nosaukums.
27.09.2017 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nianses ir milzīgas. Kādā krāsā pašas mati, cik blondus gribi, balināt un tonēt katru mēnesi?! Tiešām ilgtermiņā?
Daenerys1 jau daudz ko labu minēja.
Vislielākais drauds ir tad, ja mati pietiekami tumši un nedakrāsojas smuki blondi, paliekot dzeltenīgi. Te šampūni diemžēl nederēs. Man to kārtu pat balināšana neizņēma.
Matiem matiem visiedarbīgākā zilā maska ir pievienota Schwarzkopf platinum blonde krāsas iepakojumam. 2 paciņas tiek saudzīgi mēneša laikā līdz nākamajai krāsošanas reizei izlietotas.
Nez, nekādu īpašo rutīnu neuzturu, vajadzīgās krāsas atrašana bijis lielākais izaicinājums. Pašlaik cīnos ar matu izkrišanu :-D
27.09.2017 20:59 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es gan uzskatu, ka nav vērts mēģināt tikt pie superblondiem matiem, ja dabīgais tonis ir tumši brūns vai melns, kop kā gribi, bet mati taču ataug, saknes jāpiekrāso, visi jānotonē, lai ir vienmērīgi. Lai tiktu pie platīnblondiem, tumšu matu īpašniecēm nereti ir jābalina pat 2-3x, tad sanāk, ka saknes tieši tāpat būs jābalina. Pēc dažiem mēnešiem, bet, ja paveiksies - pēc pusgada, rezultāts būs lūstošas pakulas un nekāda skata. Protams, ja mati pašai nav pārāk tumši un vēlamo krāsu var iegūt nokrāsojot vienu reizi ar parasto krāsu (kā man), tad ir vērts, jo tad arī piekrāsošana notiks tieši tāpat, kas ir kaitīgi matiem, neapšaubāmi, bet nu tā nav katastrofa, nedaudz bojātus matus var normāli sakopt ar labiem līdzekļiem.
27.09.2017 21:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es te nedaudz par saviem matiem iespraukšos... Nekad neesmu krāsojusi savus matus, ne tonējusi, ne šķipsnās - vispār nekā. Pašai mati ir tumši blondi. Mata struktūra - tieva. Ikdienā tos nekā īpaši neveidoju. Jā, fēnoju, bet arī ne regulāri. Šad tad lietoju maskas. Šampūni un kondicionieris no dārgā gala (dažādi mēģināti). Rezultāts - visu mūžu mati pūkaini, ļoti šķeļas matu gali, lēnu aug garumā, pa pusei lokojas... Ja es izdomātu nokrāsot - vai nebūs vēl trakāk, ja jau pat tagad neko specifisku nedarot, mati kā pagadās. Cik dzirdēts - tumšās matu krāsas esot saudzējošākas? Tā ir (ja ņemtu vērā faktu ka es jau esmu gaišmate un krāsot blondus matus būtu apmēram tā kā Dae te minēja)?... Jūtu, ka krāsot matus saņemšos tikai, kad sirmums parādīsies...:-D Un laikam jāmet miers garu matu audzēšanai un jāizvērtē īsāki griezumi, lai tie mati izskatās kopti, nevis izstīdzējuši un sašķēlušies...(t)
27.09.2017 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Neons, manu dabīgi taisno, plāno, pieplakušo matu stāvoklis acīmredzami uzlabojās tad, kad sāku tos krāsot. So, you never know :-D
Bet vispār mani mati dzīvo kaut kādu savu dzīvi, atsevišķi no manis.
27.09.2017 22:02 |
 
Reitings 11
Reģ: 26.08.2017
Dabīgie ir Latvijas pelēkie. Sen atpakaļ, kad gribēju nokrāsot blondus, nokrāsot bija ļoti viegli. Šobrīd ir krāsoti vidēji brūni. Tumšie toņi apnikuši. Ir mēģināts krāsas noņēmējs, kurš padara tikai dažus toņus gaišākus, tā kā vajadzēs vien balināt. Ticu, ka sanāks riži, un cik skatos matu balināšanas video, rižos matus izskatās diezgan viegli notonēt gaiši blondus.. Ar tonētājiem līdz šim nav bijusi saskare, man liekās, ka viņi var diezgan ātri iziet, ne?
Doma ir vai nu izbalināt in notonēt, pēc tam skatīties, kad būs, ja būs riži, nokrāsošu nedaudz tumšākus - vai arī mēģināt lēnām ar bleach washiem dabūt gaišākus.
Jā, domāju mājās to darīt, zinu, ka rezultāti var būt visādi, bet tik ne informēta, lai matus nosvilinātu, neesmu, un ja arī sanāks ne tādi, nokrāsošu nedaudz tumšākus kā būs.
Tas, ko es gribu pēc kāda laika - balayage ar dabīgajām saknēm un blondiem galiem. Tad nu jāataudzē dabīgie. Un gribot negribot tad šī brīža krāsotie mati ir jādabū gaišāki, jo gaišāki mati ar tumšām saknēm ir labāk kā gaišas saknes ar tumšiem tālāk.
Vienīgais, ko līdz šim neesmu sapratusi - kā pats var dabūt ārā silto toni no matiem.. Gribētos vēsi blondus. Tad jau redzēs, cik tieši gaišus.
27.09.2017 22:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
grecia, sasmējos!:-D Taisnība! :-D Tu krāso tumšā tonī vai blondā?
27.09.2017 22:07 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Iesaku doties pie friziera un mājas apstākļos nebalināt. Man 1x dzīvē ielika šķipsnas un turpmāk krāso blondus ar krāsu. Man pašai lv pelēkie mati. Kad ataug saknes, man nokrāso matus un mazgājot ārā emulgē(iemasē krāsu visu matu garumā un izskalo), tā noņemot dzelteno toni, kas radies no krāna ūdens. Ikdienā lietoju maskas(deap repear), un 1-2x nedēļā silver šampūnu. Vēl lietoju eļļiņu matu galiem un cit x iejaucu eļļiņu matu maskā, tas arī ir labi matiem, īpaši blondīnēm. Pa lielam jāizvēlas laba maska un silvers šampūns pēc vēlēšanās.
27.09.2017 22:46 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nokrāso matus = nokrāso matu saknes
27.09.2017 22:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neon, man ir tāda matu struktūra kā Tev - plāni, pūkojas un lokojas, droši vien, ka krāsošana situāciju padara vēl sliktāku, grūti spriest, jo man ļoti sen nav bijusi mana dabīgā matu krāsa, BET, kas man palīdz - matu taisnotājs. Katru rītu pārvelku ar taisnotāju pāri matiem un ir pavisam cits skats. Ja nepārvelku, pēcpusdienā jau izskatos pēc trakas aitas.
27.09.2017 23:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Protams, ka taisnotājs palīdz izskatam, bet absolūti nepalīdz veselībai (kaut gan, ja reiz tāpat matu sūdīgi izskatās, tad laikam jau vienalga...). :-D Esmu tagad iemanījusies katrreiz žāvējot ar fēnu izmantot apaļo ķemmi un matus tā kā nogludināt ar to. Nav perfekti gludi un taisni kā ar taisnotāju, bet vismaz kaut cik koptāks paskats...
28.09.2017 00:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Te, mani mati (tikko nobildēti):
Un šodien ir mana "labo matu diena". Taisnoju ar fēnu un ķemmi.
28.09.2017 00:18 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Neon, pēc tā ko minēji gaidīju trakāka paskata matus :D Bet tev viņi tīri labi izskatās. Esi mēģinājusi matu eļļas vai matu maskas?
28.09.2017 00:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Visu ko esmu mēģinājusi... Maniem matiem pie kājas! :-D Ok, tā ir nekustīga bilde, taču ja ieskatās, tāpat var redzēt, ka gali sausi un šķidri (nedēļu atpakaļ līdzināju). Ideāli mati ir tikai līdz pusei, tālāk sākas jau šķelti, īsāki, sausāki u.tml. Un tā tas ir visu laiku.
28.09.2017 00:34 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Man problēmas sagādā matu saknes! Goda vārds, jau vairs nezinu ko ar tiem matiem iesākt! :D
Pašai mati ir latvju pelēkie, taču pēdējā matu krāsa, kāda bija ilgus gadus bijusi, bija koši sarkana. Nolēmu, ka gribu būt blonda. Mati tika balināti salonā, pēc tam pati rūpējos par matiem, krāsoju ar blondām matu krāsām, lietoju matu kopšanas līdzekļus utt., utjp., bet galvenā problēma kā palika tā palika - pēc mazgāšanas paši mati visā to garumā ir ideāli blondi, bet pašas matu saknes kļūst aizvien dzeltenākas un dzeltenākas. Pat manis pašas pelēkie mati nespēj ataugt tik ātri, cik ātri parādās dzeltenās saknes. Goda vārds, nezinu jau vairs kā cīnīties, jo nevaru taču krāsot vai balināt matus pēc katras to mazgāšanas reizes. Pamēģināju arī zilo šampūnu, bet rezultāts tas pats - mati paliek platīnblondi, bet saknes dzeltenas. Ko iesākt? Man, ja godīgi, jau rokas sāk nolaisties! :D
28.09.2017 00:51 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Es savu latvju pelēkos jau gadus desmit krāsoju blondus. Labas maskas, eļļas u.c. ikdienas nepieciešamība. Bet laikam arī, ar visu to, matiem vienreiz pieriebjas, neredzu citu izskaidrojumu. :-/:-D Līdz šim viss bijis normas robežās, bet pēdējos pāris mēnešus vienkārši šausmas...gali lūzt, mati spurojas daudz vairāk kā iepriekš, sausi u.tt. u.t.jpr. Joprojām netieku galā. Tagad sāku domāt, ka varbūt noderēt kādu vitamīnu kursu iziet.
28.09.2017 10:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
absolūti nepalīdz veselībai (kaut gan, ja reiz tāpat matu sūdīgi izskatās, tad laikam jau vienalga...)

Man ir šāds domu gājiens, kāda man jēga no veseliem matiem, ja man nepatīk, kā tie izskatās?
Mani mati veidojas 3x vairāk nekā Tev, piedevām vēl ļoti nesmuki un haotiski. Varu iztaisnot ar fēnu, efekts ir OK, bet tikai uz 2, max. 4 stundām, pēc tam ir frizūra "aita". Tāpēc taisnoju.
28.09.2017 10:02 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014

Man šis šķiet ļoti piemērots variants dabīgi pelēko matu īpašniecēm. Ataugušo matu līnija veidojas neuzkrītošāk. Bet pēdējo reizi pie friziera rādot šo bildi dabūju pavisam citu rezultātu...Nebij laba doma iet uz frizētavu - tuvāk mājām, nespecifiskus uzdevumus paveic labi, gan būs labi arī šoreiz.
Varbūt kādai ir šādā veidā krāsoti mati un var ieteikt kādu labu frizieri, frizētavu?
28.09.2017 10:13 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Bilde neiekrita... tādi kā šajā bildē
https://www.pinterest.com/pin/390757705159824898/
28.09.2017 10:14 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Man ir ļoti līdzīga matu struktūra kā Neonam. Tikai es krāsoju brūnus. Dabīgā matu krāsa man ir tieši tāda pati.
Es arī jau gadiem cīnos ar matu sausumu un šķelšanos. Vienmēr pēc friziera nepaiet pāris nedēļas un ir sajūta, ka vajadzētu atkal galus apšņikāt.
Pa retam ielieku keratīnu, tad ir labāk. Tagad arī esmu ielikusi, rīt iešu apgriezt galus, cerams, ka stāvoklis uzlabosies..
Bet nu jā, par blondo tēmu man laikam nebūs ko ieteikt.(s) Lai arī esmu kādu brīdi bijusi pilnīgi blonda - man nepatika un, manuprāt, nepiestāvēja.
28.09.2017 10:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits