Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

QNET

 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Čau, meitenes!
Situācija ir tāda... Man ļoti laba draudzene vienu dienu sāka stāstīt, ka nomainījusi darbu, tikusi pie ļoti izdevīga varianta un man būšot jāatnāk paskatīties, bet neko sīkāk par savu jauno darbu nestāsta. Pēc pāris dienām man zvana un aicina norunāt laiku, kad es varētu aiziet un paskatīties.
Sarunājām un protams, ka aizgāju paskatīties ziņkārības dēļ. Ierodos, neliela izmēra telpa, pilna ar nīkuļojošiem jauniešiem, draudzene mani aicina tālāk un ieejam tādā neveiklā "kabinetā" un tad sākās pats labākais - atnāk sveša jauna meitene un sāk man stāstīt, ka viņām ir man labs piedāvājums un es varot kļūt par viņu biznesa partneri. Doma ir tāda, ka man ir kaut kas jāiegādājas no uzņēmuma vismaz 1700 eur vērtībā un tad man ir jāpiesaista vēl divi cilvēki, kuri izdarīs to pašu, un tad arī tiem būs jāpiesaista katram divi cilvēki, īsumā, finanšu piramīda sanāk. Jo tālāk šī piramīda aizies, jo redz vairāk es pelnīšu. Pēc diviem gadiem varēšu pelnīt 6800 eur nedēļā. Ilgi stāsta un rāda youtube video cik tas viss ir legāli (kaut nevienā brīdī skaļi neapšaubīju vai tas ir legāli), un beigās pēc iespējas ātrāk man jānāk otro reizi uz apmācībām kaut ne reizi neesmu pateikusi, ka mani tas piedāvājums vispār interesētu. Pietam izrādās, ka viņa tur tagad aicina visus savus draugus pēc kārtas un vēlas tajā iesaistīt.
Labi, štrunts par to prezentāciju, protams, ka piedāvājumam nepiekritīšu un saprotu, ka draudzene aicināja jau tikai labu gribēdama, jo pati tam visam svēti tic, bet es brīnos par draudzenes naivumu un es domāju, kā man kā labai draudzenei vajadzētu reaģēt? Izteikt savas domas par viņas darbu vai tomēr labāk paklusēt? Nezinu vēl kā arī, lai atsaka, lai viņa mani saprastu pareizi, jo negribu sabojāt arī attiecības... Varbūt vēl kādai ir pieredze ar šādu lietu, vai ir gadījies šajā vai līdzīgā veidojumā pašai iesaistīties un zin kā vislabāk būtu man darīt? :-/
15.09.2017 15:04 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Visi taču zina, ka piramīdas nestrādā un agri vai vēlu sapņu pasaulīte sabruks. Drīz vien varēsi teikt savai draudzenei ardievas, jo šis būs viss, kas viņu interesēs.
15.09.2017 15:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja netaisies izgrūst tūkstošus par pliku neko, tad nāksies vien pateikt draudzenei Nē. ;) Turklāt, ja Tu pateiksi Nē, tad ir lielāka iespējamība, ka arī viņa dadomāsies, ka varbūt kaut kas tur nav tīrs. :)
.
https://www.youtube.com/watch?v=s6MwGeOm8iI
Te būs neliels skaidrojums ar jautrības elementiem, kas tas tāds MLM patiesībā ir. 8)
15.09.2017 15:17 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
O jā, Herbalife ir kā reliģija. Tie cilvēki vairs ne par ko citu nespēj runāt. :D Varbūt pārrunā šo ar savu draudzeni un parādi viņai milzumlielo informāciju, ko var atrast internetā par QNET.
https://www.sudzibas.lv/search?q=Qnet+
15.09.2017 15:32 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Breivik, es arī par to brīnos, taču viņa nu jau ir dažus pat pierunājusi iesaistīties...
Nerātnā, protams, ka nāksies, jo neredzu tam nekādu jēgu, taču es nezinu kā vislabāk par to ar viņu runāt, lai viņa mani nepārprot un nedomā, ka tā ir kaut kādā veidā viņas vaina.
15.09.2017 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu cik stulbiem ir jābūt cilvēkiem, lai uz šo uzķertos..
xcvi, vnk pastāsti viņai, ka lasīji, ka tā ir krāpšana u.t.t. Nosūti linkus ar tādu info. Neko diži vairāk jau nevari darīt.
15.09.2017 15:39 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Sūdzības jau viņa zina, taču viņa nesaprotot kur viņi ir rāvuši tādas muļķības. Viena draudzene, kura viņai atteica un tieši uz šo sūdzību pamata, es dumja utt, īsāk sakot, tur vairs nevar būt viņām nekāda draudzība. Man negribētos, lai šādu muļķību dēļ izjuktu draudzība, bet nu varbūt, ja viņa nevar pieņemt atšķirīgu viedokli, tad tam tā vienkārši ir jānotiek...
15.09.2017 15:41 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Viņa ir nozombēta, tur vairs neko nevar darīt. Padomā vai tev vajag stulbus cilvēkus savā dzīvē. :D
15.09.2017 15:45 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Ja viņa to, ka kāds nepiekrita piedalīties uzreiz izslēdz no draugu saraksta, tad par kādu gan draudzību var vispār runāt, tā nav nekā vērta, ja cilvēks neko vairs nenozīmē tikai tapēc, ka atteicās
15.09.2017 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Ja tādas muļķības dēļ var izjukt draudzība, tad kas tā par tādu draudzību?
Nu ja zina sūdzības un turpina darboties - lai jau.. Pati aplauzīsies un tad jau pieleks un pie reizes būs arī mācība.
15.09.2017 15:47 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Šitais fanātisms tak notiek sākumā ar visiem Herbalaifistiem, Amvejistiem utt. Man vienmēr gan ir izdevies no šiem draugiem atkratīties, izskaidrojot, ka man šis darbības modelis nesimpatizē un neesmu ieinteresēta uzzināt vairāk. Ja mani atbildē uz to sauc par dumju, nu tad cilvēks man arī kā draugs vairs nav interesants. Ja tik ātri viņu spēja nozombēt līdz tādai pakāpei, tad pieņemu, ka cilvēkam pašam galvā ir par maz, lai kritiski domātu. Un tas man vienkārši nav interesanti.
15.09.2017 15:52 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Man arī kaut kā šķiet, ka ņemot vērā, ka tur visi bija tādi jaunieši, tad tajā visvairāk iesaistās cilvēki, kuri ir ar zemu pašvērtējumu, jo jūtas neiederīgi darba tirgū un tad cer uz brīnumu un vieglu peļņu.
Es jums piekrītu, ka ja ir tāda atbildes reakcija, tad nekāda īstā draudzība jau tā nav... Taču nu tomēr gribētos kaut kā tam visam diplomātiski tikt cauri saglabājot draudzību, jo tiešām nekas neliecināja par tādu viņas muļķību.
15.09.2017 16:06 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Tad nebāz acīs viņai, ka tas ko viņa dara ir stulbi, bet vienkārši pasaki, ka neesi ieinteresēta, nepacel to tēmu, ja viņa pati sāk runāt, tad izdomā atmazku kāpēc tu nevari piedalīties
15.09.2017 16:19 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
un ja nu viņai aiziet? es zinu sievieti, kas kādreiz aktīvi ņēmās ar amway, tas viņai tiešām bija darbs. brauca tur uz kaut kādiem semināriem, brauca uz asv un izceļojās pa visu eiropu.
protams, kaitinoša tā uzbāzība ar tiem produktiem utt, bet viņa jau kādus gadus 10 čista nestrādā vispār. viņai ir savs patstāvīgais klientu loks, sakrāti kaut kādi punkti un viņa var atļauties neko nedarīt. protams, tas ir atsevišķs gadījums, bet ja cilvēks fanātiski tajā visā iesaistās, ir iespēja nopelnīt. nav tā, ka piramīdas nestrādā vispār
15.09.2017 16:28 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
tb. pastāvīgais klientu loks
15.09.2017 16:29 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Iedod noskatīties šo video https://www.youtube.com/watch?v=s6MwGeOm8iI
15.09.2017 16:44 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Pasaki, ka Tev nav līdzekļu ko tur ieguldīt, palūdz, lai viņa Tev uzsauc. Pasaki, ka viņai tas atmaksāsies (jo Tu būsi "zem viņas") vēl pirms sāksi pelnīt 7000 eiro nedēļā. :-)
15.09.2017 17:45 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Es arī uzskatu ka Tava draudzene ir iepinusies "piramīda" un arī Tevi cenšas tajā ievilkt.
draudzene aicināja jau tikai labu gribēdama, jo pati tam visam svēti tic, bet es brīnos par draudzenes naivumu un es domāju, kā man kā labai draudzenei vajadzētu reaģēt?

Ir cilvēki, kuri nemācās no citu, bet tikai no savām kļūdām. Tāpēc vienkārši uzgaidi kādu laiku līdz brīdim, kad Tavai draudzenei viss sāks jukt un brukt un viņa pati sapratīs ka ir pieļāvusi kļūdu.
Nezinu vēl kā arī, lai atsaka, lai viņa mani saprastu pareizi, jo negribu sabojāt arī attiecības...

A ko Tev tāda draudzene, kura nerespektē Tavas domas un vēlmes. Es labi aizdomātos, ja piemēram kāds no maniem draugiem uzmestu lūpu tikai tāpēc, ka man ir savas vēlmes un es pats gribu darīt to ko es gribu/vēlos, nevis to, ko man cenšas iestāstīt.
15.09.2017 20:22 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Ja patik draudzenei piramida tipa bizness.
Lai pameigina amway. Tur vismaz reali produkti tiek tirgoti, kurus var atgriezt nepatiksanas gadijuma.
Un var ari piepelnities bez pieaicinasanas, ja ir tirgo a spejas.
16.09.2017 08:28 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Jūs man sakat tieši to pašu, ko es domāju, bet vismaz tagad man ir iedrošinājums teikt viņai kā ir un esmu pārliecināta, ka, ja viņai kaut kas nepatiks, tad tā nav nekāda īstā draudzība. Paldies par uzmundrinājumu! (l)
16.09.2017 09:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja Tev ir lieki 1700 eur un uzskati,ka vari tā pa tukšo izmest dēl draudzenes ,kura tagad meklē muļķus ,kurus iesaistīt ,lai no tā dabūtu mistisku peļņas %, tad vari turpināt ar viņu draudzēties.
Ja viņa pārtrauc draudzību ,jo nevēlas cilvēks ieguldīt tāda aferā naudu, tad tā nav īsta draudzība.
Zinu cilvēkus ,kuri apslimst ar šāda veida lietām . Vairāk gan produktu izplatīšanu un tur patiešām vairs nevar kontaktēties un satikties ar tādiem, jo katru reizi bāžas virsū ar produktiem, reklamē , mēģina iesmērēt visu ,ko vajag vai nevajag, iesaistīt kā turpmāko darbinieku. Ja kādam ieilgst tā fāze, tad vnk izslēdzu no sava paziņu loka. Gadās arī tā,kad sākumā kāds pamēģina ,neiznāk ,tā ka cerēts un atgriežas "uz zemes".
Ir kam izdodas pat uzturēt sevi ar visādu produktu izplatīšanu, bet pa lielam, ja tas tiek darīts ļoti uzbāzīgi , tad patiešām šādi cilvēki zaudē daļu draugu, paziņu, jo personīgi es katru mēnesi netaisos pirkt struntus, ko man nemaz nevajag, lai tik kāds paliktu draugu, paziņu lokā
16.09.2017 09:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits