Pārāk daudz mīļuma?

 
Reitings 8
Reģ: 12.08.2017
Sveiki!
Lieta tāda esmu kopā ar savu draugu divus gadus. Problēma tāda, ka man diezgan bieži sanāk viņu mīļot, saku viņam daudz mīļus vārdus, gribu skūpstīties utt. Viņš arī ir mīļš, bet es jūtu ka esmu krietni mīļāka. Dažreiz domāju vot tagad es nebāzīšos virsū, bet nekad nesanāk. Man liekas džekam vienā dienā vienkārši pieriebsies. Varbūt ir kāds padoms, kā tik ļoti nebūt mīļai un uzbāzīgai?
06.09.2017 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Jāizrunājas ar puisi. Bet mums ar vīru sākumā bija tā, ka es vairāk mīļojos, bet ar laiku man tas pārgāja :D Tagad viņam vairāk gribas mīļoties, bet man vairs tā neprasās. Ik pa laikam aprunājamies par šo tēmu, ka man vairāk jāizrāda un viņam nav jāapvainojas ja es to nedaru. Cilvēki ir dažādi.
07.09.2017 10:09 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Nevajag apslapēt tās emocijas, ja tavam draugam patīkl :) Manējais tieši otrādi dažreiz sūdzās, ka neesmu pietiekami mīļa, viņiem patīk uzmanība, glāsti, uzslavas, komplimenti (l) Cenšos viņam to sniegt, arī man pašai tas sagādā pozitīvas emocijas, ilgi man bija grūti, jo es esmu augusi ģimenē, kur nebija pieņemts pat sveicināties, kad satiekam viens otru, neviens nekad neapskāvās, nemīļojās un tādēļ man tas viss bija svešs un ilgi kautrējos izrādīt jebkādas emocijas, bet tagad jau ir labāk :-):-):-)
07.09.2017 10:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits