Brīvās attiecības

 
Reitings 34
Reģ: 29.08.2017
Jūsu domas, pieredze..
Man ir pieredze, kas devusi tikai pozitivu rezultatu. Man pasam vel nav bijusas brivas attiecibas, bet draudzenei gan musu attiecibu laika. Abus tas apmierinaja, netrauceja. Vienojamies, ka tad ja kaut kas nebus labi, izbeigsim. Vinai patika pirmas iepazisanas, pirma kaisliba, kura ir tikai reizi attiecibas. Dazreiz iestajas rutina un tad ir sada iespeja iegut viriesu uzmanibu, novertejumu, patikamu laika pavadisanu, brivibu. Bijusas sarunas pec randiniem, attiecibas tikai uzlabojusas. Tas palidzejis vairak novertet sievieti, klut vel labakam, visaa.
Isuma viss :)
Saprotu, ka domas bus loti dazadas par to :)
31.08.2017 14:38 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D a ta sākumā līdz galam nevar sarast kāds īsti motīvs...:-D un pa ko vispār iet runa un kapēc :-D
31.08.2017 19:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Atklātas, godīgas mīlošas attiecības ir arī bez šādiem 'izgājieniem'. Tā ka esi tik laipns un nenostādi savu ģimenes attiecību modeli 'es&viņa+viņas joberi' par vienīgo godīgo, mīlošo un pārlaimīgo.
31.08.2017 20:00 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Aaaaa paga tagad joks - tu sevi nesajauci ar savu sievu ka viņa visu dara? :-D
31.08.2017 20:00 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Atklātas, godīgas mīlošas attiecības ir arī bez šādiem 'izgājieniem'. Tā ka esi tik laipns un nenostādi savu ģimenes attiecību modeli 'es&viņa+viņas joberi' par vienīgo godīgo, mīlošo un pārlaimīgo.

Tur pēc paša sākuma tika pasniegts tā - kāds būs vai būtu "izredzētās" sievietes liktenis un ko citi pa to domā, tad ar to varēja apm saparast, ka kāda neliela, bet tomēr prob un cik tas pieņemami ja aŗī ta nebūtu problēma... un domas arī bija pilnīgi norm, ka artšķirsies modeļi...
31.08.2017 20:16 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
100% te ir kadu, kuru krapj, kaut attiecibas it ka idealas. Un nav nozimes - esi modele, kurai nav kur iekerties vai milosa sieva, kura neparakstas visadam trakulibam
Šis liek domāt, ka tievas meitenes procentuāli vairāk tiek krāptas. :D

Godīgi sakot, nulle pienākumu gaidīšana no sievietes man šķiet daudz trakāk kā šāds attiecību modelis. Nav pieredzes, bet man vienalga, kas ar ko guļ, tikai uzmanies, lai nedabū kādu seksuāli transmisīvo slimību. :D
31.08.2017 20:17 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Šis liek domāt, ka tievas meitenes procentuāli vairāk tiek krāptas.
Tāpat, kā ļoti dūšīgi vīrieši? :-D
31.08.2017 20:25 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Te var aizbraukt vel vienā tēmā(noteitki, ka simts reizes tirzātā), ka kāds no pusēm fiziskā nolaidība pret sevi var veicinat no otras pusītes ne tik noturīgu un ilgtspējīgu interesi...arī gadās
31.08.2017 20:28 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Vienk ja viens otram interesē arī fiziskā ziņā, protams aŗī gaŗīgā, bet fiziskā sevi nenolaižot viens otram seko noturot uzmanību.
31.08.2017 20:33 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
dr5374677, laikam būšu viena no retajām atbalstītājām:-) Mana pārliecība vienmēr ir bijusi, ka mīlestība dara brīvu, nevis ierobežo. Protams, vēl jautājums ko katrs saprot ar mīlestību, bet greizsirdība nevar būt mīlestības pavadonis, tāpat kā aizvainojums, dusmas vai naids. Mīlestībai, manuprāt, nav pretmetu, līdz ar to arī nav nepieciešamības sevi ierobežot, bet galvenais ir tas kā divi cilvēki savā starpā uztver savas attiecības un par ko vienojas. Ne jau vienmēr arī tuvībai ar citu cilvēku ir jābūt ar seksuālu raksturu. Piemērs no manas dzīves:-D: draugam darba tuss ar čomiem un čomenēm kolēģiem, man vakars sev, vai tas nozīmē, ka man jāsēž mājās un par kaut ko jācepjas un jāpārdzīvo? Es labāk aizeju uzspēlēt biljardu, ir bijis gadījums, kad sapazīstos ar džeku un vienkārši runājamies līdz rīta gaismai, es pat nezinu viņa vārdu, bet tas nav svarīgi. Jauni iespaidi, jauni viedokļi, ja mans tā brīža draugs par to ceptos, uzskatītu, ka man jāsēž mājās un jāgaida, kad viņa ballīte beigsies, tad gan es laikam justos kā krātiņā:-)
31.08.2017 20:35 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Tas ir diezgan vienkārši, jā pat mīlestība, bet reāli jebkurš var izdarīt ar sevi fiziski to lai otram mazinātos vilkme pie otra no tāda aspekta domāts, un kapēc mazināt:-).
31.08.2017 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ja šī tēma ir patiesa (bet šaubos), tad esi uzmanīgs, neieskrien durvīs ar saviem ragiem :-D Draugi un paziņas noteikti iesmej par šo lētticībnieku.
31.08.2017 20:41 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ja tā vel skaidŗāk, ta Pa to ka veselību vel gēni stipri ietekmē, bet pasivitāte vai nepasivitāte pret sevi tikai galvā.
31.08.2017 20:44 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Rudens, definē vārdu mīlestība. ;-)
31.08.2017 20:45 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
KB-9, ļoti negribētos šo diskusiju aizvilkt citās sliedēs, bet man Tev jautājums - vai esi mīlējis? Mīlestību var sasaistīt ar fizisko izskatu, bet diez vai tādā kvalitātē, par kādu runā Tu. Galvenais pievilkšanās spēks ir žestos, mīmikā, bet vispatiesāk skatienā, tikai tajā ir patiesa mīlestība, ne vārdos vai figūras atbilstībā kādiem konkrētiem modeļu parametriem. Ja par pamatu ņem mūsdienu ciparisko skaistuma etalonu, tad arī nav jābrīnās, ka visu dzīvi pavada greizsirdība un mazvērtības kompleksi.
31.08.2017 20:48 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Breivik, kā jau minēju, katram tā definīcija ir savādāka. Manējā - iespēja būt brīvai, brīvai ar cilvēku, kuru sajūtu sevī līdz kaulam un redzu savu atspulgu viņa acīs. Pārējais jau ir tīri diskusijas jautājums, jo katrs tiecas pēc sava vispārējās būtības sapratnes līmeņa, protams, katram tas ir savādāks (nu te es domāju līmeņi cilvēkiem ir dažādi, bet katram teorijā vajadzētu būt atbilstošam cilvēkam pretī). Baigi sarežģīti sanāca:-D, doma - ir cilvēki, kas nevar pa nakti gulēt, ja otrs nav blakus un ir cilvēki, kam varbūt nav tik svarīgi ikdienā būt kopā, bet kad satiekas, tad spēj viens otram veltīt visu uzmanību.
31.08.2017 20:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Rudens
Tavā piemērā ar puiša kolēģisko tusiņu un Tavu biljarda vakaru (nakti) viss kārtībā, bet vai autoram un autora dzīvesbiedrenei tuvība gadījuma pēc nav definējama ar seksuālu kontaktu?
.
Jo ārpus savām attiecībām i kopā, i atsevišķi, protams, var kontaktēties, draudzēties, čomoties un biedroties ar citiem, arī pretēja dzimuma ļaudīm. :)
Teorētiski var arī seksoties, ja abi pārī tam labprātīgi piekrīt un neviens netiek sāpināts ne pašā pārī, ne citos iesaistītajos personāžos, bet par to diiiiikti šaubos, ka kas tāds paliek bez sekām, bez sāpēm, bez aizvainojuma vai vēl kādām negācijām vienam, otram vai pārējiem iesaistītajiem.
31.08.2017 20:58 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
KB-9, ļoti negribētos šo diskusiju aizvilkt citās sliedēs, bet man Tev jautājums - vai esi mīlējis? Mīlestību var sasaistīt ar fizisko izskatu, bet diez vai tādā kvalitātē, par kādu runā Tu. Galvenais pievilkšanās spēks ir žestos, mīmikā, bet vispatiesāk skatienā, tikai tajā ir patiesa mīlestība, ne vārdos vai figūras atbilstībā kādiem konkrētiem modeļu parametriem. Ja par pamatu ņem mūsdienu ciparisko skaistuma etalonu, tad arī nav jābrīnās, ka visu dzīvi pavada greizsirdība un mazvērtības kompleksi.

Uuu cik tieši jautājumi! Neblefojot - nop tā īsti neesu, un tur nav līdz šim bijuši iemesli fiziski vai gaŗīgi otrā cilvēkā, bet manī pašā visticamāk, es uz to vel neizeju. Un nedaudz jocīgi tas, ka "brilles"
ieķeršanās nekontrolējama aŗi sajutās u.tml neskaties cik gados patsmit vai 20 vai 25 uz kādu reāli nav bijušas līdz šim ka tiešām nu tiešām! Pašlaik 28.
31.08.2017 21:07 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Tapēc man piemēram ir viegli dzīvot ar kādu, tā arī vienam un nezinu kapēc, bet sajūta a ko tad zaudēju, tāda reizē laba un tizla :-D no vienas puses man tas vis patīk no otras tad kad man tas vairs nav aŗī tā ka kaut kas baigi trūktu vismaz pagaidām.
31.08.2017 21:13 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nu ar tādām sautām ir vel ne mazums, ir tev ir labi nav tev aŗi ir labi, tikai laika jautajums ka jāizvelas primārāk kas no "labi" tomēr ir labāk.
31.08.2017 21:16 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nerātnā
Teorētiski var arī seksoties, ja abi pārī tam labprātīgi piekrīt un neviens netiek sāpināts ne pašā pārī

Jā, mans piemērs bija tāds nevainīgs;-), bet ne tikai pieļauju domu, esmu redzējusi, ka arī dzīvē darbojas fiziskas tuvības iespējas, bez emocionālas pieķeršanās, kaut gan tēmas pieteikumā, cik sapratu, bija atsauce arī uz emocijām, bet emocijām īstermiņā, bez paliekošām sekām, kas man liekas arī ir iespējams, protams, jāpiekrīt, ka atrast cilvēkus, kuri tā domā ir pietiekami ekskluzīvs pasākums8-)
KB-9, tad varbūt vēlreiz norādīšu uz savu pamatdomu - vai nevar būt tā, ka vairāk esi sakoncentrējies uz kādiem konkrētiem fiziskiem (tīri vizuāliem) parametiem, un neļauj sev pamanīt pievilkšanos, kura ir citā līmenī, žesti, skatiens, kurš liek notrīsēt? Varbūt sieviete, kas Tev rada šīs emocijas līdz galam neatbilst Tavam izdomātajam tēlam, bet varbūt to tēlu ietekmējuši ne Tavi, bet sabiedrības uzskati?
31.08.2017 21:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits