Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāds ziedo mantas otraelpa.lv?

 
Reitings 60
Reģ: 06.07.2017
Kāda Jūsu pieredze? Iesakāt? :)
28.08.2017 21:53 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Es lielāko daļu no savām drēbēm ziedoju Otra elpa, jo citiem nav kam atdot, ir radi, bet tie dzīvo citā valstī.
Nav bijusi slikta pieredze. Apzinos, ka manām drēbēm veic face control un pārējās kaut kur kādam nonāk, kam vajag.
28.08.2017 22:02 |
 
Reitings 60
Reģ: 06.07.2017
Vespera jā sanāk, ka neizmet ārā, bet reāli iedod kādam, kam tas nepieciešams. Ok.
Ko Jūs vēl nesat, parasti kādas mantas? Cik redzēju tur pat briļļu rāmītis bija atnests!
29.08.2017 22:49 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Ainars25, standatiņš, žaketes, jakas, bikses, svārkus nesu uz turieni. Mamma vēl iedod savus vecos mēteļus, kas ir jau morāli nokalpojuši. Redzējusi esmu, ka nes trauku kastes, kaut ko no virtuves tehnikas. Viņu mājas lapā laikam ir rakstīts, ko var ziedot.
14.09.2017 10:48 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Mājas lapā ir informācija par to, ko viņi pieņem. Es galvenokārt ziedoju drēbes, aksesuārus, apavus normālā stāvoklī. Arī grāmatas, kkādus interjera priekšmetus, nelietotu gultas veļu un dvieļus (parasti negribētas z-svētku dāvanas). Galvenais atcerēties, ka otrā elpa nav miskaste un tur nav jānes netīrs, saplēsts, nolietots un visādi citādi nelietojams apģērbs/lietas. Kādu laiku palīdzēju vākt mantas labdarībai un vienkārši biju šokā par to, kādas lietas cilvēki ziedoja - netīrus, saplēstus t-kreklus ar neizmazgājamiem sviedru pleķiem, caurus apavus, bērnu drēbītes, kurām īsto krāsu vairs nav iespējams noteikt caur visiem putras traipiem. Drausmas!
14.09.2017 10:56 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Katra, es jaut kad redzēju FB laikam, ka Otrā elpa bija norādījusi, ko neziedot, tajā bija bilde laikam ar apaviem, kas bija noziedoti, bet ar saplēstu apakšu. Drausmas
14.09.2017 10:59 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Es vedu mantas uz Daci, kādu laiku bija patīkami ziedot, bet pēdējā reizē palika "slikta pēcgarša". Cik noprotu, tā organizācija ļoti skatās ko, no kā un kā saņem, manā gadījumā viss bija tīrs, skaisti sapakots, lietojams utt., bet kamēr pieņēma manas mantas, nācās klausīties reālas lamas un sūdzēšanos par visu un visiem. Vairāk kā nepatīkami.
.
Ir vēl sarkanais krusts. Tā ir forša organizācija.Tur arī jāpapēta mājas lapa ko un kādas mantas vajadzīgas.
.
Vēl, iesaku, pameklēt Fb Edija Pipara organizāciju "palīdzēsim viens otram". Šeit, ik pa laikam parādās konkrēti sludinājumi, konkrētiem cilvēkiem.
14.09.2017 11:11 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Par sarkano krustu esmu dzirdējusi arī sliktas atsauksmes. Ka vispirms izlasa to labāko un darbinieki savāc vai nu sev vai arī pārdod par lielākām naudām. Ja tā tiešām ir, tad ļoti nepatīkami, jo tie, kas ziedo taču tomēr grib, lai tās noziedotās mantas nonāk pie kāda, kam tās tiešām nepieciešamas, nevis pie pārdevējas vai kāda, kas vēl no tā cenšas uztaisīt biznesu.
14.09.2017 12:33 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Vecāki ir ziedojuši viņiem grāmatas, dažādus sīkumus.
14.09.2017 13:56 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Tā labāko mantu izlasīšana ir neizbēgama un sastopama praktiski visās labdarības/sociālajās iestādēs - diemžēl. Man tas šķiet pretīgi. Bet - kaut kādā ziņā varu saprast arī psiholoģiskos/sociālos cēloņus šādai rīcībai (kas gan ir garš un sarežģīts stāsts), kas ir saistīti gan ar zemo atalgojumu, gan zemo profesijas prestižu, gan psiholoģiskā un cita veida atbalsta trūkumu cilvēkiem, kuri strādā šāda veida darbu un kuriem tas nav "uztaisīsim FB grupu un brīvajā laikā darīsim frošas lietas" līmenī. Es, protams, neattaisnoju šādu rīcību, bet varu saprast, ka mēs visi nevaram būt no debesīm nokrituši eņģeļi. Visa tā labdarības padarīšana ir sarežģīta, bet vienmēr, vienmēr labāk ir ziedot liekās mantas organizācijai, kas nodarbojas ar to, nekā atstāt pie miskastēm. Jo nu, daudzbērnu māmiņa no purčika diez vai dabūs tavus mantu maisus, kas atstāti pie miskastēm zolitūdē. Ja tie mantu maisi nonāks sarkanajā krustā, tad gan pastāv lielāka iespēja, kas mantas nonāks tur, kur tās ir patiesi nepieciešamas.
14.09.2017 14:21 |
 
Reitings 60
Reģ: 06.07.2017
It kā te daži cepas, ka kāds it kā no darbiniekiem kaut ko paņem, bet no otras puses, ja viņš paņem, tātad arī viņam tas noder un tas ir nokļuvis cilvēkam. Tā kā tā pati ziedošana sanāk.
Savādāk ir, ja to pārdod, ko kāds ziedojis, tad gan savādāk.
Bet dažiem tiešām laikam ir izpratne, ka miskasti aiznes izmest uz ziedošanas veikalu. :-D
26.09.2017 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits