Vai dosiet ieteikumus lai es katru problēmu izlabotu!?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Tātad lai turpmāk es neveidotu vairāk tik daudz (~100 diskusijas par sūdzēšanos un kompleksošanu, es izdomāju visas savas problēmas uzrakstīt šeit, un varbūt Jūs varēsiet man dot padomus kā katru problēmu labot. Apsolu pēc tam vairāk diskusiju nebūs, līdz šim bija, jo nezināju ko un kā darīt, biju apjukusi.
* Man uz sejas ir neizskaidrojamas rētas, jo nezinu kur tās man ir radušās, jau vairākus gadus. Vai varat ieteikt pie kā ir jādodas lai tiktu no rētām pilnībā vaļā?

*
Man pa visu ķermeni ( rokas, kājas, seja, kakls, mugura) ir jūrām ļoti daudz dzimumzīmju. Vai maz ir iespējams tikt vaļā pavisam no visām pie kāda speciālista? Un cik tas varētu maksāt, ja to tiešām ir daudz?(t)
* Man ir problēmas vēl ar sejas ādu, ka man veidojas pumpas nemitīgi. Bieži cenšos tikt vaļā - bet ilgi sanāk un ja tieku, pēc brīža uzrodas atkal un daudz. (pārsvarā starp uzacīm, un pieres daļu, kā arī uz deguna brīžiem un pie mutes. Ko darīt?
P.S. Citām vispār manā vecumā, kad paskatos neviena pumpa nav uz sejas, bet es izskatos pretīgi...
*Vēlos iegūt skaistu, veselīgu, spīdīgu , smuku bez pumpām utt sejas ādu- ko man darīt? Pie kā doties, ko pašai darīt? + Pašu ādu arī vis cauri ķermenim vēlos iegūt skaistu , veselīgu, spīdīgu smuku.
*Ja es ieliktu matos keratīnu( ka man katru dienu būtu) , dotos uz uzacu korekciju, pieliktu tādas tuvu dabīgajam skropstas vai es jau būtu skaistāka?
28.08.2017 13:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Neesmu dzimusi Padomju laikā, ko te millenials paaudzei ļoti patīk pieminēt. Manos pusaudžu gados meitenes atsaldēja sev olnīcas, staigājot smieklīgi zemās biksēs ar īsu jaciņu un svārkos jostas platumā, arī ziemā. Dūra pīrsingus nabā un degunā kā Agilera. Cepinājās solārijā vairākas reizes nedēļā līdz īstenam grilvistas brūnumam ( tagad izskatās 10 gadus vecākas, ar ādu kā pergaments), lika mākslīgus nagus un pieaudzēja skropstas (iedomājieties, šīs fīčas nav nekāds jaunums). Badojās un slimoja ar bulīmiju, jo modē bija ļoti tievs ķermenis. Tagad ir milzīgu pakaļu kults un Instagram. Arī tagad, arī pusaudžu vecumā būtu jāmēģina ieslēgt smadzenes un saprast, ko tev vajag un ko nē. Atšķirt dzīvi no skatuves. Daudziem šajā vecumā ir kompleksi, problēmas pieņemt savu izskatu, bet apmātība noved pie paliekošām sekām.
29.08.2017 20:08 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es ļoti labi saprotu autori.
Skolas laikā es nebiju tas trendīgākais pusaudzis. Seju rotāja gan pumpas, gan rētas no pumpām, bija liekie kg, nemācēju īsti labi apģērbties un vispār nebiju populāra. Protams, vēlāk sākās 'krutais' periods ar solāriju, mākslīgajiem nagiem, mākslīgām skropstām, matu krāsošanu utt, bet apmierinātība ar sevi nekad jau nebija. Ir tāds teiciens, ka laiks dziedē visas rētas. Tīri fiziski ar laiku no sejas rētas pazuda pašas no sevis, pumpas mazinājās. Esmu atvadijusies no liekajiem nagiem, no solārija, matus arī audzēju savējos atpakaļ. Vienīgais skropstas man ir pieaudzētas, jo nav laika ikdienā krāsoties. Un zini, tikai pavisam nesen, kad biju kļuvusi tāda kāda esmu, es vienu rītu pamodos un sapratu, ka man ir nospļauties uz visu. Vienalga, ka ir kāds lieks kg vai kāda pumpa uz sejas. Ja es kādam patikšu, tad tāda kā esmu, nevis tas viss mākslīgais manī. Un autorei es no sirds novēlu to klikšķi - sajūtu, kad tu saproti, ka viss ir kārtībā un sevis pieņemšanu. Līdz tam vairāk par psihologu es iesaku palasīt grāmatas par psiholoģijas tēmu, sevis attīstīšanu.
29.08.2017 20:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Protams, vēlāk sākās 'krutais' periods ar solāriju, mākslīgajiem nagiem, mākslīgām skropstām, matu krāsošanu utt, bet apmierinātība ar sevi nekad jau nebija. Ir

Neuztvert to kā aicinājumu skriet un darīt visu bezjēgā, ķerot un grābjot, bet dažkārt tāds "ceļojums" varbūt palīdz nonākt pie tā "iemīli sevi kāda esi".
29.08.2017 21:49 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Vienpadsmit lapas nelasīšu, tāpēc iespējams, atkārtošos. Tēmas pieteikums grandiozs, problēmu uzskaitījums maksimāls.Liekas, pat es ar savu perfekcionistes ērgļa aci, savā tēlā tik daudz sīkumus nesaskatu. Bet par tēmu runājot:
Svars-izmainīt var ar sabalansētu uzturu, dedzinot vairāk kaloriju, kā uzņemot.Konkrēti, vairāk dārzeņu, augļu, mazāk fast fooda, mērces, pusfabrikāti, saldumi un saldinātie dzērieni. Šim visam pievieno kardio-skriešana/svīšana.
Sejas āda- pirmkārt, tev jāsaprot, ka "viss nāk no iekšām", ļoti daudz ko nosaka tas ko tu ēd, jo tas viss parādās uz sejas. Protams, pastāv iespēja par hormoniem un to disbalansu, kamēr esi pusaudzis, tas ir normāli, pie 20 gadiem vajadzētu pāriet. Droši dodies pie dermataloga, lai apskata tavas pumpas un pie reizes arī dzimumzīmes. Par dzimumzīmēm, ja to tiešām ir daudz, tad nav jēgas cīnīties, var noņemt pāris, kuras piemēram ir uz sejas, ja pašai nepatīk, bet kopumā, visas izņemt būtu pārlieku dārgi.
Vizuālais- cik saprotu, tu vairāk vai mazāk esi rudmates tips-bāla āda, dzimumzīmes, vasaras raibumi, pūkaini mati. Katru defektu, var padarīt par efektu. Te tiešām der vecais teiciens "iemīli sevi kāda esi". Lai gan pati tam 100%nepiekrītu, jo vienmēr ir jācenšas būt labākai, tomēr, pamattipu mēs nevaram izmainīt. Dranķīgajās dienās man pašai uznāk niķis, ka esmu tumšais tips ar tumšu ādu un tādu ķermeņa uzbūvi kāda ir, bet es varu niķoties līdz nelabumam, neko es ar to nepanākšu, jo tas ir neizmaināmi. Tas ir uzlabojami, bet neizmaināmi, tāpēc, efektīvākais veids ir pieņemt savu būtību un uzlabot.
Ar to visu, vēlējos teikt, ja vēlies vari doties uz solāriju (tikai apdomā sekas un ietekmi, solārijs ļoti bojā ādu, it sevišķi nav ieteicams gaišas ādas īpašniecēm), vari lietot mitrinošos krēmus, kop rokas -tā ir sievietes rota! un izcel sevī to ko pati mīli.
Mati- mans mīļākais temats :D tātad, par matiem. Noteikti iesaku sākt ar sev piemērota toņa atrašanu. Ja tev patīk tavs dabīgais, viss ok, ja nē, iesaku piemeklēt variācijās pāris toņi gaišāki vai tumšāki par saviem dabīgajiem, jo tad noskaņa būs mainījusies, bet krāsa nebūs parāk acīs "lecoša" un būs saderīga ar tavu pārējā ķermeņa tonalitāti. Noteikti apgriez matu galus, lai vai kādi-čirkaini/taisni/īsi/gari, vislabāk izskatās, ja mati ir koptiem un apgrieztiem galiem. Par pašu kopšanu, noteikti iesaku likt nogludinošās maskas. Pirms ķeries pie keratīna, apskaties šampūnu un balzamu + masku un serumu, kuru saturā ir keratīns. Tāda tipa matu kopšanas līdzekļi sapilda matus un padara tos smagākus un taisnākus. Tāpat, noteikti iesaku atrast sev piemērotas frizūras, kādas trīs, kuras vari saveidot, kad tāda nepieciešamība.
Viss mākslīgais- esmu izmēģinājusi, gan skropstas, gan nagus un personīgi man nepatīk. Ir sievietes, kurām izskatās ļoti labi, kurām sanāk sadzīvot ar to mākslīgo lietu un kurām piestāv, ir arī pretējās, kuras liek un izskatās prasti. Es piederu pie otrajām. Bez pārbaudīšanas tu nezināsi kā tas ir, tāpēc pamēģini. Pamēģini, bet nedomā, ka bez tā tu esi sliktāka-neesi, vienkārši saproti, ka tas nav domāts tev.
.
Un visbeidzot, manu garo, monologa komentāru beidzot, vēlējos pateikt, ka tas viss ko vēlies ar sevi darīt, nav saistīts nemaz ar tavu izskatu. Tā ir tava apziņa, kas ir šobrīd tādā stāvoklī kādā tā ir. Ja tu sevi vizuāli transformēsi, tas nemainīs to, ka vēl aizvien jutīsies kā sūds, jo tava apziņa tā jūtas. Tu vari uzlabot sevi, bet visvairāk tev ir jācenšas strādāt pie savas apziņas, jo bez tās neviens uzlabojums nebūs pietiekams, savukārt, ar to neviens uzlabojums nebūs nepieciešams.
30.08.2017 00:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pēdējie izsmeļošākie rindkopu komentāri, kas aiz mana pēdējā, ir tas ko mēģināju minēt iepriekš, tikai tik strukturēti nesanāca laikam. :-)
30.08.2017 00:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Grāmatas vai raksti no normāliem avotiem par pusaudžu vecumu, pubertāti, varētu palīdzēt saprast, kas notiek. Arī sevis izzināšanas, attīstīšanas un atklāšanas ar psiholoģijas piesitienu varētu būt interesanta un noderīga lasāmviela. Nav jau jāpērk, var bibliotēkā paskatīties, kas labs. Noteikti vērtīgāk un kaut ko arī iegūt un apjaust var. :-)
30.08.2017 00:33 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Ja autorei tiešām ir tik ļoooti daudz dzimumzīmju un vasarasraibumu, kā viņa raksta, solārijs jau nu būtu vismazāk ieteicams. Vismaz, kamēr nav būts pie dermatologa un pajautāts viņam.
Ticu, ka ir ĢĀ, kas bez pamatojuma nevienu nekur nesūtīs, bet konkrētajā gadījumā nosūtījumam pie dermatologa būtu vienkāršs iemesls - daudz dzimumzīmju, turklāt, ja kāda ir vietā, kas tiek bieži kairināta (piemēram, ar krūstura lenci), vai nevar rasties ar to problēmas laika gaitā.
30.08.2017 11:29 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Vizuālais- cik saprotu, tu vairāk vai mazāk esi rudmates tips-bāla āda, dzimumzīmes, vasaras raibumi, pūkaini mati

Sybila, Paldies par lieliskajiem ieteikumiem!(l) BET es neesmu rižmate vispār. Es pati nesaprotu kāpēc man ir daudz dzimumzīmju un vasaras raibumu, jo mana matu krāsa ir tumši brūna (dabīga), gaiša āda, zilas tirkīzzilas acis ar brūnu dzīslojumu iekšā ....:-D(t):'-(
30.08.2017 11:31 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Es zinu vienu meiteni, modeli, kurai arī ir daudz dzimumzīmu un vispār ļoti androgēna, nav rudmate, bet viņa arī man šķiet ļoti skaista. Skaistums izpaužas dažādos veidos, nevis tikai instagram pakaļu kultā. Nu, nav tev liela dirsa un rakstīji, ka tāds tips, ko visticamāk nevarēšot uzkačāt, nu un, izmanto to savā labā.
30.08.2017 11:42 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Jebkuru dibenu var uzkačāt, nevar paplatināt kaulus, bet miesu, muskuļus var, neizskatīsies identiski kā kāda tur no interneta, bet būsi daudz labākā formā, tagad nav jēgas domāt, a ja nu nesanaks, jāsāk darīt un pie labākiem rezultātiem nekā ir šobrīd tiksi jebkurā gadijumā;-)
30.08.2017 11:47 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Nu, nav tev liela dirsa un rakstīji, ka tāds tips, ko visticamāk nevarēšot uzkačāt, nu un, izmanto to savā labā.

queenofvelvet, Tur jau tā lieta,ka IR- tikai plakans , kuru ES domāju, ka nav iespējams uzkačāt(s)
30.08.2017 11:54 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Paskaties kādi ir tavi vecāki, kādi vecvecāki, tad arī viss taps skaidrs kādēļ izskaties tieši tā.
30.08.2017 11:55 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Jebkuru dibenu var uzkačāt, nevar paplatināt kaulus, bet miesu, muskuļus var, neizskatīsies identiski kā kāda tur no interneta, bet būsi daudz labākā formā, tagad nav jēgas domāt, a ja nu nesanaks, jāsāk darīt un pie labākiem rezultātiem nekā ir šobrīd tiksi jebkurā gadijumā

ENdorFinn8, Paldies par iedrošinājumu!(l)
30.08.2017 11:55 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
ENdorFinn8, Domā vizuāli - sejas panti, miesasbūve vai kā to domāji?
30.08.2017 11:55 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
jo ilgak domāsi, ka nekas neizdosies un nemēģināsi, jo ilgak tā tas arī paliks.
Es tev iedevu to youtube kanālu ar Lyabeth Lopez, viņa visu pastāsta, viņai ir kaudze ar video par to kādus vingrojumus taisīt, lai slaidinātu vidukli, tiktu vaļa no Hip Dip bedrītēm sānos un padarītu dibenu apaļaku un formīgāku.
tu vismaz pamēģināji?
30.08.2017 11:58 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Jā, visi tie raibumi, acu krāsa, ādaskrāsa, auguma garums utt
30.08.2017 11:58 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Un vecvecāki tev ir no abām pusēm, visiem taču nav vienāda acu krāsa, matu krāsa, miesasbūve , tādēļ tavs izskats arī var būt tik sajaukts, nekad nebūs pēc viena parauga, ka vasaras raibumi tikai rudajām, brūnas acis tikai cilvēkiem ar tumšu ādu, ja zilas acis, tad obligāti komplektā ari gaiši mati.
30.08.2017 12:16 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
ENdorFinn8, Tev liekas tās Lyabeth Lopez figūra smuka? :-/:-O Man tāda tipa meitenes vairāk atgādina čaļus (jo tie muskuļi tādi vīrišķīgi)
**
Man pašai vairāk patīk tādas, kur rokas nav īpaši muskuļotas, tikai kājas, dibens , mazliet vēderprese nu tā seksīgi:-D
30.08.2017 12:24 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tev liekas tās Lyabeth Lopez figūra smuka? Man tāda tipa meitenes vairāk atgādina čaļus

Nu katram patīk savs, trenēta figūra viņai, kāpēc uzreiz kaut kā jāapsauc?
30.08.2017 12:29 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Nu katram patīk savs, trenēta figūra viņai, kāpēc uzreiz kaut kā jāapsauc?

Duujaa,Akd dievs nu ko es tādu pateicu, sāc vēl raudāt , kaitina reāli tā piekasīšanās katram vārdam.(e)(t)
Izrādās te pat vairs savas domas izteikt nevarēs....
30.08.2017 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits