Vai dosiet ieteikumus lai es katru problēmu izlabotu!?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Tātad lai turpmāk es neveidotu vairāk tik daudz (~100 diskusijas par sūdzēšanos un kompleksošanu, es izdomāju visas savas problēmas uzrakstīt šeit, un varbūt Jūs varēsiet man dot padomus kā katru problēmu labot. Apsolu pēc tam vairāk diskusiju nebūs, līdz šim bija, jo nezināju ko un kā darīt, biju apjukusi.
* Man uz sejas ir neizskaidrojamas rētas, jo nezinu kur tās man ir radušās, jau vairākus gadus. Vai varat ieteikt pie kā ir jādodas lai tiktu no rētām pilnībā vaļā?

*
Man pa visu ķermeni ( rokas, kājas, seja, kakls, mugura) ir jūrām ļoti daudz dzimumzīmju. Vai maz ir iespējams tikt vaļā pavisam no visām pie kāda speciālista? Un cik tas varētu maksāt, ja to tiešām ir daudz?(t)
* Man ir problēmas vēl ar sejas ādu, ka man veidojas pumpas nemitīgi. Bieži cenšos tikt vaļā - bet ilgi sanāk un ja tieku, pēc brīža uzrodas atkal un daudz. (pārsvarā starp uzacīm, un pieres daļu, kā arī uz deguna brīžiem un pie mutes. Ko darīt?
P.S. Citām vispār manā vecumā, kad paskatos neviena pumpa nav uz sejas, bet es izskatos pretīgi...
*Vēlos iegūt skaistu, veselīgu, spīdīgu , smuku bez pumpām utt sejas ādu- ko man darīt? Pie kā doties, ko pašai darīt? + Pašu ādu arī vis cauri ķermenim vēlos iegūt skaistu , veselīgu, spīdīgu smuku.
*Ja es ieliktu matos keratīnu( ka man katru dienu būtu) , dotos uz uzacu korekciju, pieliktu tādas tuvu dabīgajam skropstas vai es jau būtu skaistāka?
28.08.2017 13:40 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Apple pie pēc šīs tēmas jaiet ar mums pētīt pakausi:-D
29.08.2017 14:23 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sognare, Loshara :-D (nekas aizvainojoš)
29.08.2017 15:14 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Loshara
8-):-D
29.08.2017 15:22 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D:-D:-D:-D
29.08.2017 15:22 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
te jau jāsāk apmeklēt psihiatru ASAP
visai gudri nav šis, bet
Sakiet kuuuur kur es aŗī gribu (l) pie pie šī dziesmu "psihiatra" -
https://www.youtube.com/watch?v=Srns7NiO278
29.08.2017 15:34 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D:-D sorry, tomēr ar katru brīdi aizraujošāk. Tev izdevās ar
Loshara
:-D un kad vel skan pa psihiatriem..."padomi".
29.08.2017 15:39 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Es nezināju, ka dibenu formas saukā burtos un ka kāds tik ļoti par to iecepas.
Anyways, izsitumus un rētas, pumpas un tādas lietas novērsīs dabīgā veidā saule. Par cik Latvijā tāda mums ir liela ekstra, tad padzer D vitamīnu, kā arī kop ādu, liec savai ādai atbilstošus krēmus, maskas un visu ko piedāvā. Cik noprotu, esi vēl ļoti jauna, tad tiešām pagaidi kamēr beigsies pubertāte, jo tas daudz iespaido, pašā plaukumā pumpas ir pavisam normāli.
Par keratīnu atceries to, ka viņš arī bojā matus, ne tikai dārgi maksā + ja nezini kā tas jādara, tad mājas apstākļos kaut ko vari izdarīt ne tā, labāk tādas lietas uzticēt speciālistiem.
Par fizisko formu jau pašai vajadzētu saprast, ka ir jāsporto un jāēd veselīgi.
29.08.2017 16:16 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
ღGOOLDENღ tu maz esi uz sevi no malas paskatījusies? ,izaudz meitene un sāc saprast,ka neviena te nav ideāla, bet tādēļ te katra tēma netiek veidota, man tur tas un tas, help, nepatīk,ko lai dara.?
Un ne ar ko neizcelies ar savu komentāru, tas tikai parāda cik aprobežota esi. :-D
29.08.2017 16:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Loshara (nekas aizvainojoš)

Rakstība pieklibo. Bet nopietni, ja bērns ar šitām ''problēmām'' būtu, es tak visu rītu un vakaru skalotu smadzenes, palīdzētu, ja vien stāstītu kaut ko. Mēs te katra sāktu pētīt, kur mums kāda dzimumzīme ne tur vai kas, jomajo. Jāaiziet apskatīt man ar matu līnija pakausī vai jāizskaita, cik man dzimumzīmju un vēl izmērīšu attālumus starp tām.
29.08.2017 17:16 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Ak dievs (t)
Es saprotu, ka meitene vēl ir jauna, bet šitā teikt...pie psihiatra, uz tvaika ielu asap
Tiešām patīk izrādīt savu pārākumu visām te?
Meitene ir ieciklējusies uz to kā sevi upgreidot, izlabot to, kas viņai nepatīk sevī un to viņa arī jautā kā novērst nepilnības, nevis jautā jūsu iespaidus par to
.
Okej, pubertāte..bet jūs iespējams nesaprotat, ka meitenei ir zems pašvērtējums, tātad ļoti jutīga pret visiem negatīvajiem, apsmejošajiem komentāriem par tvaika ielu.
Nu meitene grib likvidēt dzimumzīmes, nu lai tak to dara, ja viņa jutīsies labāk, grib koriģēt uzacis, nu lai tak to dara. Meitene grib būt trendīga? Nu lai tak to dara, ja viņai tas palīdzēs. Kā es jau minēju, sava mērķu piepildīšana ir labākās zāles.
Jaunība mūsdienās iestājas daudz ātrāk, gluži kā no padomju laikiem dažas izkāpušas.
Nu lai jau meitene realizē savus sapņus. Laikam teikšu kā slavenais q7, ka izskatam tomēr ir ārkārtīgi liela nozīme.
29.08.2017 17:48 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ak dievs
Es saprotu, ka meitene vēl ir jauna, bet šitā teikt...pie psihiatra, uz tvaika ielu asap
Tiešām patīk izrādīt savu pārākumu visām te?
Meitene ir ieciklējusies uz to kā sevi upgreidot, izlabot to, kas viņai nepatīk sevī un to viņa arī jautā kā novērst nepilnības, nevis jautā jūsu iespaidus par to
.
Okej, pubertāte..bet jūs iespējams nesaprotat, ka meitenei ir zems pašvērtējums, tātad ļoti jutīga pret visiem negatīvajiem, apsmejošajiem komentāriem par tvaika ielu.
Nu meitene grib likvidēt dzimumzīmes, nu lai tak to dara, ja viņa jutīsies labāk, grib koriģēt uzacis, nu lai tak to dara. Meitene grib būt trendīga? Nu lai tak to dara, ja viņai tas palīdzēs. Kā es jau minēju, sava mērķu piepildīšana ir labākās zāles.
Jaunība mūsdienās iestājas daudz ātrāk, gluži kā no padomju laikiem dažas izkāpušas.
Nu lai jau meitene realizē savus sapņus. Laikam teikšu kā slavenais q7, ka izskatam tomēr ir ārkārtīgi liela nozīme.

teica vazaņķe , kura pati īsti normālu audzināšanu nekad nav saņēmusi . (t)
Un kas slikts , ka sūta pie psihiatra ? Konkrētāk te darbiņš psihologam vai psihoterapeitam , psihiatrs nodarbojas jau ar pavisam trakiem gadījumiem , bet nu labi , ne visi rakstītāji informēti par atšķirībām .
Ņemot vērā tik lielu ieciklēšanos uz sīkumiem un dzīvošanu kompleksos , te pamatā vispār arī jāsāk ar psihologa apmeklējumu . Pareizi te dažas rakstīja , ka viņai nebūs sāta sajūtas ne no likvidētām dzimumzīmēm , ne pielīmētām skropstām . Būs citi mīnusi - par mazu krūtis , lūpas vai acu kaktiņi ne tā novietoti un sāksies jaunas gaudas .
.
Pat ar visu pumpaino seju , kura ticu , ka nedod to glītāko skatu , vienalga jābūt augstai pašapziņai , jo arī to seju var notušēt ar dažnedažādiem līdzekļiem neejot galējībās kā pumpu likvidēšanas , nez kādas dārgas procedūras utt. kā te ieteikts .
Var sākt ar jau ieteikto - dermotologa vizīti , kas nemaksā dārgi , kur ārste izrakstīs pareizus preparātus , jo pamatā tā akne rodas hormonālo svārstību dēļ .
Un vispār , rētas uz sejas rodas tādēļ , ka meitenes spiež vēl svaigas pumpas .Nepareiza cīnīšanās arī rada tādas sekas . Pumpas var spiest ārā tikai tad , kad tās jau ir gatavas , tad nekādu rētu nepaliks , ja pumpa tiks izspieta pareizi .
Jaunība mūsdienās iestājas daudz ātrāk, gluži kā no padomju laikiem dažas izkāpušas.

tas nenozīmē , ka tapēc ir jālec pakaļ degradētās sabiedrības daļai un jāatbalsta veidojošos stereotipu . Pubertāti var nodzīvot arī jauki ar galvu uz pleciem , nevis jādara visu to , ko dara "mūsdienu attīstītā jaunība " , pēc iespējas visu ātrāk un greizāk .
Nu lai jau meitene realizē savus sapņus. Laikam teikšu kā slavenais q7, ka izskatam tomēr ir ārkārtīgi liela nozīme.

Daži sapņi kā tīrāka sejas āda ir labs mērķis . Bet kopumā domai nepiekrītu . Ja esi stulba , varbūt izskatam arī ir tik liela nozīme , bet meitenēm ar savu galvu eksistē arī kaut kas vairāk par ierāmēšanos stereotipiskā skaistuma rāmītī . (t)
29.08.2017 19:00 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.10.2016
Hahahaha, varbūt neesmu saņemusi labu audzināšanu no saviem senčiem, toties esmu lasījusi autores vecumā grāmatas par šādiem tematiem. Un ko tu bāz man to acīs? Priecājies, ka tev ir sencīši, pricājies, nenovēlu tev tādu dzīvi kā mana bērnība bijusi :-) nevienam to nenovēlu.
Otrkārt, visas mēģina iztaisīties par tik pareizām.
Lai viņa dara kā grib. Tev NAV nekāda daļa gar viņu, ja vien neesi māte viņas.
Viņai ir 16 gadi nevis 10. Pēc diviem gadiem būs pilngadība. Viņa nav vairs mazais bērns nekāds ar kuru var apieties kā pamperos.
Labrīt no rīta! Ir 21 gadsimts un padomju laiki beigušies. Mākslīgais nāk modē, pupi nāk modē un plikas pakaļas visur. Skarbā dzīves realitāte, kad masu mediji ir brutāli sabojājuši uztveres. Ir 21 gadsimts kad izskats spēlē vislielāko lomu no visiem. Vispirms ir izskats, pēc tam skatās, kas iekšā. Visā visumā piekrītu q7, kaut vai tas ir trollis, bet apdomājoties viņam/ai ir taisnība
29.08.2017 19:19 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
cik labi , ka man nav jāsaskaras ar tādu "taisnību " :D
kārtējās cosmo pērles ,Pietrūkst vēl piesaukt Alfa tēviņus un gada atziņas gatavas :D
29.08.2017 19:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
shaded, a tev 15gados vai kaut tagad ir viss botoksā, silikonā un staigā plika, ja jau tā tagad esot tā mode?
29.08.2017 19:34 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Dūjai uc būtu jaizglītojas, ka psihiatrs nestrādā ar terapijas metodēm, bet izraksta zāles. Man brauc virsū, ka meitenei iesaku aiziet uz solāriju, bet pašas grib barot ar antidepresantiem un trankvilizatoriem, lol.
Sapratu jau, ka patiesībā domāts - psihologs vai psihoterapeits. Joprojām domāju, ka šis ieteikums jau kļūst tikpat ģeniāls, cik "pamet viņu" attiecību problēmu diskusijās.
29.08.2017 19:38 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un autore ir jūtīga kad, lamā citas vai kad? Ir daudzi ieteikumi, kā rūpēties par sejas ādu, kādu šampūnu izmēģināt, sportot utt., bet izrādās pakausī mats ne tā stāv, vēl simtu viena lieta. Tā nav veselīga attieksme pret savi, ok, varbūt saistāms ar pubertāti, bet ne jau kāda vēl ļaunu un jāpaijā par šausmām, ko par sevi raksta. Nu tas neatrisina visas lietas, problēmas ir tur galvā. Nevajag jau pārspīlēt, meitenei droši vajadzētu aiziet pie ĢĀ, visu šo un pārējo izstāstīt, tad arī sūtīs tur, kur aizsūtīs. Un arī pieļauju, ka ir komunikācijas problēmas ar vecākiem, pieļauju, ka ar šo attīstību arī justos labāk. :)
29.08.2017 19:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
petunijayy, psihiatru neesmu tieši minējusi, ar savu izglītošanas misiju nodarbojies citur. :)
29.08.2017 19:45 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Par keratīnu atceries to, ka viņš arī bojā matus,

Domāju, ka keratīns nebojā matus. Zinātniskus rakstus gan par to neesmu lasījusi.
29.08.2017 19:46 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Dūja, izglītošanas misija? Tev šajā diskusijā ir 36! komentāri ierakstīti. Tas ir tikai šajā, bet vēl būtu jāieskaita Golden citas diskusijas, kur skaits visdrīzāk būtu līdzīgs. Izskatās, ka tu jūties pārāka "izglītojot" Golden.
29.08.2017 20:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
petunijayyy, un? Ar psihologu atšķirībām vērsies arī pie manis, tā kā norādīju, ka pati bārsti to priekšā un otrā vietā kad vien vari, lai parādītu atšķirības, pieņemot, ka visi citi ir neizglītoti. Un vienmēr visi kaut ko brauc augumā tev, kā tev pašai šķiet, kas kārtējo reizi nav labi dzīvē noticis, nezinu. Un arī šoreiz teikšu, savas fantāzijas par mani droši vari atstāt pie sevis, rūpējies par sevi. :-)
29.08.2017 20:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits