Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sports un uzturs

 
Reitings 10
Reģ: 08.02.2017
Čau!
Nesen sāku apmeklēt sporta zāli, taču esmu ievērojusi, ka kopš regulāri vingroju es nemitīgi jūtos izsalkusi, pat dienās, kad uz zāli neeju. Trenējos šobrīd ar mērķi uzlabot fizisko kondīciju un muskuļu spēku.
Ēdu regulāri, un, šķiet, pat diezgan daudz, kalorijas gan neskaitu. Iespējams ēdu nepareizi, nezinu. Piemēram, šodien brokastis- 2 sviestmaizes ar gaļu + liela krūze zaļās tējas, otrājās brokastīs/uzkoda darbā - burkāni, pusdienās - 600gr biešu zupas un biezpiena sieriņš, laungā - 50gr pilngraudu cepumu un ābols, vakariņās - rīsi ar vistu karija mērcē + vēl 3l ūdens.
Bieži, kad gribas ēst dzeru kefīru sajauktu ar kamas miltiem vai arī jogurtu ar auzu klijām un augļiem.
Jautājums, vai izsalkuma sajūta ar laiku pāriet, jo organisms cenšas pierast pie jauna režīma vai arī jādomā par ēšanas paradumu maiņu?
Priecāšos, ja padalīsieties ar savu pieredzi. :-)
08.08.2017 22:23 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Hmm. Savulaik man arī tā bija - jo vairāk kustējos (zāle/skrēju/nodarbības), jo badīgāka biju. Tavs posts man lika aizdomāties, ka, kopš tagad atsāku iet uz zāli, izsalkušāka neesmu. Hmm. Weird. :-D
Es domāju, ka ir jāēd barojošāka paika (bet noteikti kāds cits pateiks, kas tieši), jo tu patērē vairāk enerģijas.
08.08.2017 22:28 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Ja iepriekš ar sportu esi bijusi uz Jūs, tad izsalkumam būtu jābūt. Ķermenis nav radis pie tik straujas kaloriju dedzināšanas, tāpēc grib vairāk tās uzņemt. Mans ieteikums - dzīvot ar mēru, nevajag badoties, taču, ja lutināsi visu laiku sevi ar saldumiņiem, cerētais rezultāts izpaliks. Izsalkumu var likvidēt, dzerot daudz ūdens. Varbūt to arī ķermenim vajag. :-)
08.08.2017 22:28 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Ieteiktu pārskatīt uzturu vai konsultēties ar kādu par uztura lietām :)
09.08.2017 19:23 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Minētais uzturs ir visai "pliekans" .. un vispār silti iesaku sakārtot uzturu - sabalansēt to.. nebūs nedz izsaukums un nāks pa labu arī sportašanas rezultātiem.
Ja interesē varu palīdzēt ga ar uztura sakārtošanu gan ar treniņa sakārtošanu
10.08.2017 10:58 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Iespējams par maz olbaltumvielu, bet man arī bija tā pati lieta, ka šķiet, ka nerēali daudz esmu sākusi ēst un visu laiku gribas ēst :D treneris tādā vienkāŗšā valodā skaidroja, ka jo vairāk muskuļu un aktīvāks dzīvesveids, jo vairāk arī ēdīsi, jo tie muskuļi patērē reāli daudz enerģijas. Tā kā man arī bieži piemetās bads, es sāku dzert ogu smūtijus ar proteīna pulveri - ir labāk.
10.08.2017 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Paskaiti cik kcal uzņem un cik patērē ,vai nav pārāk drastisks kaloriju deficīts.:-D
10.08.2017 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Jā uzturā pa amz obv bet nejau obv ir tas uz ka vajag smelt energijju.. energiju jasmel no oh un fat.. oh ir obv aizsargajosi jo obv ir vairak velami tieis muscle augsanai nevis energijai
10.08.2017 11:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits