Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KO ŅEMT LĪDZI IEVĀCOTIES KOJĀS??

 
Reitings 4
Reģ: 07.06.2017
Sveikas meitenes, ar šī mēneša beigām ievākšos kojās un taka nezinu kas un kā, vēlējos padomu ko ņemt līdzi ievācoties kojās
05.08.2017 13:07 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Necenties uzreiz aizstiept visu, paņem pirmajai nedēļai, ja plāno braukt mājās jau nogalē. Novērtē, cik daudz vietas ir, kāds iekārtojums, kur un ko varēs salikt.
Paņem nedēļai drēbes, higiēnas preces, krūzīti, šķīvīti, dakšiņu, varbūt maza panna jau ir nopirka vai katls, ja plāno jau pirmajā nedēļā kaut ko gatavot.
05.08.2017 13:10 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Paņemtu siltu pledu, higiēnas preces, kosmētiku, dušas gumijas čības, jo tomēr koplietošanas telpas, virtuves papīra dvieļus/salvetes, no virtuves piederumiem dziļo pannu, dažus galda piederumus, traukus.
Nekādas elektriskās tējkannas un tosterus uzreiz nenestu, pirmajā nedēļā .ana dziļā pannā būtu daudzfunkcionāla :D
05.08.2017 13:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ā, savu gultas veļu ņemtu arī.
05.08.2017 13:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.08.2017
es arī ievākšos šomēnes kopmītnēs, tā kā braukšu ar vilcienu, neko daudz negribu ņemt, lai nav smagi stiept, esmu uzmetusi aptuvenu sarakstu:
tualetes papīrs, dušas dvielis, virtuves dvielis, zobu birste, zobu pasta, zobu diegs, sejas kopšanas lietiņas(putas, losjons, krēms), vates diski, vates kociņi, vēl mazā pudelītē pārliešu intīmo gēlu, dušas želeja, švamme, šampūns, dušas čības(ar tām pašām arī plānoju staigāt pa kojām), pidžamas bikses, krekls, biksītes vairākas, pietiks ar 2 krūšturiem, pāris zeķu pāri, vienas džinsas būs jau kājās, otras somā, kādu svinīgāku augšiņu pirmajam septembrim, ikdienai kādus 2 tkreklus, blūzi, jaciņu ar kapuci, kurtku rokās vedīšu, ķemme, kedas jau būs kājās, somā ņemšu svinīgākas kurpes vai arī parastas laiviņas, kuras varēs pie visa pieskaņot, krūze, bļodiņa, nazītis, karote, dakšiņa, portatīvais dators, roku krēms, sprejs pēdām un apaviem, negribu smirdināt istabu, ja nu gadīsies, paņemšu arī skuvekli(nopirku veenus ar želejas spilventiņiem, lai nav jāčammājas ar putām, bet nezinu kā tur sanāks ar dušām, vao neviens nesteidzinās) :-D
tas pagaidām, kas nāk prātā
varat kaut ko pievienot vai atvienot:-) varbūt šo to svarīgu esmu aizmirsusi
05.08.2017 14:01 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.08.2017
aa, un tualetes papīru ņemšu vienu rulli sākumam, pēc tam uz vietas nopirkšu
man vēl būs nedaudz kosmētikas, uzacu zīmulis, lūpu balzāms, pūderis, pūderotiņa, skropstu atliecējs, smaržas, aizmirsu pieminēt vēl dezīti, un mitrās salvetes katram gadījumam :-D
05.08.2017 14:04 |
 
Reitings 22
Reģ: 25.04.2016
up, varbūt vēl kādai ir kādi padomi, haki, u,tml? Jūtos kā dulla muša:-D
15.08.2017 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Džīzas, ņemt no mājām WC papīra rulli? :D To tač turpat veikalā var nopirkt, lai nav jāstiepj "no laukiem"/mājām līdzi uz Rīgu.
.
Īsāk sakot: to, ko tu lieto katru dienu un bez kā nevari iztikt - higiēnas, dušas preces, pāris dvieļi, halāts, čības, drēbes. Panna vai katls, bļodiņa vai šķīvis, krūze, nazis, dakša, karote.
Telefona lādētājs, fēns, kompis (ja ir). Plediņš. Gultas veļa. Kosmētika.
Man laikam viss.
.
P.s. ehh! Atsita atmiņā sajūtas pirms 8 gadiem, kad pārcēlos uz Rīgu - 200 km no mājām! Kā ar vecākiem braucām vest to kaudzi ar mantām.. Ehh, nostaļģija:-(
15.08.2017 21:57 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Es arī ieteiktu nepārspīlēt ar mantu daudzumu, ņemot līdzi visu iespējamo (ar domu "ja nu noderēs"), jo visbiežāk kojās platības nav tās lielākās un dzīvot ar mantām pārbāztā vidē nav forši :D
----
Ņem lietas, kuras tiešām ikdienā izmanto +ja iespējams, noskaidro kāda ir situācija konkrētajās kojās (kā ir ar tualetes papīru, roku ziepēm, trauku mazgājamiem līdzekļiem, gultasveļu, tējkannām, utt, utjp -par savu pieredzi runājot, to visu pilnībā kojās nodrošināja, tāpēc pašai nebija jāpērk un jāvadā). Un pat ja nevari iepriekš noskaidrot, tāpat nav vērts to visu pirmajā braucienā vest līdzi, aizbrauc, pati apskaties kas un kā, un tad jau pēc tam varēsi vajadzīgo sadabūt.
----
Manās kojās, piemēram, istabās ir maz kontaktligzdu, tādēļ man absolūts must-have ir pagarinātājs, lai nebūtu jāupurē ne telefona lādēšana, ne dators, ne sava gultas lampiņa.
15.08.2017 22:13 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Augstskolas kojās ievācaties? :-D
15.08.2017 22:21 |
 
Reitings 22
Reģ: 25.04.2016
es tehnikuma:-/
15.08.2017 22:24 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Vai ir zināms jau ar cik cilvēkiem istaba būs jādala, tas arī daudz ko spēj pateikt par vietas daudzumu.
Bet, nezinot kāda ir istaba tiešām grūti vēl spriest. Šad tad vajag pat papildus mēbeles. Vai arī slotu, grīdlupatu utt. Miskastes maisus.
Te jau +/- viss tika nosaukts, drēbes, higēnas preces, gultas veļa, čības kojām. Pidžamma drošvien, kaut kas ar ko vazāties pa kojām, trauki, par čaiņikiem jā... Sākumā drošvien mazu katliņu vajag paķert, lai ir kur tomēr tējai/kafijai ūdeni uzvārīt. Man teiksmi, tjip, koju istabā elektriskā tejkanna nedrīkst būt, protams, tāpat ir. :D
Vēlāk jau vajadzēs tādas lietas kā konservu attaisāmos, vīna attaisāmos, kartupeļu mizojamais man ir. :-D
15.08.2017 22:27 |
 
Reitings 22
Reģ: 25.04.2016
pa 2 cilvēkiem istabiņā. par istabiņu esmu tikai bildes redzējusi, itkā visas kojas smuki izremontētas utt. zinu ka dvieļi un gultas veļa tiek dota, kaut gan dvieli obligāti ņemšu savu. tpt diezgan liela nesaprašana kad tad īsti vispār tur jādodas utt.
15.08.2017 22:31 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Vai arī slotu, grīdlupatu utt. Miskastes maisus.

Jā, par šo piekrītu, lai gan manās kojās ir gan slotas, lupatas utml, tās visas ir diezgan bēdīgā stāvoklī, gribas tomēr savu istabu uzkopt ar normāliem instrumentiem. Bet, kā jau minēju, neuzskatu, ka par tādiem sīkumiem būtu jāuztraucas ievācoties :)
----
Un ļoti iesaku sargāt savus traukus un virtuves piederumus, t.i. lieki neatstāt tos bez uzraudzības virtuvē vai citur, kur apkārt grozās citi. Nozagtas maizes rikas ir štrunts, bet pazaudēt pannu vai labu nazīti galīgi nav forši :D
15.08.2017 22:57 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Lietas, ko es ņemtu (ņēmu) līdzi no mājām:
- gultasveļa (jānoskaidro, vai spilvenus dos, ja ne, tad labāk Rīgā uz vietas nopirkt, ja vien Tev nav kāds savs mīļākais spilvens, bez kura Tu nevari gulēt)
- čības (gan dušai, gan kopmītnēm)
- krūze, dakša, nazis, karote, šķīvis un bļodiņa (bet to visu pilnīgi mierīgi var nopirkt arī uz vietas)
- savas higiēnas preces (lai gan arī šampūnus un dušas želeju var uz vietas nopirkt, lai nav jāstaipa)
- nakts veļa + drēbes tam laika periodam, uz kuru Tu brauc (ja vien nemazgāsi uz vietas, to nu katrs izvēlas pats)
- kādu iepazīšanās dāvanu ar istabas biedrenēm (pašcepta kūka vai pudele, kas nu kuram)
.
Līdzi ņemtu papildus naudu. Satiekot istabas biedrenes, būs jau situācija skaidrāka. Varbūt kādai būs tējkanna un to tad attiecīgi abas arī lietosiet. Būtu jocīgi, ja istabiņā stāvētu 2-3 tējkannas. Tāpat ar pannām un kastroļiem. Pašas izlemsiet, vai tie būs katrai savi vai visām kopīgi. Esmu dzīvojusi 5 dažādās kojās 3 dažādās valstīs. Vēl nevienā nevajadzēja pašiem pirkt slotas un grīdas mazgāšanas piederumus, tos vienmēr varēja palūgt apkopējai.
15.08.2017 23:07 |
 
Reitings 39
Reģ: 11.07.2017
Vai Jūs, kuras dzīvo kojās, velkat katru dienu jaunu apģērbu?
Es plānoju paņemt katrai dienai drēbes, bet nebūt nedomāju tās mainīt katru dienu, tas tikai rezervei, ja nu kas sasmērējas utt.
19.08.2017 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)