Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs paliek pa nakti

 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Man nekad nav bijušas problēmas ar miegu, parasti paiet ilgāks laiks, kamēr iemiegu, bet naktīs nemostos un no rīta esmu izgulējusies, jo nav jāceļas ļoti agri.
Tagad, kad pie manis reizēm paliek draugs, es nevaru pagulēt. Viņš blakus jau sen aizmidzis, kamēr es esmu tikai apgūlusies un skatos griestos. Kad sanāk iemigt, pēc dažām stundām esmu jau augšā un atkal nevaru aizmigt, visu laiku dīdos, jo nevaru atrast labāko pozu gulēšanai! Viņš man blakus vienkārši traucē ar to, ka grib apķert, samīļot! Pilnīgi gribās paņemt segu, spilvenu un iet gulēt kaut kur citur, vai arī puisim pateikt, lai vakarā iet mājās. No rītiem jūtos tiešām neizgulējusies!
* * *
Jums arī tā ir bijis, ka nevarat pierast, ka kāds ir blakus? Varbūt ir kādi ieteikumi, kā to risināt vai vienkārši ar to cilvēku nav lemts?
22.07.2017 11:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt Tev nepieciešams ilgāks laiks, lai pierastu. Ir pāri kas risina iemigsanas problēmu dažādos veidos..meditācijas, austiņas klausās mūziku lidz iemieg, lasa utt :)
22.07.2017 11:37 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Tā arī saki, lai naktī nemīļo, jo tā nav ērti. Varbūt gultā vietas par maz, lai divi izgulētos?
22.07.2017 11:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Guļiet katrs zem savas segas!
22.07.2017 11:38 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Mums palīdzējas tas, ka katram sava sega, jo kad bija viena uz abiem, bija vājprātā neērti. Visu pavsiam atrisināja matrača nomaiņa - bija 1 liels, bet nopirkām 2 mazus, tagad gultas rāmī katram savs matracis, katram pēc savām vēlmēm - viņam cietāks, man mīkstāks. Līdz ar to kaut kā nesanāk pa miegam ieripot "otra teritorijā" un guļam abi daudz labāk.
22.07.2017 11:43 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Man sākumā arī tā bija, bet lielākais iemesls bija gultas izmērs - puisim tā bija mazliet lielāka kā vienguļamā. Uzsākot kopdzīvi iegādājāmies divguļamo, bet sākam domāt par king size iegādi. :-DTagad es nespēju aizmigt, ja esmu viena. Bet vienīgais noteikums, guļot kopā, nedrīkst mani apskaut ar abām rokām(kad viena ir zem manis), tādā gadījumā nespēju aizmigt. :-D
Tā kā ļoti iespējams, ka tev vienkārši vajadzīgs laiks, lai pierastu, ka vairs neesi viena gultā. Un tad arī varēsi izgulēties labi.
22.07.2017 11:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits