Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studiju iespējas, sekmes.

 
Reitings 4
Reģ: 16.12.2016
Sveiki. Man ir tāds viens jautājums, uz kuru man parasti neviens īsti nevar atbildēt, bet mani tas uztrauc, jo nākotnē man tas būs svarīgi. Kādai vidējai atzīmei jābūt un cik labi nokārtotiem eksāmeniem, lai varētu tikt augstskolā budžetā. Saprotu, ka dažādās skolās tas atšķirās, taču aptuveni noteikt jau var, piem, lai tiktu LLU, kā arī Jūsu pieredzi gribētu zināt vispārīgi. Paldies jau iepriekš!:-)
11.07.2017 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Atkarīgs no augstskolas un studiju programmas. Principā, sākot no 7.5 - 7.7
11.07.2017 13:31 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.04.2016
Tas ir ļoti atkarīgs ne tikai no augstskolas, bet izvēlētās programmas un tā, cik tur ir budžeta vietas. Piemēram, eksaktajās jomās budžetu vietu ir daudz un ne vienmēr visas tiek aizpildītas, tur iespējams tikt ar ļoti viduvējiem rezultātiem, savukārt humanitārā un sociālo zinātņu sfērā pat ar 8-8.7 var būt par maz lielās konkurnences dēļ.
11.07.2017 14:16 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
vifintay,tie,kas ar vid.rezultātiem iestājas inženierzinātņu fakultātēs vai citās fakultātes,kuras ir saistītas ar eksaktajām zinātnēm,ātri vien izlido,jo ir jāmācās.Un neviens viņus tur neturēs tikai tāpēc ka ir daudz budžeta vietu un ir vajadzīgi studenti.Atbildot uz autores jautājumu,viss ir atkarīgs no universitātes/studiju programmas prasībam.Kā arī no CE rezultātiem
11.07.2017 14:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits