Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SOS jautājums par ginekologa apmeklējumu!

 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2014
Lietoju hormonālo kontracepciju jau pāris mēnešus, un man ir nepieciešams dabūt jaunu recepti. Pie savas ginekoloģes tieku ātrākais augusta sākumā, bet recepte ir jādabū līdz jūlija beigām...
Sākumā tika paredzēts, ka viss sanāks un tabletes beigsies tieši augustā, bet situācija pamainījās un tagad esmu nelielā izmisumā.
Tādēļ jautājums varbūt muļķīgs, bet vai es varu iet pie jebkura cita ginekologa lūgt recepti savām tabletēm? Tobiš, vai ginekologs, pirmo reizi mani redzot būs ar mieru man izrakstīt recepti tabletēm, kuras pati palūdzu?
Vienīgais, ko varu paņemt līdzi, ir tablešu paciņa, jo manas ginekoloģes rakstītie norādījumi ir pazuduši.
Un ja tā, lūdzu padalieties ar ginekologiem Rīgā, pie kuriem ir mazas rindas un varētu pēc iespējas ātrāk (līdz jūlija beigām) tikt! :-/
06.07.2017 14:50 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
Esmu gājusi aptiekā ar vecu recepti vai tukšu kontracepciju iepakojumu, man pārdeva, bet piekodināja, lai nākošreiz ir recepte. Bet es visu laiku vienā un tajā pašā aptiekā pirku, varbūt aptiekāres mani atcerējās.
Esmu gājusi arī pie svešas ginekoloģes, bez problēmām rakstīja recepti.
06.07.2017 14:54 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka lielāka iespējamība būtu dabūt recepti no savas ginekoloģes, piezvanot viņai (vai attiecīgajai ārstu praksei, kur viņa pieņem) un izstāstot situāciju. Pat ja viņa tev nevar veikt apskati, recepti izrakstīt aizņem 3 minūtes, ko viņa noteikti var izdarīt starp citiem pacientiem.
06.07.2017 14:54 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tavējā ir atvaļinājumā? Ja ne tad jau vari vnk iet un sēdēt pie kabineta..kkādā brīdī jau tevi paņems. Vismaz esmu novērojusi ka daudzas ta dara kam tik kādu sīkumu vajag :D
06.07.2017 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Pieraksties pie jebkuras citas ginekoloģes, un prasi recepti, uzrakstīs.
Kāpēc tev recepte bija uz tik īsu laiku? Man uzreiz dod uz gadu.
06.07.2017 14:59 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2014
Recepti man pēdējā pirkšanas reizē paņēma :-/
Savas ginekoloģes numuru pazaudēju un internetā to atrast nesanāk (ir pieejams tikai slimnīcas numurs), iespējams ir atvaļinājumā, noskaidrošu.
06.07.2017 15:00 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2014
Kāpēc tev recepte bija uz tik īsu laiku? Man uzreiz dod uz gadu.

Jo pirmo reizi sāku lietot tabletes un ārste ieteica sākumā nedaudz patestēt, pirms dot uz ilgāku laiku.
Bet paldies, mēģināšu kaut kur tikt.
06.07.2017 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits