Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU MF

 
Reitings 2
Reģ: 21.05.2017
Sveiki!
Zinu, ka par šo tēmu jau ir bijušas diskusijas, bet vēlējos uzzināt jaunāku informāciju :) Tātad interesē OSPPP iestājeksāmens stājoties RSU MF. Vai šodien kāda jau ir viņu nokārtojusi un kā gāja? Vai ir iekļauti jautājumi, kur nepieciešamas zināšanas saistībā ar medicīnu vai arī tikai kaut kādi random jautājumi? Un kā ir ar praktisko eksāmenu, esmu dzirdējusi, ka tāds vairs nav jākārto stājoties RSU. :-)
03.07.2017 16:09 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.03.2013
Ieraksti cosmo meklētājā 'osppp tests' un tur ir daudz diskusiju, kur tiek aprunāti jautājumi. Jautājumi ir ļoti līdzīgi/tādi paši katru gadu.
Prakstiskā daļa nav. :)
03.07.2017 16:36 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Lielākoties tur ir jautājumi par ētiku utt., kuriem nav nepieciešama nekāda sagatavošanās.
03.07.2017 18:23 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Kad es stājos, man bija maz jautājumu par ētiku. Bija ļoti daudz par pārtikas uzturvērtībām. Cik daudz kaloriju ir tur un tur, kur vairāk B vitamīna, kur vairāk dzelzs. Bija trīs jautājumi par treniņiem. Visus trīs neatceros, bet bija jāzina, kādi treniņi kam ir domāti. Pajautāt var jebko.
03.07.2017 18:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits