Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologs Rīgā/laparoskopija

 
Reitings 71
Reģ: 27.11.2014
Sveikas,
Pieļauju, ka šāda tēma jau ir bijusi, taču neko aktuālu neatradu, jo tomēr ārstu darbu kvalitāte un atsauksmes par to nemitīgi mainās.
Pirms divām dienām rīts sākās ar nežēlīgām sāpēm vēdera lejasdaļā, tika izsaukta NMP un ginekologa kabinetā tika konstatēta kreisās olnīca dermoīda cista. Pati cista nav liela, aptuveni ~2.3 cm diametrā, taču tā bija sagriezusies ap savu asi, ar ko tika izskaidrotas pēkšņās sāpes.
Šāda veida cistas pašas neuzsūcās, tādēļ negaidot tās tālāku augšanu meklēju ārsti, ginekoloģi (sievieti) pie kuras vērsties uz konsultāciju par cistas likvidēšanu jeb laparoskopijas operāciju. Kā arī, lai šī pati ārste veiktu operāciju.
Mans gadījums ir diezgan akūts, sāpēs un jūtīgums ir vēljoprojām, tāpēc speciālistu meklēju steidzami.
Meitenes, padalāties, lūdzu, ar pieredzi par šāda tipa operāciju, norisi un ārstēšanos.
Un galvenais, lūdzu, iesakiet ārsti, kas pie katra pacienta pieiet individuāli, darbu veic kvalitatīvi un varētu veikt laparoskopijas operāciju un kļūt arī par turpmāku ārstējošo ginekologu pie kā veikt apskates.
Paldies :-)
28.06.2017 10:49 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Tev vēstule.
28.06.2017 11:37 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
imperium ,
Tagad gułu slimnīcā, vakar bija šī operācija. Varu ieteikt Dr. Renāti Renemani (Gaiłezers) .
Łoti laba, pieredzējusi daktere un vińas komanda . Varu teikt tikai to labāko- māsiñas kā bitītītes "lido" man apkārt, łoti jaukas- apjautājās kā jùtos, iedod kādu šprici pa laikam, sistēmu , pārmaina gultasvełu utml. Sajütos kā kùrortā bezmazvai, nevis slimnīcā. Anesteziologs riktīgi funny onka, patīkama un viegla atmosfēra. Jùtos arī łoti labi. Protams brùcītes sāp nedaudz, bet tie ir nieki, salīdzinājumā ar to, kā dzīvoju ar endometriozi līdz šim. Piesakies, vēl ir valsts kvotas, drīz var nebùt! Superīgs personāls, cepuri nost! 8-)
28.06.2017 11:48 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Nesaprotu kapėc Gaiłezeru daudzi "noliek". Man pretējais- patīkami pat te atrasties, godavārds. Māsińas uzrauga dienu un nakti. Stradiños man visi dakteri gāja garām, kad biju tur ar citu kaiti.
28.06.2017 11:51 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Aizmirsu piebilst. Dr.Renemane ne tikai konsultē un izmeklē, bet arī pati operē. Man arī bija akùts gadījums. Łoti ātri viss notika , aizgāju pie viñas uz konsultāciju (1) 8.jùnijā, tad atkārtoti ar visiem izmeklējumiem (rezultātiem) 22.jùnijā. Bet ar 26.06. jau stājos iekšā slimnīcā un vakar tiku operēta. Stradiños arvien "gaidu savu rindu kas bús augustā) vaira jau nevajag, pazvanįšu un atteikšu.
28.06.2017 12:10 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Mocheato, man arī agrāk bija Gaiļezerā, pie Zanes Grabes. Daudzi noliek Gaiļezeru, bet nu... pat toreiz viss bija labāk nekā cita operācija Stradiņos. Bija normāli abās vietās, bet Gaiļezeru laikam atceros kaut kā nenoskurinoties.
28.06.2017 12:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Viss atkarīgs no kolektīva,kas tajā brīdī strādā , varu pateikt,ka ir gaiļezerā tādi kolektīvi,kas ir labsirdīgi ,palīdz ,bet ir tādi,kas savu slikto garīgo uz paplātes izliks visiem.
Man šķiet,ka zinu pa kādu anesteziologu Mocheato runā:-DDeksnis.?!Viņš tik tiešām ir ļoti foršs anesteziologs :-D. Par dr Renemani,jā viņa ir ļoti laba,draudzene ar operējās pie viņas,tik ar anesteziologu viņai nepaveicās . Kā viņa teica ,kautkāda trakā băba patrapijas:-D
28.06.2017 13:18 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Es taisīju EGV klīnikà lapraskopiju un tikai to labàko varu pateikt.:-P
28.06.2017 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es arī, kad biju Gaiļezerā tad varu tikai to labāko teikt par Renāti Renemani, nebūs auklēšanās, bet ļoti laba pieredzējusi ārste. Tur telpas nav tās labākās, bet par personālu sūdzētues nevarēju
28.06.2017 13:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits