Kā tikt pāri?

 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Kā aizmirst bijušo draugu? Ir pagājusi tieši nedēļa, kopš mēs pēdējoreiz redzējāmies, viņš bija atbraucis pēc vecajām atslēgām. Vakar es redzēju viņa mašīnu braucam garām pieturai, kur man parasti ārā jākāpj. Dzīvē notiek trakākas lietas ar cilvēkiem, bet tāpat man sirds lūzt.
..
Nesaprotu, kādēļ es skrienu pakaļ cilvēkam, kurš: mani teorētiski piekrāpa (mēģināja iepazīties ar citām, kamēr es vēl blakus biju), teica, ka veselu pēdējo pusgadu juta, ka "kaut kas nav kā vajag" un tāpat necentās kaut ko īpaši uzlabot, vairs pat sazvanīt viņu nevar. Es otrdien savainojos un gribēju palūgt viņam palīdzību, tā kā viņš ir vienīgais nosacīti man tuvais cilvēks Rīgā, uz kuru varēju paļauties, bet viņš ir nobloķējis manu nr. vai kā tamlīdzīgi (zvanot uzreiz rāda, ka aizņemts). Ar prātu es saprotu, ka viņš bija gļēvs, čakarēja mani un pat normāli izšķirties nemācēja (es vēl blakus biju, kad jau citām rakstīja, varbūt tikās) un tomēr es visu laiku par viņu domāju. Lai kā arī sevi nodarbinātu, kur ietu, katru rītu pamostos un katra diena tik sākas ar domu par viņu.
...
Es zinu, ka paies laiks un es droši vien pat priecāšos, ka no tāda aizgāju, jo bija vakari, kad mums reāli jau vairs nebija par ko runāt. Viņš bija pielipis telefonam un dzīvoja teju virtuālu dzīvi - visa izklaide video youtube, čati par datoriem.. Nezinu, kas man vairāk sāp - ka ar mani nerunā vai tas, ka viņš noteikti raksta kādai naivai meitenei.. Un trakākais ir tas, ka viņa vecāki viņu visā attaisno ar "Viņš taču jauns vīrietis, mēs pa vidu nejaucamies".. Ka tas ir normāli apmēram, ka es blakus biju, bet viņš jau aizmuguriski tā izdarījās un mani savā galvā jau bija pametis. Man sāp sirds.
22.06.2017 23:19 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Mēs bijām kopā mazāk par 2 gadiem, bet tās attiecības tāpat likās laimīgākas nekā manas iepriekšējās 5 gadu attiecības (tajās 5 gadu attiecībās mēs strīdējāmies bieži un es besījos ārā). Bet ar šo, ar kuru tuvu 2 gadiem, mums likās, ka būsim kopā ļoti laimīgi, varbūt ģimene būs, jo abiem bija tāds mērķis dzīvē. Mans sapnis nav piedzemdēt 5 bērnus, viņa sapnis nav varbūt vispār kādu vest pie sevis vairs dzīvot.
Jā, es biju pie viņa pieradusi. Tagad ir haoss un ir grūtāk. Katram sava attiecību pieredze būs pirmajā vietā un cita teiks, ka es esmu pelnījusi spērienu pa pakaļu, jo ilgojos pēc tā, kurš mani ne vairs grib un kuram nevienu nopietnu meiteni nevajag. Bet sirds sāp, lai ko arī kāds no malas domātu.
24.06.2017 13:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pec pieredzes varu teikt, pie lemuma skirties nereti nonak ilgaka laika posmaa. Varbut tapec pedejo pus gadu viss bija galigi shvaki. Tas domas pa galvu ir 24\7 kamer sanemies realai darbibai un rodas parlieciiba par lemuma pareizibu.
24.06.2017 13:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vina vecakus nevajag. Tu pirmkatt nezini vai vins kadreiz nav lsutko viniem pateicis par savam saubam, jutam utt. Un vecaki savu bernu vienmer atbalstis vairak
24.06.2017 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Neesi naiva, vins tev saka ka negrib nevienu vest maajaas un negrib attieciibas, realitaatee taadi viiriesi atrod visatrak otru pusiiti, apprecas, apbeernojas. Druskai bija attieciibas ar babniku, pati druska smuka, gudra, izgliitota, nu perfekta peec CV, paskiraas ar savu babniku, un hops peec paaris menesiem vinam jauna ne tik skaista un perfekta draudzene, pec pusgada jau iesturee lauliibas ostaa un veel peec gada jau beerns! Luudzu!
Tu neiekaapsi cita galvaa, atceries to, domaa ko tu dari, ar kaadu attieksmi dziivo, ko izveelies, nevis analizee kaadu citu kura galvaa neieliidiisi
24.06.2017 13:20 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Viņa vecāki vēl pašā sākumā teica, ka tiešām esmu pirmā pie viņiem atvestā un viņi ļoti priecājās, ka viņu dēlam nu tad beidzot bija meitene. Tāpat viņi arī pārdzīvoja, kad viņš jau pateica, ka nekas mums nesanāks.
Ai, es nesaprotu, kā es varu ilgoties pēc kāda, kurš mani nopietni jau vairs neuztvēra nopietni un ja tā var teikt, jau krāpa. Jau visādas Elīnas, Sabīnes un citas skaistules, īpašās un vienīgās.
24.06.2017 13:23 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Ā jā, vēl no viņa izskanēja apgalvojums "es laikam neesmu radīts attiecībām". Bet nu, visādas jau jaunas atrodas viņam.
24.06.2017 13:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un divi gadi nav ilgas attiecibas, piedod. Tas ir tikai pats taustisanas sakums, tikai tad lenam sac saprast, bus vai tomer nebus. Un parekini ja vel pus gadu vins bija vess in vienaldzigs. Tacu skaidrs, ka tur nekas isti nebija. Iemilesanas neapauga milestibaa, iemilesanas pargaja. Piedod, ka skarbi, bet tev to vajag.
24.06.2017 13:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu ja 10 gadu laikaa tu tiesam biji vieniga un tapat vins mekleja kautko citu, vins varbut tiesam nav radits attiecibam. Katra zina tagad vinam tadas noteikti nav vajadzigas.
24.06.2017 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Ja tu gribi, ej ciinies par vinu. Brauc uz vinja maaju un luudzies atpakalj, noperc labu viinu, pagatavo garsiigu kuuku, uzposies seksiigi un varbuut vareesi ar vinju paarguleet, ja vins atslaabs.
24.06.2017 13:35 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Varbūt man tās skaitījās ilgas attiecības, jo to 2 gadu laikā, tā sakot, es no dzīves redzēju daudz vairāk nekā pirmajās 5 gadu attiecībās. Šajās 2 gadu attiecībās tāpat daudz kur vairāk devāmies, domājām, ko interesantu iesākt, pabraukājām šur tur vairāk. Ar to es saku, ka dzīve bija daudzveidīgāka nekā pirms tam. Un tik un tā - lai kādi kuram ienākumi, lai kādas iespējas bija, apstākļi labākai dzīvošanai, man tik un tā pietrūkst tikai viņa paša. Jo es atceros viņu vairāk mīļu, labestīgu nevis tādu, kāds viņš bija pēdējā laikā, jau notrulinājies. Kā jau parasti - smadzenēs uzpeld tikai labākie brīži nevis tie, kas jau pēdējā laikā bija.
24.06.2017 13:36 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Tik zemu es nenolaidīšos, lai nezin kur pie viņa dotos, klauvētu pie durvīm un sazin ko. Labāk būs vispār viņu nemeklēt rokā, jā, garām braukt ir viens, bet ne jau "nejauši uzskriet virsū". Vienkārši man liekas, ka es vēl ilgi nevarēšu no viņa atvadīties. Es saprotu, kas ir noticis un kāpēc, bet manā galvā viņš vēl sēž.
24.06.2017 13:38 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Jā, un es arī saprotu tās, kuras saka ko tādu kā "es arī reiz biju līdzīgā situācijā, vēlāk es saņēmos un vēl vēlāk domāju, cik labi, ka mēs vairs neesam kopā, jo es sevi nomocītu, tur nekas labs neiznāktu utt". Bet kamēr tas vēlāk nav pienācis, ir kaut kāds haoss. Jo abiem likās, ka taču bijām viens otram vajadzīgi, normāli sadzīvojām, sapratāmies un viss, čiks, viens otram pasaka "man šo visu vairs negribas" jeb - ja nav viegli, tad lai nav nemaz.
24.06.2017 13:41 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tevī vēl mīt šausmīga greizsirdība. Tev visvairåk tagad bail, ka vinjsh atradīs citu, bet tu to nevari atzīt. Un tas, ka 10 gadus nevienu nav vedis mājās, nenozīmē, ka arī tagad tā būs.
Pareizi izdarīja, ka blokēja tavu nr, citādi tev būtu vēl grūtāk, ja zinātu, ka vari sazvanīt. Vnk neej uz turieni, kur ir vinjsh, nemeklē vina mašīnu, labāk aizej izvēdini galvu
24.06.2017 13:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Haoss vienmēr ir škiroties, jo tomēr cilvēki tiek izmesti no iepriekšējās vides. Nu nav citu variantu, kā gaidīt, kad paies laiks un pierimsies emocijas
24.06.2017 13:48 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Es spēju atzīt, ka esmu ļoti greizsirdīga, es laikam būtu acis gatava izskrāpēt viņam, ja viņš atrastu kādu citu. Bet atkal - man tas cilvēks nepieder, neviens nevienam nepieder. Mēs bijām sveši, mēs bijām kopā un atkal esam sveši, tikai kopīgas atmiņas. Ja šodien nelītu lietus, brauktu līdz jūrai. Bet atkal - pat jūra man saistās ar viņu. Mēs taču tur tuvu dzīvojām. Un atceros to pēdējo reizi, kad viena biju pie bākas, kā es raudāju, man likās, ka es nolēkšu no mola. Bet es atnācu mājās un tovakar bija saruna par šķiršanos. Man likās, ka no manis vēl vairāk dzīvības spēku neviens nevarēja izsmelt, jutos tik tukša, nevienam nevajadzīga.
24.06.2017 13:56 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Man nav ne alkohola, ne citu atkarību, bet man ir kaut kā bail, ka es būšu gatava nākotnē tikties ar jebkuru, lai tikai tobrīd sajustos kādam vajadzīga, kaut ko nozīmētu.
24.06.2017 13:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tiesam palasi par skiraanas faazeem. Tev ir klasiskaa pirmaa faze. Bus labi. Tagad tu tam netici, bet bus.
24.06.2017 14:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tu jau ilgojies un alksti pēc tēla.. kurš ir līdzīgs Tavam bijušajam, tikai mīlošu attieksmi.. pacenties atšķetināt realitāti no ilūzijām, fantāzijām.. tas prasa laiku samierināties ar to, ka nevar vienmēr dabūt to, ko velies..
24.06.2017 14:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jāsāk ar to, ka jāiet no šejienes ārā, jābeidz apcerēt nezin kas. Mēģini iet dzīvē, mācības, darbs, jauni hobiji, kur ielikt sevi iekšā, mājdzīvnieku paņem, ja spēsi rūpēties. Tas ļoti daudz pagriezīs domas prom, kopt, audzināt, vest ārā, spēlēties, barot utt. No gaudošanas šeit labāk nepaliek, tikai lieki pārcilā visu.
24.06.2017 14:31 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tas viss vienkārši ir jāizsāp. Diemžēl nav tādas receptes kā tam ātrāk tikt pāri.
Arī es esmu šai ellei gājusi cauri, likās, ka aiz skumjām nomiršu. Raudāju visur, pat darbā strādājot, neēdu principā neko, ļoti daudz gulēju, jo tikai tas bija tas brīdis, kad varēju nedomāt. Pēc kādam dažām nedēļām saņēmos un sāku līst laukā no mājas, satikos ar draugiem (tas ļoti ļoti palīdzēja), gāju iepirkties un centos sevi kaut kādā veidā iepriecināt. Sāku darīt lietas ko es nebiju darijusi kad biju kopā ar bijušo. Grūti bija vairākus mēnešus, bet es lēnām atguvos, grūtākās bija pirmās divas nedēļas. Mēs vēl divus mēnešus kopš šķiršanās nodzīvojām kopā, katrs savā istabā. Pēc tam es ievācos pie draudzenes un izgāju atkal cauri vēlreiz šim murgam, jo tā atkal šķita kā sāpīga šķiršanās.
Labi, ka Tu jau dzīvo atsevišķi, tas procesu paātrina. Satiecies ar draugiem, tās manuprāt ir vislabākās zāles.
24.06.2017 19:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits