Piekrāpa

 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Meitenes, nezinu, ko darīt..
Mums ar draugu bija 8 gadus attiecības.. Kā jau visiem - gāja pa kalniem un pa lejām. Pēc 3 gadiem viņam bija aizraušanās ar vienu darba kolēģi, bet nekas vairāk par sarakstīšanos un pāris kolektīva ballītēm nebija. Piedevu un dzīvojām tālāk. Tagad nejauši datorā ieraudzīju, ka viņš rezervējis nummuriņu 2 personām viesu mājā. Pajautāju - atzinās, ka esot bijusi doma par vienas nakts sakaru, bet nekas neesot sanācis - nakšņojis viens (bet skaidri saprotams, ka nesanāca ne jau viņa nevēlēšanās dēļ).
Es tagad esmu izvākusies, bet viņš visu laiku lūdzās, lai piedodu un nāku atpakaļ, tā esot stulba iegriba bijusi, nekas neesot bijis. Pārāk maza uzmanība no manas puses, un to noliegt nevaru, jo mēģinu apvienot skulu ar darbu un brīvā laika tikpat kā nav. Un pēdējā gadā mūsu attiecības ir bijušas tiešām lieliskas - ir daudz skaisti mirkļi, absolūta paļaušanās, ceļojumi, mums patīk vienas un tās pašas lietas, domājam līdzīgi, esam pa šiem gadiem izveidojuši tikpat kā ideālas attiecības.. Tikai šis.. Es esmu galīgi apjukusi, nezinu kā rīkoties tālāk. Un es neticu, ka es spētu turpmāk uzticēties..
19.06.2017 16:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es uzskatu, ka vienreiz krapsanu piedot. Kludities var katrs savaa izveelees. Bet piemkart otram jarada sajuta, ka tas neatkartosies, vinam atkal var ticet. Bet tas nav vienas dienas jautajums...man pagaja pusotrs gads kamer vareju atkal uzyiceties. Nodzivojam kopa vel 5 gadus un izskiramies jo es pilnigi un galigi neplanoti satiktu citu. Tada luk dzive. Bet kopa esosie gadi kopuma bija labi un laimigi.
23.06.2017 18:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Liepulapa
Teorijaa tas viss skan labi, dzive ievies korekcijas un visam ir nianses.
23.06.2017 18:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es gan tagad neapgalvoju, ka erzelis jaiet atpakal vai exim jaludzas. Es vienkarsi runaju globali. Katram jau pasam sava dzive jadzivo. Mums tas ir tikai netaa izlasits stasts, vinai ta ir ikdiena.
23.06.2017 18:20 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ne nu protams, ka visam ir nianses, bet ja cilveks ir manipulejoss un emocionali vardarbugs, tad nez vai mainisies.. protams, katram pasam japienem savas izveles, bet tadas attiecibas iedomajoties berninu klust pavisam skmji... un vispar skumji, ka citus var milet tik daudz vairak par sevi. Bet katra jau citadaks - es no manipulejosam un pazemojumiem pilnam attiecibam aizgaju, jo sapratu, ka ar plku milestibu reizem nepietiek - ja nav cienas un normalas komunikcijas, tas nav man - es sevi parak stipri mileju un tagad daritu tapat.
23.06.2017 18:35 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Un Beibe.Marta, pilnigi saprotu, ka ir sievietes, kas krapsanu var piedot, ja ir tie apstakli, ko mineji - ja virietis nevis var tiki shukstet, ka nozelo, bet radit sajutu, ka tas neatkartosies. Saja gadijuma gan vainas novelsanas un attaisnojumu meklesana un pazemojumi parak nelicina par vina velmi parliecinat, ka ta vairs nenotiks
23.06.2017 18:37 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Beibe.Marta
Nodzivojam kopa vel 5 gadus un izskiramies jo es pilnigi un galigi neplanoti satiktu citu.

Satiki 'nejauši' citu un uzreiz pameti esošo draugu, kaut viss jums bija kārtībā? Tad jau krāpšanas fakts bija viens punkts, kas tomēr pavilka to uz leju.
23.06.2017 18:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Duuja
Nodzivo tu ar kadu 12 gadus un tad parunasim. Jaa, viss mosaciti bija kartibaa. Bija protams nesaskanas un stridi, bet no tiem gruti izvairities dziivee, tapec lielos vilcienos viss bija kartiba.
Un es nekur neteicu, ka uzreiz pametu esoso. Es satiku tagadejo, bet mums nekaa nebija kamer neizskiros. Lemumu nenozeloju kaut sakuma viegli nebija, pieradums dara savu.
23.06.2017 20:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Liepulapa, es ari tev protams piekritu..lielos vilcienos.
23.06.2017 20:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Beibe.Marta
Iemācies atbildēt neuzbrūkoši. :-) Man interesēja, kas notika, kādēļ super duper puisi pamet, kad parādās jauns. Vienkārši sagribas, jo nevar noturēt to interesantumu, kas ar jaunu būtu uzreiz, neizdodas virzīt attiecības uz priekšu, vai kas. Vienkārši pajautāju. Neteicu, ka satikties ar abiem reizē.
23.06.2017 20:27 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nu.
Viņš no manis negrib neko dzirdēt,ne arī redzēt/satikt grib.
Vakar nonācu pie secinājuma,ka abiem būtu vieglāk,ja es neeksistētu.
23.06.2017 20:28 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Duuja, piedod ja izklausijas uzbrukosi, taa to nebiju domajusi, es ta vienkarsi rakstu (runaju).
Vins nebija super puper virietis. Nav nacies tadu sava muza satikt, katram savas utis. Vins ir labs, gadigs, pedejo kreklu atdos, bet taja pasa laika loti, loti prasigs pret partneri, piemeram. Nu nav neviens tik fantastisks, ka nav kur piesieties. Bet tas jau nenozime, ka ar tadu nevar but laimiga/s. Var un bez problemam.
Es sikumos protams neizpludisu. Bet zini, gadas, ka dzive izspele jokus. Un ta musu sapazisanas notika rik amizanti, ka es tiesam ticu, taa bija lemts. Vai sis bus ilgspejigi, es nezinu, bet par kaazaam un berniem jau runajam, laimigi esam, tapec ceru, ka viss bus labi. Pat ja nee,es neko nenozeloju.
Un viss nav tik vienkarsi, kaa intereses nenoturesana vai rutina. Nee, tie nebija iemesli. Tie it daudz dzilaki, dveselee, ka tadai tic.
23.06.2017 20:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Erzelis, man tevis reali zel. Zel, ka citiem nepiemit speja palidzet tadas situacijas.
23.06.2017 20:42 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Ērzeli, izlasīju, kam gāji cauri un pilnīgi sirds sasāpējās - žēl, ka tu sevi nenovērtē un, ka otrs ir tik traki tevi novedis, ka nevēlies eksistēt :/ Es ieteiktu palīdzību meklēt pie kāda psihoterapeita pavisam noteikti. Tu noteikti esi jauka un forša meitene, ir tik daudz kas dzīvē, kas ir jāizbauda. Dzīve ir skaista, ja esi apkārt ar iekšēji skaistiem cilvēkiem, foršiem draugiem. Tas varbūt skan klišejiski, bet, man liekas, ka daudzi iet tam posmam cauri, kad negrib dzīvot (tajā skaitā es) un atceros to laiku ar šausmām. Sāc ar mīlestību un cieņu pret sevi, tu to esi pelnījusi! :)
23.06.2017 20:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Beibe.Marta
Uzrakstīji vienkārši tā, ka man likās, kādēļ pamest tik labas, stabilas un ilglaicīgas attiecības, jo parādās jauns pie apvāršņa un izdomāt, ka tas nu ir liktenis. Bet laikam tur citi dziļāki aspekti bijuši, kur iespējams jaunais draugs bija tikai karburators šķiršanai.
23.06.2017 21:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ērzelis
Tu vari izgaist no ex dzīves, bet savā dzīvē gan Tu esi tā, kas eksistē par visiem 100. :)
.
Spriežot pēc tā, ko šajā diskusijā par Tavām izbijušajām attiecībām izlasīju, manuprāt, jēdzīgāk no Tavas puses būtu vienkārši doties savā dzīvē. Jaunas aizraušanās un hobiji, jaunas pazīšanās un, pilnīgi iespējams, jauni draugi, jaunas vietas, lietas, notikumi - tam visam Tev ir durvis ir līdz galam vaļā. :) Atliek tikai izvēlēties no plašā dzīves piedāvājuma un doties iekšā... ;)
23.06.2017 21:10 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Ērzeli, neļauj tam cilvēka izstrādājumam iekļūt Tavās smadzenēs. Kā Tu ļauj sev kāpt uz galvas un vēl jo vairāk secināt, ka labāk būtu, ka Tevis neeksistētu.
Protams, pats pazemo savu draudzeni un liek viņai justies kā pēdējai niecībai. Un beigās ir balts un pūkains kā mazs kazlēns. Es Tavā vietā savāktu savas pēdējās pašapziņas paliekas un kā ar nazi nogrieztu to cilvēku no savas dzives, bloķētu no visiem iespējamiem sociālajiem tīkliem un numuru nobloķētu, lai dzīvo savu dzīvi.
Viens ir tas, ka Tu ilgojies pēc cilvēka, jo ir bijusi kopīga pagātne un nākotnes plāni, otrs, ir jābūt robežai, kuras dēļ vienkārši nedrīkst sevi pazemot.
Man ar bijušo pirms 3 gadiem bija kaut kas līdzīgs, biju diezgan drūmā posmā savā dzīvē, jo nebija darba, naudas, biju pabeigusi tikko universitāti. Un viņš mani vienkārši pasūtīja 5 mājas tālāk, jo uzskatīja, ka esmu bezmērķīga, staigāju pa darba intervijām, bet mani nekur nepieņem, problēmas ar vecākiem bija, vēl naudas nebija. Nekad nebiju lūgusi viņam nevienu centu. Sākumā bija smagi, rakstīju, zvanīju, bet teica, lai vairāk viņam nerakstu un nezvanu, meta nost klausuli. Pieņemu to, ka tā dzīvē gadās. Pēc kāda laiciņa atradu ļoti foršu darbu, jaunus izaicinājumus, kļuvu par brīvprātīgo slimnīcā, veltīju laiku sevis attīstībai. Un pēc kāda laika man sāka viņš rakstīt, ka nožēlo, ka tā izrīkojās ar mani, ka nebiju pelnījusi, gribēja mani atpakaļ, bet man bija viss pie vienas vietas. Man tas cilvēks vairāk neko nenozīmēja, gribēja mani satikt, lai varētu kaut kur aiziet pasēdēt un parunāt, es pateicu, ka nevēlos, lai man raksta. Man atkal sāka pārmest, ka vismaz kā pieaugušie varam tikties un visu civilizēti izrunāt, pateicu, ka nē un brutāli pasūtīju 5 mājas tālāk. Pirms kāda laika atkal rakstīja un nesen FB bildi ielaikoja, kaut nav manā draugu lokā.
23.06.2017 21:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Duuja, ja es nebutu iepazinusies ar tagadejo, esmu diezgan parliecinata, ka mes ar ex joprojam butu kopa un jau iespejams ar bernu un gredzenu pirksta. Es vienkarsi nezinatu, ka attiecibas var but savadak, visos aspektos. Un te tiesam nav runa par rutinu utt. Man tiesam cilvekam no malas to nav viegli izskaidrot.
23.06.2017 23:26 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Vakar nonācu pie secinājuma,ka abiem būtu vieglāk,ja es neeksistētu.

No Tava skatpunkta vajadzētu domāt, ka būtu vieglāk, ja neeksistētu viņš. Man nav gluži identiska pieredze, bet dzīvē ir bijis cilvēks, kurš palicis prātā vairāk, kā vajadzētu, kaut gan izrādījās, ka viņš ir melis. Un šobrīd jūtos kaut cik tikusi viņam pāri, bet ir bijuši brīži, kad prātoju, kāda mana dzīve būtu tagad, ja nebūtu viņu nekad satikusi.
Tici man, paies laiks, un sapratīsi, ka viņš bija tikai posms Tavā dzīvē, kam bija lemts beigties tā, kā tas beidzās. Un, iespējams, nemaz vairs nesapratīsi, kādēļ biji tik apsēsta ar viņu. :)
23.06.2017 23:58 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Beibe tev draugs vai tad nebija alkoholiķis un narkomāns? Cik atceros, tad šis bija viens no iemelsiem kāpèc šķīries. Pèc kāda laiciņa gan teici, ka biji muļķe ka klausījies cosmo meičās un viņu pameti... tad sanāk, ka tagad jau jauns draudziņš un šķiršanās bija pareizais lēmums?
Vispār jancīgi lasīt komentārus.
24.06.2017 11:23 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Paldies meitenes !
Man liekas,ka tik smagi ir tāpēc,ka es tieku raustīta uz visām pusēm. No viņa puses, ''es tevi ienīstu'', ''ķatru dienu uztraucos par tevi'' , ''nezvani, neraksti man vairs'', ''varam satikties'', ''varam satikties, BET ne tagad'', ''katru dienu nožēloju'', ''m* ir lētāka par tevi''
Kā tieku raustīta, tā man emocijas, no vienas galējības otrā. Nedēļu noturos, tad atkal noraujos.
Kādas ir aptuvenās izmaksas psihologam?
24.06.2017 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!