Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piekrāpa

 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Meitenes, nezinu, ko darīt..
Mums ar draugu bija 8 gadus attiecības.. Kā jau visiem - gāja pa kalniem un pa lejām. Pēc 3 gadiem viņam bija aizraušanās ar vienu darba kolēģi, bet nekas vairāk par sarakstīšanos un pāris kolektīva ballītēm nebija. Piedevu un dzīvojām tālāk. Tagad nejauši datorā ieraudzīju, ka viņš rezervējis nummuriņu 2 personām viesu mājā. Pajautāju - atzinās, ka esot bijusi doma par vienas nakts sakaru, bet nekas neesot sanācis - nakšņojis viens (bet skaidri saprotams, ka nesanāca ne jau viņa nevēlēšanās dēļ).
Es tagad esmu izvākusies, bet viņš visu laiku lūdzās, lai piedodu un nāku atpakaļ, tā esot stulba iegriba bijusi, nekas neesot bijis. Pārāk maza uzmanība no manas puses, un to noliegt nevaru, jo mēģinu apvienot skulu ar darbu un brīvā laika tikpat kā nav. Un pēdējā gadā mūsu attiecības ir bijušas tiešām lieliskas - ir daudz skaisti mirkļi, absolūta paļaušanās, ceļojumi, mums patīk vienas un tās pašas lietas, domājam līdzīgi, esam pa šiem gadiem izveidojuši tikpat kā ideālas attiecības.. Tikai šis.. Es esmu galīgi apjukusi, nezinu kā rīkoties tālāk. Un es neticu, ka es spētu turpmāk uzticēties..
19.06.2017 16:22 |
 
Reitings 1567
Reģ: 09.06.2015
atzinās, ka esot bijusi doma par vienas nakts sakaru, bet nekas neesot sanācis

Šis izklausās konkrēti stulbi no vīrieša puses. Plānot vienas nakts sakaru...!?(t)
Un es arī neticu, ka ir iespējams atjaunot uzticību.
19.06.2017 16:29 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Nu nav jau tāds pareizas lēmums.. Pašai jāsaprot, vai spēsi ar tādu domu sadzīvot. Man gan pieredze ir tāda, ka ja vienreiz to gribēja/izdarīja, tad gribēs vēl, lai vai ko teiktu. Beigu beigās, tev dzīve bija periods, kurā biji aizņemtāka un puisis zaudēja uzmanību.. kur garantija, ka tas neatkārtosies (piemēram, piedzims bērns un būs vēl kaut kādas darīšanas un puisim atliks mazs uzmanības)?. bet tajā pašā laikā, var gadīties, tieši pretēji un viss būs ok..
19.06.2017 16:30 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
8 gadus attiecības, bet nespēj pateikt, ka viņam trūkst uzmanības? Tā vietā izdomā "hmm, nē, kāpēc lai es runātu ar savu druadznei, labāk izplānošu vienas nakts sakaru". Murgs.
19.06.2017 16:34 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Beidz. Ja viņš to gribēja darīt vienreiz, noteikti izdarīs arī otrreiz. Tikai nākamreiz būs uzmanīgāks/piesardzīgāks (dzēsīs sarakstes, interneta vēsturi utt). Nesaprotu tos vīriešus. Arī man viens kādu laiku rakstīja, piedāvāja tikties. Pašam tāda skaista meitene! Es viņam prasu what the fuck? Nu viņš man teica, ka grib kādu asumiņu. Es viņu nobloķēju un visp negribu sarakstīties. Žēl meitenes.
Bet par tēmu.. Tas nekas, ka ir gandrīz ideālas attiecības, tas nekas, ka jau 8 gadus esat kopā.. Vēlreiz saku, ja pirmo reizi nekas nesanāca, kaut kad tas noteikti sanāks. Un atkal Tu būsi uzticējusies, atkal piedevusi un atkal pārdzīvosi.
Čalis nevar izturēt grūtāku posmu jūsu attiecībās? Pabeigsi skolu, būs vairāk laika un būs atkal labi!
19.06.2017 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Ak, idiotu pilna pasaule. Sūti dillēs. Nav viņš pelnījis Tavu cieņu un mīlestību. Pati tāpat nejūties piekrāpta, pat, ja "nekas" nav noticis? Kāpēc vēlies būt kopā ar lupatu, kurš nevar ar Tevi par problēmu izrunāties un atzīties, ka kaut kas nav kārtībā, bet tā vietā mēģina apmierināt sevi ar kolēģi? (t)
Un Tu arī nespēsi uzticēties. Noteikti ne šim, visticamāk arī ne nākamajam partnerim. Paies vēl divi gadi, nekas nebūs mainījies, un tad jau toč negribēsi šķirties, jo nu kā - desmit gadus taču kopā. Kas tad tā dara?
:-/
19.06.2017 16:41 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
pa šiem gadiem izveidojuši tikpat kā ideālas attiecības.. Tikai šis..

perfektas attiecības???? Un tikai šis. Nu ja tas ir tikai, tad turpini savās perfektajās attiecībās dzīvot, kamēr tevi pie paša deguna tavs draugs kādu dāmu nemīļos, tikmēr tev neaizies.
Attopies, sieviete. Visu mūžu būs šitā, jo šī jau ir otrā reize, kurai sekos trešā, ceturtā, u.t.t., ja aiziesi atpakaļ.
19.06.2017 16:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ja viņš pat pieļāva domu, tad to darīs arī atkārtoti ,vienu reizi nesanāca,bet kur ir garantija,ka nākamajā nesanāks? Labāk pasaudzē savus nervus un aizmirsti viņu, savādā k būs tev jādomā vai viņš ir noīrējis numuriņu uz vienas nakts sakaru vai nē. Tev to vajag?
19.06.2017 17:02 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Un kā tu 100% vari ticēt, ka tur nebija neviena, viņš iespējams tev melo.
19.06.2017 17:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Un kā tu 100% vari ticēt, ka tur nebija neviena, viņš iespējams tev melo.

A ko viņš cerēja,ka šo pasakot,Tu viņu žēlosi? Ak tu nabadziņš, nebija neviena, viens pats tur gulēji.(t)
19.06.2017 17:07 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Sognare.., droši vien...
19.06.2017 17:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mademoiselle! Kretīni šajā pasaulē netrūkst(t)
19.06.2017 17:26 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Es tagad esmu izvākusies, bet viņš visu laiku lūdzās, lai piedodu un nāku atpakaļ

Nedodies atpakaļ, esi stipra!
Šādiem cilvēkiem, kā viņam, ticēt nevar un arī nevajag, šādus cilvēkus es saucu par neveiksminiekiem, nu nafig tev vajag cilvēku, kuram nav nekādas cieņas pret tevi un vērtības?... Kad pamet- tad raud un lūdzās atpakaļ,šo es arī nesaprotu, ja tik ļoti gribas krāpt, tad lai šķiras, atlaiž tevi un tiekas ar ko vien vēlas, bet nē, vajag tomēr to drošības sajūtu, ka ir vēl kāda, kad periods nav tik auglīgs un nevienas citas nav. ja viņš pats būtu kaut cik saprātīgs, tad saprastu, ka labāk attiecības izbeigt, jo jau tā tevi ir pievīlis, tas ir skaidrs, ka nenožēlo viņš ittin neko, plānos tik tālāk savus vienas nakts sakarus.:-)
Un kā tu vari zināt to, ka tās ir bijušas tikai divas reizes, kad ir bijis neuzticīgs?
Un es neticu, ka es spētu turpmāk uzticēties..

Bet, vai vajag? Taču nē. Viegli jau tā teikt, bet nu...
19.06.2017 17:36 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Viņš tagad raud nevis pēc Tevis, bet tās drošības saliņas, kas Tu viņam biji. Tā var būt ikdiena, kura tagad viņam strauji un pēkšņi mainās, tās var būt dažādas priekšrocības, ko deva jūsu attiecības. Bet, ja tas būtu saistīts ar dziļām jūtām pret Tevi, jūs nemaz nebūtu nonākuši šajā situācijā.
19.06.2017 17:45 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Pievienojos pārējām meitenēm! Sūti tādu dillēs! Pati esmu bijusi tādās attiecībās un mana pieredze rāda, ka ja krāpa vienreiz un otrreiz, tad krāps vēl arī trešo un ceturto reizi. Bet visvairāk mani izbrīna tā vienas nakts sakara plānošana! Nopietni? Vīrietis ir 8 gadus ilgās attiecībās, kurās it kā valda savstarpēja sapratne utt., bet, tā vietā, lai izrunātos ar draudzeni, plāno nakti kopā ar citu!? Ar šo vien jau būtu pietiekami, lai es tādu sūtītu trīs mājas tālāk! Labāk to salauzto sirdi izsāpēt vienreiz un kārtīgi, nekā atkal saiet kopā un, ja kas tāds atkal atkārtojās, turpināt to lauzt pa gabaliņam, atrodoties tādā kopdzīvē. (t)
19.06.2017 17:48 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Kā var zināt, ka viņš pa tiem 8 gadiem jau nav nokrāpis, tas, ka tikai tagad pieķēri jau nenozīmē, ka nekas nekad nav noticis, bet gan jau tāpat neatzītos, ja arī būtu kas bijis. Fiziskā krāpšana ir jau gala rezultāts domām un meklējumiem, ja galvā jau sen bijusi tāda doma, tad nav ko tur vairs glābt. Krāpšana nav tikai pārgulēšana, jau visas sarakstes/tikšanās utt. ir pietiekams krāpšanas iemesls. Tu ar to cilvēku vēlies pavadīt savu dzīvi, savu nākotnes bērnu tēvu/vīru un būt uzticīga pēc šī visa, ja nē, tad tās nav nekādas perfektās attiecības. Ja attiecības būtu bijušas perfektas, nekas tāds pat galvā neienāktu un nav tava vaina, kas viņš mazs bērns, ka viņam nepievērš pieteikamu uzmanību. Vai tu šim cilvēkam spētu uzticēt ko svarīgu vai paļauties. Ko maina tas cik gadus esiet bijuši kopā, citi izšķiras pēc 20/30 gadiem, neesat jau precēti.
19.06.2017 17:54 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Sūti viņu ratā!!!
Es saprotu, attiecībās mēdz gadīties čēpē, sanāk šaize ballītē- pabučojas vai dzērumā pārguļ vai sazin vēl kas. Bet te jau puisis rezervējis viesu namu , tātad viņš apzināti uz to ir gājis - gājis uz krāpšanu. Tādam cilvēkam es vairs nekad mūžā neuzticētos un kur tev garants, ka tas nenotiek atkal??
19.06.2017 18:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Piekrītu vairākumam.. uz tādu cilvēku nevar paļauties :-/
19.06.2017 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Un ko viņš teica, kur tajā naktī dodas?
19.06.2017 18:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tā kā šis ir jau otrais gadījums, tad domāju, ka ir lielas iespējas, ka trešais arī sekotu.
19.06.2017 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Škiet, nevienam te nav svešs mans dzīvesstāsts. Tāpēc es kā cilvēks ar līdzīgu pieredzi varu teikt tikai vienu: BĒDZ neatskatoties!!!
19.06.2017 19:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits