Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bez kaa iztikaat ar 1 beernu?

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Gaidot savu otro atvasi :-D es planoju iegadaties dazhas mazulju lietinjas kuras pirmajam nenopirku, piedaavaajumsvir miiilziigs.
Kas ir tas bez kaa iztikaat ar pirmo berninju? Vai pirkaat visus mazulu izgudrojumus, vai tomer taupijaat naudinu un iztikaat?
23.05.2017 08:46 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Kombinezoni man bija "no name", daudzas drēbītes atdotas vai no humpīšiem. Jaunas bija tikai izejamās kārtas, bodiji, apakšveļa. Ar pirmo bērnu man nebija atpūtas krēsliņa (ar otro gan bija, un es būtu priecājusies, ja ar pirmo arī būtu bijis. :D). Nebija tvaicētājblendera. Nebija pudelīšu sildītāja. Nebija aktivitāšu centriņa. Nebija šūpulīša... Taču absolūts "must have" man bija slings, pakaviņš, mazuļu rācija - gan ar pirmo bērnu, gan ar otro. Par Lodger Bunker domas dalās - tagad pirktu kādu lētāku guļammaisu, manuprāt, nav tās cenas vērts.
23.05.2017 09:08 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Nevarētu teikt, ka naudas taupīšanas, cik drīzāk pārliecības nolūkos cenšos nepirkt vispār neko lieku. Man šķiet, ka tas patērētāja instinkts spiež uz smadzenēm, ka vajag visu, bet realitātē bērnam pirmā gada laika laikā vajag ļoti maz.
Pirku tikai pamatlietas - rati, autokrēsliņš, gultiņa un gultasveļa, drēbītes, autiņbiksītes.
Nekādu tur bounceru, aktivitātes paklājiņu, dziedošu rotaļlietu, krūts barošanas spilvenu, knupīšu, digitālo termometru, kas nestrādā vairumā gadījumu, radioaukļu, utt.
Lietas, ko nopirku, bet neizmantoju - pārtinamais galdiņš, jo beigās visērtāk to darīt izrādījās mūsu gultā un slings, jo viņai ne visai patika slingā.
23.05.2017 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
ChikititaTu otru gaidi?
Man šis viss minētais bija un pat vēl vairāk, ļoti noderēja, tā, ka katram savs.
Nekādu tur bounceru, aktivitātes paklājiņu, dziedošu rotaļlietu, krūts barošanas spilvenu, knupīšu, digitālo termometru, kas nestrādā vairumā gadījumu, radioaukļu, utt.
23.05.2017 09:39 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Jēga +
Arī nepirku nekādas liekas mantas un dažus nepieciešamus sīkumus kā zobu nākšanas rinķīši...
23.05.2017 09:43 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Baby bjorn bounceris tiešām ir superīgs palīgs! Kopš pie tā tiku, atsāku ēst siltas brokastis un dzert karstu kafiju :D Meitai tur ļoti patīk! Knupji arī ir glābiņš bieži vien.
Manā gadījumā lieks ir piena pumpis, maksāja 70€, bet atslaukt neko nevaru, nekas netek. Izmesta nauda!
23.05.2017 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Jaa, un stulbaakais ka nesen paardevaam savus daargos Emmaljunga Mondial de luxe ratus pa pus cenu :( , shaubamies vai pa shtuku velreiz pirksim ratus :(
23.05.2017 10:00 |
 
Reitings 72
Reģ: 16.05.2017
Ar otro bērnu noteikti pirktu ergosomu un bunkeru. Tas ir tas, kā man nebija ar pirmo, neredzēju vajadzību. Iztiku gana labi bez.
Bet zinu,ka ar nākamo bērnu pirktu gan.
Ak, jā.. un ar pirmo bērnu man nebija gultiņā apmalītes. Ar otro - būs noteikti. Citādi tik buhņijas gar redelēm un mīcās pa malām.:-D
23.05.2017 10:49 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Nemedzu taupit, bet neciesu nevajadzigus kramus!
Pirmajam nav un otrajam nepirksu - manekliti, bunkerus vai ka vinus sauc, rotallietas vel mazinam esot, tos gulosos aparatus, kur ieliek bernu un vins kratas, parnesajamu somu, pakavu, paklajinu, hipnotizejosu karuseli virs gultas, pudelisu silditajs, tvaicetajs (gribeju, labi, ka pardomaju, jo ir rokas blenderis), tas smirdigas darzenu gatavas putras burcinas (tiesam smird, nebrinos, ka bernam negarso), spilvenu un mikrobu copu zidainim gultina, racija... nopirku bernam vannas palikniti, nabags parbijas no vina, jo vairs nevareja pakusteties.
Ir tik daudz nevajadzigu lietu ko maminam censas iesmeret un daudzas ari piebaz pilnu maju.
Nekas nav tads ko otram pirksu, bet pirmajam nebija.
23.05.2017 11:43 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Piedāvājums tiešām milzīgs, es tieši šobrīd esmu 8. Mēnesī ar pirmo bērnu un daudzas lietas, kas šeit tika pieminētas kā nevajadzīgas esmu jau sapirkusi.
Vēl pie tam gribēju pieturēties pie minimālisma un pirkt tikai to pašu nepieciešamāko.
Uz doto momentu ir redeļu gultiņa-šūpulis, pakaviņš, aktivitāšu paklājiņš, Baby bjorn bounceris (tika daudz slavēts, ļoti ceru, ka mazajam patiks:-D), vannas paliknītis, rācija, autokrēsliņš, rati, bunkeris un tādi kā ietinamie autiņi. Lietas, kas man noderētu priekš barošanas nepirku, jo nezinu kā mazais ēdīs.
Visi pārējie plastmasas kramasli, kur liek bērnu un viņš kratās, negribu pirkt, vispār pēc iespējas mazāk gribu izmantot plastmasu.
Vairāk esmu kritusi uz drēbītēm, kā ieeju lielveikalā tā uzreiz pie viņām, sev vispār neko negribu pirkt, visu tikai mazajam :-), pati saprotu, ka mazais no viņām ātri izaugs, bet liekas, ka vajag tādu bodiju, tādu pidžammu utt.
23.05.2017 12:45 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Otrs bērns vēl nav plānā, bet varu padalīties, ko es noteikti vairs nepirkšu :-D Es drīzāk tagad, ar pirmo, esmu sapirkusi visādas lietas, bez kurām var iztikt. Piemēram, 100 un 1 rotaļlieta, rotaļu paklājiņš, pārtinamais galds, ergosoma, ir pāris nepraktiski apģērbi, bet tos īsti nenožēloju
23.05.2017 15:55 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
pārtinamais galds(iztiku ar partinamo virsmu,kuru uzlieku uz gultas,ljoti ok!) pudeliishu silditajs bija pavisam nevajadzigs, parak daudz rotaljlietu ,beernam labak patiik speleties ar sadziives lietaam(bljodinas,karotes,grozinji utt) ergosomu ar neizmantoju,ar ratiem bija daudz vieglaak ,pakavs ar nebija baigi nepiecieshams
23.05.2017 16:05 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Man laikam vielgāk ir nosaukt must-have lietas. Biju salasījusies šos sarakstus bez kā var iztikt, beigās 4. mazuļa dienā braucām uz veikalu. Labi, ka dzīvojām pie Azur :D
Pavisam noteikti vēlreiz ņemtu pārtinamo virsmu/galdu. Pēc 3 dienām sapratu, ka man mana mugura vairāk mīļa. Pakaviņš noderēja, lai iemācītos barot, bet to droši vien aizstātu ar sakarīgu krēslu un midziņu mazajam, ko ir daudz vieglāk pārnēsāt. Arī šūpuļkrēsliņš bija lielisks palīgs. Karuseli, aktivitāšu paklājus nepirktu. Ratus pirktu tikai kulbas, pēc tam labus sporta. Piena pumpis man bija svarīgs, jo studēju un vajadzēja atstāt. Nu vēl rati, gultu no sākuma tomēr gribētu mazo šūpuli. Drēbes noteikti, jo ērtākas, jo labāk. Uh, bunkeris gan mums ir labā manta, to nevienam neesam devuši tālāk; arī logger sedziņa tiek taupīta.
23.05.2017 16:19 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
neko daudz nepirkām, tikai nepieciešamās lietas- gulta, rati, auto sēdeklītis, drēbes, pārtinamā virsma, vanniņa u.c.higiēnas lietiņas.
klāt vēlāk piepirku loger bunkeru- labākais pirkums ever.
slingu traki gribēju, lai brīvas rokas, bet kaitināja tā siešana, tāpēc nopārdevu.
rotaļļietas neesmu pirkusi vispār, bet tās sadāvināja citi sadāvināja ar kaudzi, nākamreiz prasīšu, lai nes ēdienu vai naudu :D
23.05.2017 16:29 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
man jau liekas, ka katram mazulim (un mammai) citas lietas liekas "must".
man, piemēram, zelta vērtē liekas gan babybjorn šūpuļkrēsliņš, gan avent tvaicētājs-blenderis. bija ar pirmo un jau esmu noglabājusi nākamajam. ļoti atviegloja ikdienu. arī tas ietinamais guļammaiss bija tik easy, kad zīdainīts nebija jāstūķē kombinzonā, tikai jāieloka. piena pumpīti pirmajā pusgadā ļoti daudz izmantoju, jo regulāri gribēju iziet kur ilgāk par 2h, tad nu vienmēr atstāju krūtspienu pudelītē.
tas, ko nopirku pirmajam, bet ar otrajam laikam nepirktu, manā gadījumā ir slings. dažas reizes tik izmantoju.
bet savādāk - jau pirmajam netika nekas, kas dzied un mirgo, nebija arī aktivitātes paklājiņi, rotaļlietas ļooooti minimāli.
aaa, un absolūti iztika bez šampūniem, eļļiņām, krēmiem. matu ķemmes/sukas komplektiņš tā arī palicis neattaisīt (tūlīt jau 1,5 g un tagad tur vēl nav īsti ko ķemmēt :D)
10.08.2017 08:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits