Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tie ir draugi?

 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Kad dzīve jums sniedz labus notikumus, paaugstinājumus amatā un visu citu, kas sagādā prieku, vai draugi izrāda prieku par jums? Man pēdējā laikā visur labi veicas un, kad kaut kas jauns notiek un gribu padalīties ar kādu draudzeni, tad bieži ir sajūta, ka draudzene īsti nepriecājas līdzi. Runa iet vairāk par konkrētu cilvēku, bet vispār kopumā šķiet, ka cilvēki sāk atsvešināties. Un jau rodas pamatotas aizdomas, ka problēma ir tāda, ka man vienkārši dzīve iet uz augšu. Vai kādam ir līdzīga pieredze un kādas pārdomas jums bija par šo tēmu?
11.05.2017 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Pati vienmēr priecājos par drauvu sasniegumiem. Kāpēc gan ne? Un otrādi :) Lai gan ir viena draudzene, ar kuru esam atsvešiņājušās kopš man ir mazs bērns, bet viņai vairāk mīlas dēkas, atlaišana no darba utt. Un es nebiju tā, kura nosoda, negrib satikties vai kā citādi.
11.05.2017 14:56 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Izklausās drīzāk tā, ka tavas draudzenes nepriecājas par tevi, jo viņām droši vien neiet tik spīdoši. Bet tas ir arī normāli, ka nevar īsti līdzi just un priecāties par kaut ko, ja savā dzīvē kaut kas nobrūk. Tur pat var nebūt skaudība - vienkārši salīdzina tevi un sevi un izdara secinājumus.
11.05.2017 15:00 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Nu ir sava taisnība tajā, ka ar tām, kurām arī iet labi, ir vieglāk un patīkamām dalīties ar piedzīvojumiem. Bet nav arī tā, ka tām, kuras īsti neizrāda prieku, ka tām ietu slikti. Man tāds ir pēdējais pusgads un pusgada laikā ir daudz pārmaiņas. Varbūt esmu sasbiegusi kādu īpašu posmi dzīvē, kad neīstie draugi atsijājas...
11.05.2017 16:01 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Dažas kļūdas, jo rakstu no telefona, nevis tāpēc, ka glāze rokā :-D
11.05.2017 16:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir vesela čupa cilvēku, kas nenormāli jūt līdzi un izrāda rūpes grūtībās.. bet pazūd priekos. Nereti tas ir tāpēc, ka viņi jūtas labāk no tā, ka citiem iet sliktāk... un otrādi. Vai tādus gribas saukt par draugiem.. cits jautājums :)
.
Pēc sevis tagad spriežu.. pat ja man neiet noteiktā jomā, kurā lieliski viss ir kādai no draudzenēm.. tas manī absolūti nemazina prieku par tuvo cilvēku :)
11.05.2017 16:13 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Ja ir radies jautājums "vai tie ir draugi?" - tad, visticamāk, nē nav! :-)
---
Ir bijis otrādāk - tik labi iet, ka atceras tikai tad, kad vairs nav tik labi un nepieciešama palīdzība.
Ar draugiem-draugiem , jā, vienmēr atbalstam un esam līdzās, kaut telefoniski priecājamies/bēdājamies. Palīdzēja?
11.05.2017 16:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu mēdz jau arī teikt, ka draudzību pārbauda gan nelaimes, gan liela laime. Un laime pat vairāk, jo ne visi spēj priecāties par otru un nejust nelielu (vai lielu) skaudību.
11.05.2017 17:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits