Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā būt par sevi pārliecinātai?

 
Reitings 27
Reģ: 02.06.2016
šeit diskusijas par to ir bijušas ar atliektiem galiem par šo tematu, bet neviena diskusija mani neuzrunāja.
Nezinu, pat vai ir jega kaut ko klāstīt internetā, bet labprāt uzklausītu cilvēkus.
Es jūtos slikti saistībā ar sevi. Turpinot manu vienīgo diskuiju par krūtīm, jā, man ir a izmers un nejūtos ar to apmierināta. Biju domājusi par krūšu implantiem, bet tas maksā tuvu pie 5000 euro un man tādas naudas nav. Man ir slikti geni. Tēvam ir plats deguns - man arī. Manai mammai ir uz kājām keratosis pilaris - man arī. Bet toties daba lutinājusi manu māti ar gariem, taisniem un skaistiem matiem un kuplām krūtīm, bet mani nē. Man nav ne skaistu matu (tik tiešām nav, pūkaini un tādi кудрявые пушистые волосы) un a izmēra krūtīm. Pie tam vēl ārsts man teica ka man ir problēma ar hormoniem, rezultātā man aug liekais apmatojums tumšs un biezs.
tas bija par manu izskatu. es biju pie dermatologa, man āda vispār ir ar keratozi un diezgan neglīta. ārsts teica ka keratoze nav ārstējama. krūtis palielināt nevaru dabīgi. Deguna operāciju arī nepietiek līdzekļu.
Es jau kompleksoju kad biju pamatskolā. Pēc skolas beigšanas es biju tikusi tam pāri par kādiem 20% no 100 un man patīkas tas ko es jutu. Es jutos kā brīvs putns debesīs, pārliecināta par sevi un savām darbībām, bet tagad atkal es sagruvu. Par spīti visam manam izskatam man ir draugs, kurš saka esmu skaista un man nevajadzētu neko mainīt. Bet pats kad ejam pa ielu uzmet aci kādai kurai ir skaistākas krūtis, slaidāks augums un man tas dod triecienu manam tā jau vājajam pašvērtējumam. Atverot spokiem.lv lapu man priekšā izlec skaistas meitenes ar trenētu augumu un smukiem dibeniem. Nu viss kas ir atbilstošs mūsdienu standartiem.
Es jūtu, ka mans pašvērtējums ir zem 0.
Es zinu, ka var tikt pāri tam visam dabīgā ceļā nedzerot trankvilizatorus'un neejot pie ārstiem. :-/
Varbūt variet man kā palīdzēt? Kā rīkoties? Es tiešām gribu zināt kā es varu tikt pāri šai depresijai.
04.05.2017 18:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja tevi tas nomierinās - man arī ir A izmērs, lauzts un šķībs deguns, pūkaini pusskrullējušies mati, šķībi mazi zobiņi, mazs augums, īsas kājas un liels, bet plakans dibens... :-D Kaut kā man tas baigi netraucē dzīvot, priecāties un būt laimīgai. Viss ir galvā, nevis tavā ārienē! Var skaisti saģērbties, uzlikt push-up krūšturi, matus saspraust, kosmētiku pareizi uzklāt - jau puse "bēdas" būs nomaskēta. ;-) Neskaries uz citām, bet skaties sava vīrieša mīlošajās acīs, uzreiz labāk sajutīsies. Ja nu tā, ka pavisam krīti depresijā, tad krāj naudu operācijai. Tas nav nekas neiespējams. Jā, varbūt ne uzreiz, bet pēc laika vismaz kaut ko varēsi sevī mainīt ar operācijas palīdzību - laba motivācija nenolaist rociņas, bet saņemties un kaut ko darīt, lai tas notiktu ātrāk.
04.05.2017 18:14 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Skaists, trenēts augums ir arī ar A izmēru. Ja par sevi nerūpējies un tik gribi iebliezt implantus, tāpat priecīga nebūsi. Izvēlies skaistu apģērbu, sakop nagus un sporto.
04.05.2017 18:16 |
 
Reitings 27
Reģ: 02.06.2016
Lai ar to visu cīnītos es sāku regulāri skriet. Tas palīdzēja, es jutos labāk. Varbūt mēnesi noturējos bet tad man pazuda motivācija. Saistībā ar šo visu depresiju man ļoti pazūd motivācija, kad es kaut ko iesāku darīt es pusratā pametu. Pēc tam atsākt ir ļoti grūti, ja nav motivācijas.
04.05.2017 18:19 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Pirmais teikums samisējās, bija domāts: trenēts augums ir skaists ar A izmēru.
04.05.2017 18:21 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man tieši reizēm gribas mazākas krūtis,jo nejūtos ērti,ja uz manu dekolte skatās ,draugs saka,lai jau skatās,bet aiztikt varu tikai es:-D. Bet kad tu runā ar cilvēku,bet viņš nevis skatās tev acīs,bet gan uz krutim,tad tas kaitina.
Bet man ir plakans dibens ,nu ne gluži dēlis,bet nav kā vairums uzpumpētās :-D:-Dun man patīk labāk:-).Man nav gari ,biezi mati,izteiksmīgas acis,bet man patīk acu krāsa .
04.05.2017 18:27 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
kad tu runā ar cilvēku,bet viņš nevis skatās tev acīs,bet gan uz krutim
njā, varu saprast :D
Godīgi sakot, esmu diezgan bieži dzirdējusi, ka A izmērs ir ok :) vienu reizi pašai ļoti patika vīrietis, kurš šķiet labāk būtu redzējis mani ar A izmēru.
Neuzskaitīšu visus savus trūkumus, bet ir dzīves periodi bijuši, sevišķi pusaudžu vecumā kad tiešām biju pabriesmīga :D visvairāk elementāri tāpēc, ka gaume bija briesmīga, bet skatu no malas neklausījos... arī tad man uzmanību pievērsa, tā kā viss ir galvā, meklē savus plusus un izcel tos maksimāli :)
04.05.2017 18:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Skriešanai varbūt var sameklēt kādu domu biedru, kam tas patīk un aizraus tevi līdzi. :-)
04.05.2017 18:35 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Ne jau visām tām meitenēm ar smukajiem dupšiem un trenēto augumu tas ir vienkārši tāpat no dzīves dots, tas ir "nopelnīts" sportojot. Kas tev liedz sportot un iegūt sev tādu augumu? Ja jau slinkums, tad jau nemaz tik ļoti neapmierināta ar savi izskatu neesi |-)
04.05.2017 18:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kas tas par stereotipu, ja slinkums un trūkst motivācijas, tad jau viss apmierina? :D Viņa varbūt uzreiz neredz rezultātu, varbūt nepatīk, varbūt cits sporta veids patiktu, varbūt vēl dažādi iemelsi. Tad jau ''ko negulies zem skalpeļa, aij, tad jau labi tāpat''.
04.05.2017 18:49 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Skalpelis un sākt sportot ir divas sažādas lietas. Slinkums nav kas tāds ar ko lepoties. Es pati esmu dzīvs piemērs, apnika čīkstēt, pacēlu savu dupsi un sāku darīt! Nav vairs nekādas depresijas, līdz ar to man šie čīkstētāji reāli besī ārā, tad dari kaut ko un beidz čīkstēt. Pilnīgi nekāds žēlums uz šādiem cilvēkiem nav.
04.05.2017 18:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja cilvēks viens pats vairs nevar, tad tur nav vienkārši tikai slinkums, bet citi aspekti klāt. Slinkums var būt aiziet līdz virtuvei maizīti uzsmērēt. :D
04.05.2017 18:58 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kamēr sevi salīdzināsi ar mammu, tēti, instameitenēm un modelēm, nevis izcelsi savu individualitāti, tikmēr Tavs pašvērtējums arī būs zem nulles.
.
Kamēr čīkstēsi par to, kā Tev nav, nevis priecāsies par to, kas ir, tikmēr savu pašapziņu arī pagrūdīsi zem nulles.
.
Kamēr meklēsi sevī trūkumus, nevis lūkosi pēc odziņām, talantiem un dailes, tikmēr Tavs pašvērtējums zem nulles būs un arī paliks.
04.05.2017 19:15 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es jau domaaju taa,ka jaaiemaacaas dziivot ar saviem truukumiem un jaaliek akcents vairaak uz to,kas ir taads smukaaks tajaa kermenii,sejaa utt!Es savus truukumus necensos taa loti raadiit-piemeeram ,man ir varikozas veenas labaa kaajaa jau no 23 gadiem(straadaaju operaaciju zaalee-vienaa pozaa vairaakas stundas uz kaajaam )Tad peec taa laika paradiijaas ...Iemesls jau nav tas,bet nu tas bija saakums!Neatceros ,ka es daudz staigaatu sortinaas !Vienmeer centos vairaak biksees ,garaas kleitaas uttZiemaa,jau zekubikses paliidz,bet nu ir kaa ir...
Es domaaju ,ka viiriesi redz tajaa sievietee lielaakas veertiibas,ja ir iemiileejusies,ne tikai to aareejo skaistumu.Kaadreiz domaajam-nu kaa taada sieviete ir dabujusi viiru,bet mees nezinam ,kas zem taa saucamaa"negliituma "sleepjaas apaksaa.Beigaas taa sieviete ir daudz patiikamaaka kaa taa perfektaa skaistule ar savu sausmiigo raksturu, piemeeram!
04.05.2017 20:20 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pilnīgi visiem ir trūkumi, tikai visādos instagramos tie tiek nomaskēti ;)
Es nepazīstu nevienu tiešām perfektu sievieti, kura būtu pilnībā apmierināta ar sevi visu, katrai ir kāds kompleksiņš.
Par mūsdienu standartiem vispār nav jāstreso, pēc brīža modē būs jau kaut kas cits, visam pakaļ neizķēmosies - svarīgi būt sev pašam :)
Man arī ir defekti, par kuriem reizēm ir skumji, šad tad ir tāds besis "nu kāpēc nav kā tām citām", bet tad es saprotu, ka viņām varbūt sagādā raizes vēl trakākas lietas..tā ka nomaskēju, ko var nomaskēt (nav paveicies ar perfektu ādu, piemēram) un dzīvoju nost. Esmu piefiksējusi, ka vīrieši vispār nepamana 90% no "defektiem", par kuriem tā satraucas sievietes. Protams, ja vien sieviete pati tos defektus nebāž acīs katru mīļu dienu :D
04.05.2017 20:51 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Delusion-pilniigi pareizi!Viiriesi tiesaam nepamana 90% ,emu to ieveerojusi piemeeram,nogriezot sev matus!!!!Es pusdienu nostaigaaju ar taadiem,mazliet zem auss un viirs peeksni saka-cik zeel,ka nogriezi...Es nespeeju audzeet taadus,ar kaadiem te miil staigaat no dzimsanas,liidz mirsanai...vienalga-biezi vai plaani un tad visiem veel vienaadi:-D
Vieniigaa lieta,kuru esmu riktiigi uzlabojusi ,ir sejas adaa.Tas ir kaut kas taads,ar ko loti lepojos!
Viss prasa darbu!Es nekad nepiekriitu ,ka naudaa ir taa lielaa lieta....var loti daudz pats cilveeks,bet ir jaabuut loti ,loti lielai pacietiibai!
04.05.2017 21:02 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Kas visām šeit tā par apsēstību ar push up krūšturiem ?! Vispār man šķiet, ka man vairs nav pat A izmērs (kopš sāku daudz sportot), bet arī pirms tam visi tie push up krūšturi uz mana auguma izskatījās smieklīgi un tikai vēl vairāk grāva manu pašapziņu.
Uzskatu, ka daudzas no tām, kuras sevi uzskata par neglītām, patiesībā ir mākslas darbs !! Un es to domāju nopietni. Nevajag sevi sabojāt (graizīt, palielināt, samazināt) ar sabiedrības uzspiesto domāšanas kanonu. Reizēm vispirms ir jānomaina draugi, kolēģi un pārējie, kas liek jums par sevi šaubīties un slikti justies. Vajag tikai vienu ĪSTO cilvēku un visi dēmoni tiks izkvēpēti. Ja tas nav tavs puisi, tad varbūt tev vajag jaunu draudzeni, vai autoritāti, kura viedoklī ieklausies un notici.
04.05.2017 22:01 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Vienmēr jau liekas, ka citiem viss ir daudz labāk, un mēs mēdzam nenovērtēt to, kas mums ir. Vai esi mēģinājusi piefiksēt arī savus plusus, vai tikai skaties uz mīnusiem? Vai neesi iedomājusies, ka tām tavā skatījumā skaistajām meitenēm, kuras nopēta tavs draugs, iespējams, ir piecreiz vairāk trūkumu/veselības problēmu nekā tev?...Augumu gan tu vari uztrenēt bez lielu līdzekļu ieguldīšanas, sports vispār ir ļoti laba lieta ne tikai auguma uzlabošanai, bet arī pašvērtējumam un labai pašsajūtai. (noteikti ilgtermiņā palīdzēs pret to, kas tavā skatījumā ir depresija, kaut gan man šķiet, ka tu jauc depresiju un nomāktu noskaņojumu, jo depresija ir slimība, kuras ārstēšanai ir nepieciešamas ķīmiskas zāles, toties ar nomāktību var tikt galā pats)
04.05.2017 23:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits