3 zemūdens akmeņi

 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Nedaudz ar jautru prātu rakstīta ideja...
Situācija tā tad puisis/vīrietis satiekat viss palielam labi, randiņi labi un tad vienā brīdī izviliniet sev interesējošus jautājumus vai pamanāt detaļas, kuras jūs tracina tik ļoti, lai uzreiz teiktu gals.
Kas varētu būt šie 3 akmeņi jums? Alga, locekļa izmērs, kāds nenoslaucīts puteklis uz plaukta, neglīti kāju pirksi :D padalieties
01.05.2017 00:27 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Oho, Duuja, beidzot tev piekrītu :D
Tur jau tā lieta, ka tās robežas var atšķirties..
Ja es uzskatu, ka būt neatkarīgam ir svarīgi gan sievietei, gan vīrietim vienlīdz - vai es tāpēc esmu feministe? Ja es 8.martā ar prieku saņemu apsveikumus - vai tāpēc uzreiz absolūti konservatīva? Nop :)
01.05.2017 20:06 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Tas, ko Tu uzrakstīji, jau ir tādas normālas lietas. Tur īsti feminismu, kāds tas izskatās rietumos, pievilkt nesanāk. :)
01.05.2017 20:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nē, Caloo, par taviem spuldzīšu talantiem nekad neesmu šaubījusies.
.
Par feminisma definīciju nemācēšu izteikties, bet manās acīs "vienlīdzīgs" nenozīmē "vienāds", drīzāk tāds elementāras lietas, kā tas, ka pēc dzimuma nevajadzētu spriest par, nu nez, kaut vai IQ vai piemērotību spuldzīšu skrūvēšanai vai zeķu mazgāšanai.
01.05.2017 20:08 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Izmaksāšana restorānos, durvu pieturēšana, palīdzēšana nest smagumus utt. ir nevis antifeminisms, bet labas manieres un galance, kuras, kā skatos, daudziem latviešu ''vīriešiem'' nepiemīt.
Neticēsiet, bet ir vīrieši, kuri dara visu manis minēto, bet iestājas par feminismu. Uzskats, ka sieviete var saņemt pieklājīgu attieksmi tikai tad, ja ir antifeministe, ir postpadomju telpas uzskats, kur joprojām ir svarīgi, lai sieviete mazgā grīdu un labi vāra zupu. Citur vīriešiem gabals nenokrīt no kafijas izmaksāšanas vai laipnas attieksmes, jo nav ne materiāli, ne prātā nabadzīgi.
01.05.2017 20:11 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Feminisms jau nav nekas tāds traks vai kāds liels bubulis :D Tas, ka cilvēki pārprot feminisma pamatdomu ir skaidrs. Pamatdoma jau ir, ka feminisms ir kustība par vienlīdzību - lai sievietes uzskata par tikpat vienlīdzīgu sabiedrības daļu kā vīriešus, lai atalgo tāpat, lai dod tās pašas tiesības (agrāk, kā jau mēs visi zinam, sievietes bija vīriešu īpašums un naudu varēja gūt tikai apprecoties).
Bet fakts ir tāds, ka liela daļa cilvēku šo kustību ir pārveidojušas par ko tiešām bēdīgu. Tās pašas vīriešu nīdējas sevi sauc par feministēm, kaut gan feministes nav par to, lai noliktu vienu dzimumu, bet paceltu otru.
01.05.2017 20:14 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Starp citu, dzīvoju Rietumos, kur feminisms ir ļoti aktuāls. Durvis pietur visi, neatkarīgi no dzimuma. Vīrieši dāvina sievietēm dāvanas, ziedus. Izmaksājuši man ir pilnīgi visi, ieskaitot darba devēju un darba vadītāju augstskolā. Tā kā latviešu skopuļiem ir visai izkropļots priekšstats par feminismu.
Rietumos vispār labā restorānā sievietei neizmaksāt ir kauns. Sievietei tiek dota ēdienkarte bez cenām , cenas ir tikai vīrietim. Rēķinu vienmēr pasniedz vīrietim.
01.05.2017 20:15 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
57days
Ahh, par to jaunā atklāšanu, es ne jau par sevi. :) Ja vīrietis sajūtas vīrišķīgāks, jo viņš paņem no sievietes maisiņu, tad nu nez - zems viņam tas vīrišķības slieksnis vai. :)
01.05.2017 20:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Caloo,
No otras puses, labi, ka vismaz kāds prieciņš tiek tam čalim, kas maisiņu nes.
01.05.2017 20:18 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
bet modernais feminisms negrib vienlīdzību, bet gan absolūtu dzimumu atšķirību noliegšanu...
pat aizliegt runāt par to, ka sievietes ir fiziski vājākas... ir daudz šādu, piemēru, kā Izraēlas armiju, kur vīriešiem ir jādien obligāti, sievietēm ir izvēle. Sieviešu fiziskās normas ir krietni zemākas. Kad armijas virsnieki vīrieši teica, ka sieviešu iekļaušana armijā ir milzīga izgāšanās feministes pilnībā viņu pretestību noliedza un vērsa asu agresīvu apmelojošu kampaņu pret viņiem. Izraēla ir viena no feminisma vadošajām valstīm. 50% sieviešu dienestu brīvprātīgo armijā beidz ar nopietnām veselības problēmām. Sieviešu dēļ operācijās uz robežas ir nošauti daudzi vīrieši, kuri nespēja izturēt sašauto sieviešu histērisko bļaušanu un metās viņas glābt, kā arī tiek pārslogoti vīriešu kārtas karavīri, kuri visu laiku dabū palīdzēt savām sieviešu kārtas kolēģēm un samazina armijas vispārējo efektivitāti.
Tā pat kā Amerikā koledžas un universitātes beidz vairāk sieviešu, tā ir tikai sieviešu stipendiju un atbalsta programmas pamatā. Un milzīgi uzsaukumi, ka zinātnē, it, politikā ir absolūta vīriešu dominance un šajās nozarēs vajāt jebkuru darba devēju, universitāti, kura nespēj šo statistiku labot. Kamēr pilnīgi ignorē vīriešu neesamību amatos, kā bērnudārza audzinātājs...
Nav tāda mērenā feminisma, to sauc par vienkāršu kultūras, izglītības un cieņas esamību. Feminisms ir cīņa par sieviešu tiesībām, pat ja viņas jau kļūst vienlīdzīgākas par vienlīdzīgām, meklēt visu laiku jaunus izaicinājumus un statistikas, kurās vīrieši ir priekšā un labot šo netaisnību, ignorējot jebkādu saprātu.
01.05.2017 20:19 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo - vai nu riktīgi vienkāršo manu domu vai nu es nemācēju izteikties.
Es nesaku, ka vīrietis sajutīsies vīrišķīgāks dēļ mana maisiņa ;( bet ja es darīšu visu, ko ir normāli sagaidīt no vīrieša, domāju, ka sajutīsies, ka atrodas blakus vecim svārkos.
Ja tu jutīsies izcili komfortabli kā vīrietis ja tava sieviete tevi romantiski bildinās, manis pēc :D Droši vien tavu lielo vīrieša ego tas nekādā veidā neietekmēs :D un viņa pēc tam liksies tikpat izcili sievišķīga būtne, jo galvenais taču, lai rīkojas kā sirds saka priekšā :D
01.05.2017 20:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Da nē, viss oki, es sapratu tavu domu un teicu jau, ka tas ir ok. :) Nez no kurienes Tu par to bildinājumu izsecināji. :D
01.05.2017 20:36 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Es gribētu uzsvērt šo divkosību, kura ir rietumus...
Sievietēm ir visas tās pašas tiesības, tās pašas algas, tā pati izglītība.
Bet stipendijas, atbalsta centri, iespēja tikt pieņemtai darbā, iespēja nemaksāt par randiņiem, 100% iespēja dabūt pilnīgu bērna aizbildniecību(un obilgātu maksājumu no vīrieša), iespēja pateikt, ka ir izvarota un vīrieti apcietinās, pat bez pierādījumiem.
Tāpēc arī laulību skaits, dzimstība samazinās katru gadu rietumu valstīs. Pētījumā, ko veica viens no lielākajiem interneta randiņu saitiem pasaulē secināja, ka sievietes rietumus, par viduvēju vai labāku vīrieti (tātād potenciālu partneri) uzskata tikai 10% no vīriešiem.
Kā pamanījāt tad attiecības rietumos ir visai neizdevīgs lēmums vīrietim... jo šķiet, kāds aizmirsa, ka attiecībās vajadzētu būt savstarpējai interesei un abiem dzimumiem, kaut kas no tām jāgūst.
Tā nu ir sācies veidoties visai neparasts kultūras fenomens. Sievietes izvēlās dominatos un vīrišķīgos musulmaņus, melnos utt. Bet vīrieši meklē sievietes no Āzijas vai ar mazāku izglītību un velmi būt sievietes lomā. Bet lielu popularitāti ir guvusi vīriešu kustība MGTOW vīrieši iet savu ceļu. Kamēr kritiķi veljoprojām mēģina novelt visu vainu uz citām lietām. Zviedri pat mēģina ieviest slaveno seksa stundu darba laikā.
01.05.2017 20:40 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Domatajs147, es esmu ar rokām un kājām PAR sieviešu tiesībām tādām pašām kā vīriešiem. Parādi man anatomiju, kas apliecina un pierāda, ka sievietes ir vājākas! :-)
Esmu izgājusi JS, vienu no labākajām vienībām Rīgā, biju labākā šāvēja. Biju labākā un izturīgākā skrējēja. Vislabāk un ātrāk apguvu, ko daži labi vīriešu kārtas pārstāvji vēl pēc pusgada nevarēja iegaumēt. Bija plāns saistīt turpmāko dzīvi ar armiju, bet iesāku mācīties par metinātāju.
Visi un visas nu gan NAV vienā maisā bāžami. Esmu lielisks piemērs tam. Un domāju, ka ne vienīgais..
01.05.2017 20:42 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mani "deal-breakers" būtu aizraušanās ar alkoholu, nespēja par sevi jēdzīgi parūpēties (sakopt sevi un vidi sev apkārt, arī plānot savus tēriņus) un problēmas atklāti un jēgpilni komunicēt.
Es arī sevi uzskatu par feministi. Es vēlos vienlīdzīgas ekonomiskās iespējas (nevis dzirdēt, ka darba devējs negrib ar mani noformēt līgumu, jo esmu sieviete reproduktīvajā vecumā un, iespējams, kaut kad palikšu stāvoklī un aiziešu dekrētā - true story), jo vēlos būt spējīga sevi nodrošināt. Es neuzskatu, ka vīrieši ir no Marsa un sievietes no Venēras, un mana līdzšinējā pieredze ir tikai apstiprinājusi to, ka dzimumu psiholoģiskās atšķirības ir tikai tik dziļas, cik tiem ieborētās dzimumlomas. Tā kā es strādāju pilnu slodzi vai vairāk un esmu gatava maksāt savu rēķinu daļu, tad no partnera, ar ko dzīvoju kopā, sagaidu iesaistīšanos mājas darbos un (nākotnē) bērnu audzināšanā. Man nav problēmu restorānā nomaksāt pusi rēķina vai maksāt uz maiņām. Bet es arī uzskatu, ka šajā ziņā katram pārim ir absolūtas tiesības vienoties par sev pieņemamāko modeli.
Un jā, es uzskatu, ka neviens nav pelnījis diskrimināciju, ne sievietes, ne geji, ne atsevišķas tautības vai ādas krāsas. Man šķita, ka tas tā kā būtu tikai normāli? (t)
01.05.2017 20:49 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Un kad man pašai būs dēls vai meita, neatkarīgi no dzimuma es ļaušu izvēlēties ko darīt. Ja ameita gribēs mācīties par automehāniķi - lūdzu. Ar močiem krāmēties - nu bet lūdzu!!
Ja dēls gribēs aizrauties ar modi vai šūšanu - lūdzu, uz priekšu.
01.05.2017 20:50 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Feministe manā izpratnē ir cilvēks, kurš ir pieņēmis šo skatījumu par savas dzīves noteiktiem principiem, filosofiju. Manā izpratnē sieviete automehāniķe nebūs noteikti feministe.
01.05.2017 20:51 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jā, jā... Vīrieši, kuri iet savu ceļu, tikai nezin kāpēc tas ceļš izpaužas tikai kā nebeidzama īdēšana par sievietēm internetā :-D
01.05.2017 20:52 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Visu cieņu, es cienu un respektēju cilvēkus, kas ikdienā nodrošina, kārtību un aizsargā mūs visus neatkarīgi no dzimuma.
Tas jau arī pats par sevi ir pierādījums Tu esi viena meitene... bet armijā viens cilvēks neko nedod un statistika ir par nevis cik izcilas sievietes ir armijā, bet par to, cik vidusmērā ir spēcīgāks vīrietis.
Tāpēc sievietes olimpiādē nestartē kopā ar vīriešiem, sportā nekārto vienas un tās pašas normas. Un profesionālā armijā, kur vidējais aprīkojums sver no 25+ kg vidusmēra sieviete nespēj konkurēt.
Piemēram, ir izcili pierādīts, kas sievietes ir lieliskas šāvējs un nekādā ziņā nav sliktākas par vīriešiem, bet ja vel papildus ir jānes kilometriem smags aprīkojums tad vīrieši ir labāki.
01.05.2017 20:53 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
1) Stulbums/aprobežotība uzskatos
2) Skopums/naudas trūkums (ievērojami mazāki ienākumi nekā man)
3) Nekopta āriene, smirdēšana, vecas drēbes.
01.05.2017 20:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Feminisms, manuprāt, nav profesijas izvēle, bet kas līdzīgs drīzāk orientācijai, cilvēka būtībai, kā skatās uz dzīvi un tās noteikumiem.
Oho, Duuja, beidzot tev piekrītu :D
Tur jau tā lieta, ka tās robežas var atšķirties..

paulalala, kā tikai beidzot? :D
01.05.2017 20:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits