Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par visu pārējo... Zviedrija..

 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Čau, čau! :-)
Tātad ir pienācis lūzuma punkts manā dzīvē..
Strādāju ilgu laiku vienā vietā, un jau tad bija domas par dzīves mainīšanu, jo sāka tā kā viss apnikt, tad sanāca, ka devos dekrēta atvaļinājumā uz 2 gadiem un tagad atgriežoties jau kādu laiku strādājot saprotu, ka nu nav mans :'-(
Un es domāju, ka ja ir uzmācīgas domas un sajūta ka nav mans tad droši tas nav mans. :-/
Manas domas nesās uz to ka es varētu pārvākties uz Zviedriju vai Dāniju ( nepamatošu kādēļ tā, bet tas ir visoptimālākais variants) , es sliecos vairāk uz Zviedriju..
Tad nu varbūt šeit ir kāds, kurš dzīvo Zviedrijā un var padalīties ar informāciju, par un ap iekārtošanos, darbu un ja es gribētu mācīties Zviedrijā?
Esmu izrakājusi visu internetu, skatijusies kādas augstkolas Zviedrijā, darbus.. bet domāju vairāk informācijas apstāstīt varētu kāds kurš vārās tajā sulā :-)
27.04.2017 11:08 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Vēl ir arī mazliet bailes iekšēji, ka ja nu es nomainu profesiju kaut vai tepat uz vietas, varbūt man tās ir tikai mirkļa iedomas un pēc tam es to rūgti nožēlošu.. īsās sakot dilemma un vēlējos dzirdēt varbūt kādu padomu vai pieredzi vai.. (t)
27.04.2017 11:56 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Sveika!
Kādā profesija strada un uz kadu Tu velies nomainit?
27.04.2017 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits