Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Zviedrijā

 
Reitings 15
Reģ: 10.04.2017
Sveikas, Cosmo Dāmas!
Esmu nolēmusi pēc 2 mēnešiem doties uz Zviedriju (Västerås) pie drauga un atšķirt jaunu karjeras dzīves lapus. Pašlaik Latvijā kursos apgūstu zviedru valodas pamatus, bet drīz vien kursi beigsies un jādodas prom. Es gan esmu mazliet apjukusi. Ar ko lai sāk? Uz kādiem amatiem es vispār varu pretendēt ar tik minimālām valodas zināšanām?
Visu savu ne tik garo dzīvi, esmu nostrādājusi projektu vadībā, bet nu vēlos sākt visu no jauna.
Kaut angļu valodas zināšanas man ir ļoti labas, tāpat nespēju iedomāties, kur doties..
Varbūt kāda dāma arī ir devusies turp un var padalīties ar pieredzi, kur un kā labāk darīt, jo ļoti negribētos sākt ar uzkopšanas darbiem :-/
Vai varbūt kādai vienkārši ir savs veiksmes stāsts?
10.04.2017 19:28 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Ow..forši! Västerås ir maza pilsēta (salīdzinot ar Stokholmu). Es patreiz studēju MDH, kas ir vienīgā universitāte pilsētā, bet dzīvoju Stokholmā. Šogad beigšu, tad arī sākšu skatīt, kur un kā labāk uzsākt karjeru. Ja nu neesi inženieris vai augstas klases IT speciālists, darbu būs diezgan pagrūti atrast, it sevišķi bez valodas zināšanām (bet, protams, ir arī izņēmumi un veiksmes stāsti). Tā kā iesaku uzreiz stāties valodas kursos tikko kā saņemsi personas numuru, kursi būs bez maksas. Savukārt, visvieglākais veids, kā dabūt personas numuru, ir iestājoties universitātē. Diemžēl, starptautiskiem studentiem uzņemšana ir beigusies, vari rudenī mēģināt.
10.04.2017 19:40 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.04.2017
Bebis, paldies par info!
Jā, es jau vēlējos mazliet tuvāk Stokholmai, bet pagaidām sanāk te. Cerams ar laiku tuvāk tikt.
Klau, varbūt privāti vēlies atsūtīt savus kontaktus (kā FB atrast) un kad būšu tur, varbūt varēsim saskrieties, par cik draugu loks jau arī no nulles jāmeklē :-D
10.04.2017 20:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Aizsūtīju PM :)
10.04.2017 20:49 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
PM
10.04.2017 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits