Strīdi un emocijas

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Redzēju,ka ir vairākas diskusijas par strīdiem attiecībās,un,loģiski, reti kuras attiecības ir skaistas, rožainas, bez ērkšķiem, strīdiem un kašķiem.
Tas jautājums ir tāds, loģiski,ka nevienam nepatīk strīdēties,sevišķi,ja no tā cieš attiecības un divu cilvēku psihes. Bet kā Jūs, kam ir attiecības,laulības, ģimene utt, kā Jūs izvairieties no strīdiem?
Vai tās sakāpinātās emocijas, greizsirdību,neapmierinājumu,ir prātīgu turēt sevī? Ar ko emociju apspiešana var beigties ?
Un tas viss tikai tāpēc,lai nesāktos kārtējais sīkais,vai ne tik sīkais strīds.
Ko cilvēkam sliktu nodara tas,ja viņš apspiež tās emocijas un neļauj nākt uz āru, jo strīda laikā jau visu speram ārā.
07.04.2017 14:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kašķējamies ļoti reti.. neuzpelt iemesli to darīt :D
07.04.2017 22:47 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es kādreiz arī stresoju par drauga tusiņiem un draugs tieši tāpat līdz pēdējam slēpa savus plānus ar draugiem. Un tieši tāpat bija otrādāk. Viss mainījās, kad es pati pamainīju savu attieksmi. Es pārstāju par to besīties un runāju ar viņu mierīgi un bez pārmetumiem. Tagad kamēr viņš nav vēl Lv, viņš ju man ir paziņojis, ka tad kad atgriezīsies, tad viņam ju ir norunāta tikšanās ar vienu draugu, kas būs pēc mēneša.
Katrā ziņā, ja gribi mainīt kaut ko attiecībās, tad ir jsizvērtē sava attieksme un jāmaina tā, tikai tad var kait kas mainīties.
07.04.2017 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits