Motivācijas deva tievēt gribetājām

 
Reitings 171
Reģ: 22.10.2013
Iedvesmojos no tepat esošajam grupām, zinu ka jau bijušas daudz tādas, lūdzu nenosodiet mani par to, ka izveidoju vēl vienu. Personīgi man, no kaut vai tepat aktuālas tēmas - Motivacija cita citai, likās viss saputrots un īsti nebij skaidrs pie kuras grupas tad beigu beigās var pievienoties vēl, bet nu labi , stāsts nav par to!
Tā kā man ir ļoti liela motivacija un gribasspēks, tad gribēju arī padalīties ar to ar citām meitenēm. Pati esmu 19 gadus jauna, mans mērķis ir nomest 10-20 kg +, esmu divus gadus nolaidusi sevi, bet gribu uzlabot savu ķermeni.(l)
Parasti visas apņemās visu lieko nomest līdz vasarai, vēl ir palikuši divi mēneši un ir pēdējais laiks sākt kaut ko darīt lietas labā. Tāpēc gribu izveidot whatsapp grupiņu tām, kurām tiešām ir liels un grūts mērķis - 10 un vairāk kg, jo es zinu cik tas ir grūti nomest daudz liekos kg. Bet meitenes, ir jāsporto un jāed veselīgi ne tikai līdz sasniedz savu mērķi, bet arī pēc tam , jo mēs taču gribam izskatīties skaistas, nevis atkal pieņemties svarā!(l)
Piedavāju dalīties ar motivāciju, ar padomiem , sasniegumiem, bildēm un receptēm. Pierādit sev, ka vari visu, jo meitenes MĒS TO VARAM! 8-) Ir ideja arī veidot tikšanās un dalīties ar saviem panākumiem ( bet to varam izrunāt grupiņā). Neļausim viena otrai padoties, un iesim pretī grutībām, lai cik arī grūti nebūtu!
Veidošu grupiņu līdz 10 cilvēkiem, lai nebūtu grūti izsekot kad un ko kura rakstījusi.
Netiks pievienoti troļļi un citas apšaubāmas personas.
Numurs netiks dots, kādam citam.
Meitenēm,kurām tiešam ir liels mērķis - 10 un vairāk kg.
Varbūt ari ir kāda , kura nevēlas dalities ar numuru savu, var droši ari rakstit man tapat tepat, dalisimies savos panākumos.
Galvenais ir nepadoties un iet uz savu mērķi !(l)
25.03.2017 18:19 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Kāpēc tev vispār mājās ir tie čipsi, šokolādes u.c. draņķi?
27.03.2017 22:10 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nav. Es nopērku. Šodien ar - staigāju pa lauku ar bērniņu un visu laiku galvā ir domas, ko es šodien varētu ēst vai našķoties... bet noturējos un nekur neiebraucu, bet tā domāšana tāda debīla. Dažkārt bērniem kāds cepums mājās, speciāli pērku tādus, kas man negaršo, bet kaut kad jau apēdas pat negaršīgie.
Īsāk sakot, es nezinu. Pirmkārt, jau slinkums in nolaidība, otrkārt,an liekas, ka man ir arī kaut kāda psiholoģiska problēma vai psiholoģiska rīšana. Un treškārt, izstapits kuņģis.
27.03.2017 22:15 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Robīte
Tev vnk vajag disciplīnu un ieiet režīmā. Saplāno ēdienreizes nedēļai uz priekšu, izdrukā lapu ar savu mērķi augšā un ēšanas grafiku (laiks, ēdienreize, ko ēdīsi un cik daudz) zemāk un pieliec pie ledusskapja. Un dzelžaini pieturies pie tā. Ēd tikai to un tikai tik daudz, cik pati esi sev plānošanā atļāvusi. Un katru reizi kad gribas paņemt vēl kaut ko, apskaties uz savu mērķi un atceries, kāpēc Tu to dari. :) Vari vēl izdomāt un uzrakstīt kaut ko tieši priekš tādām reizēm, kad traki gribās kādu saldumu utt. - kaut ko, kas Tevi motivētu izturēt un nepaņemt.
Jo to, ko Tu vari izdomāt un saprast "skaidrā prātā", tas galīgi nenāks galvā, kad gribas ēst. Tur visam ir jābūt acu priekšā, jābūt šķērslim tikai kuram pārkāpjot tiksi pie aizliegtajām lietām, tāpēc šķērslis jāuzbūvē nopietns. :D
27.03.2017 22:17 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Piem, sen gāju svara vērotājos.
Agrāk domāju, ka biju jauna un dumja, bet patiesībā jau tiešām kaut kas ar mani īsti nav...
Tad nu svara vērotāju nodarbība bija 1x nedēļā. Tad nu visu nedēļu perfekti turējos un vienmēr svars bija nost, bija loooti labi rezultāti, bet jā - dienās pēc svara vērotājiem, ejot mājās, vienmēr apbalvoju sevi ar kaut ko garšīgu... slimi.
27.03.2017 22:18 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
Robite - noperc zalaas salatu lapas, cherry tomatus, gurkjus, sezama seklas, kkadus riekstus ar nazi sasmalcini, biski sieru pierive un visu apslaci ar citronu. Vel vistinju apcep krasni un piemet klat. Man ari ir atkariba no cipsiem un saalaam lietam, bet sadi salati tiesam ir laba izeja.
27.03.2017 22:53 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
Ok, un ko darīt tālāk, kad tie salāti apnīk?
27.03.2017 23:05 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Man,piemēram,neapnìk. Jo vajag dažâdot salātus. Likt klāt riekstus,vai kādu augli(greipfrūtu,pamelo...). Vajag eksperimentēt.
Un,jā,grūti bija kādas 3 ned. Tagad...ir kaut kā labi. Nav vairs smaguma sajūta,dedzinošā sajūta kunģī utt.
Un motivācija ir jāatrod pašiem. Lai cik dīvaini nebūtu,bet es sāku tievēt uz konkrētu pasākumu. Man jūnijā jādodās uz pasākumu un vēlos,lai ir uh un ah!(s)
Un es zinu,ka būs!(l)
27.03.2017 23:12 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
It kā iesaka neēst vismaz 3h pirms gulētiešanas. Tas varētu būt neliels sākums, lai saņemtos un sekotu tam līdzi. Tālāk, kad tas izdodas un ieiet dienas ritmā, var jau sākt dalīt konkrētas ēdienreizes un prātot, kad ko taisīs. Jo tas pilnīgi noteikti būs labāk, kā augu dienu našķoties. :) Kārtīgi paēdot arī vairs negribēsies ēst tik daudz saldumus. Ļoti ceru, ka Tev izdoties saņemties un rast motivāciju! :)
27.03.2017 23:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Robīte, izklausas ka tev varbūt jāmeklē cita nodarbe lai nedomātu tik bieži par ēšanu, tur gan pati zinātu tik teikt kādas nodarbes varētu piesaistīt un ir iespējamas.
Ja jau saldumi ļoti garšo, tad vajadzētu kādu 1-2 nedēļas izsvītrot visu iespējamo cukuru lai organisms attīrās no tā. Cukurs ir kā narkotika, ja ēd daudz, tad prasās vel vairāk, bet ja ēd mazāk, tad arī mazāk prasās. Man arī pat tagad ir tā ka uzēdu ko ļoti saldu, piemēram svētkos kūku un nākamajā dienā esmu, kā suns kurš būtu norāvies no ķēdes un visu dienu prasās ko ēst. Sen kā normas apēstas, bet gribās vel un vel tikai dēļ tā cukura daudzuma kas dienu iepriekš tika uzņemts. Kad jau nāk 3 vai 4 diena, tad šīs tieksmes ir nomierinājušās un var mierīgi bez mocībām ievērot normas.
27.03.2017 23:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Cukurs ir atkarību izraisošs, tas ir mūsdienu posts, tādēļ arī bērnus labāk neradināt katru dienu pie našķiem.
28.03.2017 06:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
XZY, tieši tā un tas cukurs ir gandrīz pilnīgi visos produktos...
28.03.2017 07:57 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tev, visticamāk, ir garlaicības/bezdarbības izraisīta atkarība no ēšanas! Kā to pārvarēt? Nu pirmkārt- atrodi nodarbi. Un atrodi JĒGU šai nodarbei.
Staigā ar mazo nevis tāpēc, ka tā vajag, bet gan sporta pēc ( jo patiesība garas, žiglas pastaigas cilvēkam ar lielu lieko svaru ir pats labākais sports! ) Uzinstalē telefonā Endomondo, ievadi savus parametrus un garas pastaigas beigās paskaties, cik kcal esi sadedzinājusi. Un pielīdzini šo ciparu saviem iecienītajiem našķiem. Piemēram, viens biezpiena sieriņš ir apmēram 350 kcal, kas ir ~35 minūšu zemas intensitātes treniņš. Tad nu ir jāsaliek svaru kausiņos, vai tiešām tas biezpiena sieriņš ir to vērts, lai 35 min sportotu, lai nodedzinātu vienu vienīgu sieriņu, no kura nekādu sāta sajūtu un apmierinājumu tāpat nebūsi guvusi.
Un tā tās kalorijas savācās par sīkumiem, kurus Tu, iespējams, pat nepadomājot, apēd.
Un piekrītu Kristīnai par salātiem , to variācijas ir BEZGALĪGAS! (l)(l)(l)
28.03.2017 08:43 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es atkal piekrītu Feline,par to salīdzināšanu. Es arī tagad salīdzinu. Piemēram,tik un tik cukurs un dienā drīkst tik. Aprēķinu prātā,cik pārsniedzu. Un vienmēr kārotais našķis tiek nolikts atpakaļ plauktā.
Un sveros es katru rītu. Tas man ir kā kontrole.
28.03.2017 09:13 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Feline, paldies, ka mani apgaismoji par biezpiena sieriņiem, jo es nekad nebūtu domājusi, ka vienā sieriņā ir tik daudz kcal. :-( Es pat tikko pati pārbaudīju, jo sākumā neticēju Tavam rakstītajam, bet, jā, vienā Kārums sieriņā ir tās 340, 350 kcal. Šausmas! Un man likās, ka tas ir "labā gala" produkts. :(
28.03.2017 09:27 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Man arī iet grūti tieši ar našķiem. Tāpēc, ejot uz veikalu, vienmēr ātri paķeru ko vajag, un ko kājas nes metos uz kasi, lai nekristu kārdinājumā pablandīties gar našķu stendiem :)
28.03.2017 09:33 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, Kārumā ļoti daudz kcal, tas tiešām nav tā vērts, pat burgers sanāk no tāda maza sieriņa :D
Bet man liekas, ka tās 350 kcal ir uz 100g, nē? Jo uz paciņas rakstīts, ka ir kaut kādas 170, bet internetā atkal vienkārši 350, nezinu
28.03.2017 09:40 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Apple pie, tam pat nav nozīmes, fakts kā tāds, ka tās ir pilnīgi bezvērtīgas kalorijas, bet, ja parēķina, kādus tik salātus nevar sataisīt uz 350kcal, vai cik daudz biezpiena ar jogurtu apēst :D
Es ieteiktu svērties reizi nedēļā, nevis katru dienu . Tā būs labāk redzami reālie rezultāti, nevis tas, dienas laikā apēsts/izdzerts vai atstāts tualetē :D Bet vēl labāk es iesaku ne tik daudz pievērst uzmanību svariem, kā mērlentai .
28.03.2017 09:46 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nē, nu protams, es vienkārši saku, ka ir jau gan starpība, vai panašķojies ar 170 vai 2x vairāk. Ja nu ļooooti garšo, bet, lai tā nekļūst par ikdienu, kad katru dienu močī 6 sieriņus, kas vispār ir nekas, jo tur tiešām nav daudz, ko ēst. :D
Nu atstātais tualetē arī ir rādītājs, es zinu cilvēkus, kas katru dienu sverās un fiksē, bet ir tādi, kas retāk, bet, jā, mērlente ir precīzāks rādītājs kā pliki svari.
28.03.2017 09:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varētu būt uz 100 gramiem, bet es sieriņus neēdu tāpēc tas ir tik minējums. MFP uz ātro pameklējot viens vaniļas kārums (45g) apmēram ir 156 Kcal, bet tur tie precīzie cipari jāskatās uz iepakojumu, jo esmu ievērojusi ka var atšķirties drusku.
Mani parasti pārsteidz konfektes ar kaloriju skaitu. Ziemassvētkos tika sadāvinātas Laimas konfektes "vāverīte", kur principā 1 konfektē (apmēram 20g) ir 55 kcal. Tā ir viena konfekte, bet kurš gan apēd tikai vienu konfekti dienā? Normāli sanāk pa dienu kādas 3-4 apēst ja tās stāv degungalā un garšo, tas jau būtu 165 - 220 Kcal no dažām konfektēm, kuras nesniedz nekādu sāta sajūtu un cukurs tajās tik uzbudina velmi ēst. :D
28.03.2017 09:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
P.S. es gan varētu kārumu mierīgu sirdi uzēst, jo es pēc viena sieriņa jūtos pārēdusies uz dažām stundām. :-D
28.03.2017 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits