Putekļu sūcējs vai Tvaika slota?

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas šajā skaistajā pavasara dienā! (l)
Gribēju jautāt viedokli par putekļu sūcējiem un tvaika slotām.
Dikti gribas tīru māju, bet slota un lupata jau apnika. (t)
Tātad ir sekojoši jautājumi:
1) Vai labāk būtu ņemt putekļu sūcēju vai tvaika slotu?
2) Ja ņem tvaika slotu, vai pirms tam ir jāuzslauka grīda?
3) Ja ņem putekļu sūcēju, labāk ar maisiņiem vai konteineri?
Varbūt kāda var ieteikt ražojumu, kas nebūs pārāk dārgi? Gribu iekļauties 100-150 EUR. (l)
Ļoti ceru uz atsaucību! (l)
Paldies, meičuki, jauku dienu!:-)
16.03.2017 12:40 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Man ir putekłu sūcējs ar ūdens un hepa filtru. Esmu apmierināta, bet maksāja gandrīz 400eur.

Plusi-patiešām jaudīgs, sasūc visu perfekti-mājās neviena spalviña neatradīsies.
Mīnusi-paliels čakars ar tīrīšanu, jo netīrais ūdens un konteiners jāmazgā pēc katras sūkšanas. Tā kā man pieriebās katru dienu 40min pavadīt, sūcot dzīvokli, tad nopirku rokas sūcēju, ar ko ātri pārskriet pāri grīdām vakaros.
Ja būtu jāpērk vēlreiz, pirktu to pašu ar ūdens filtru, jo neviens netīrums nenonāks atpakał uz grīdas. Grūti tā paskaidrot, bet pirms putekłu sūcēja pirkšanas biju izsūkusi māju ar parasto maisiñu sūcēju, bet pēc apm 2h gribēju iemēgināt jauno. Jūs nevarat iedomāties, cik daudz spalvu/netīrumu bija palicis uz grīdas:-/ ūdens konteinerā var super labi redzēt, cik daudz gružu esam sasūkuši.
16.03.2017 20:00 |
 
Reitings 98
Reģ: 07.11.2016
Ir gan putekļu sūcējs un tvaika slota. Vispirms izsūcu un tad ar tvaika slotu. Tvaika slotu nopirku spontāni Top shopā par 40 eur, esmu apmierināta. :-) Tikai tracina, ka ūdens krātuve ir maza (nezinu kā citām ir) un paspēju iztīrīt virtuvi un jau jāpapildina ar ūdeni. Putekļu sūcējs ir ar konteineri. Bija ar maisiņiem, bet kaut kur laida garām putekļus.
16.03.2017 20:11 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Man ir negatīva pieredze ar ūdens pūtekļu sūcēju. Par putekļiem varētu piekrist, bet tā ūdens konteinera kastes tīrīšana bija murgs. Neatceros modeli, bet bija mala, aiz kuras neko īsti nevarēja izslaucīt/izmazgāt un pusi tīrīt sanāca vienkārši ar ūdens skalināšanu. Un tajā malā ūdens nebija iztīrāms un konteiners nedaudz oda, pēc veca ūdens un ahh.. :D
Par iRobotu pati šobrīd domāju. Neesmu gan vēl droša, bet drīzāk papildus parastajam sūcējam. Pēc modeļiem un atsauskmēm, labāks esot tas ar 2 birstītēm un gumijas savācēju, bet tiem modeļiem cenas no 590€, kas ir nedaudz šerpi priekš mini-mazjaudīgā putekļūsūcēja :/
16.03.2017 20:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Ar tvaika slotu parketu var, bet laminātu noteikti nē!
16.03.2017 20:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (6)