Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši darbā

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Tā kā šodien Sieviešu diena, gribētos parunāties par vīriešiem un sievietēm darbā. Kā vīrieši darbā attiecas pret jums, sievietēm?
Vai dāvina jums ziedus 8.martā, priemēram?
Vai izmaksā pusdienas, kad ejat kopā pusdienot?
Manai draudzenei ir riktīgi palaimējies, pilnīgi nākas apskaust :) Ne tikai sieviešu dienā, bet ik pa laikam viņai darbā uzdāvina ziedus, atnes kaut ko garšīgu. Kad iet pusdienās ar vīrieškārtas kolēģiem, tad vienmēr izmaksā vīrieši dāmām.
Kāpēc man nekā tāda nav? :p Reti kurais un tikai mutiski pasaka, apsveicu ar 8.martu. Kad ejam pusdienās, neviens neizmaksā. Arī šefs neizmaksā savām kolēģem dāmām, kas man liekas dīvaini. Pat es izmaksāju saviem padotajiem (asistentei), ja ejam kopā pusdienās, man tas liekas pašsaprotami.
Kā ir jūsu kolektīvos?
08.03.2017 09:26 |
 
Reitings 211
Reģ: 07.03.2017
Vai izmaksā pusdienas, kad ejat kopā pusdienot?

Kapēc, lai viņi to darītu?
Tu neredzi, ka šeit kosmo jau ķērc par to, ka nedo Die vīrietis savai sievietei izmaksās.
..
Vārdsakot - beidz sapņot.
Jau atkal nākas izlasīt kosmo ko tādu par ko nekad mūžā nebūtu aizdomājusies. :D
..
Plus svētkos 8. martā esam saņēmušas ziedus, arī uz V-Dienu bija konfekšu kaste, bet tas nebija kas tāds, ko gaidītu pa visām varītēm.
Šodien uz darbu atnesu ziedus, tīri priekš mums sievietēm. (l)
..
Tāpat nesapratu neko no šīs tēmas. :-D:-D:-D
08.03.2017 09:29 |
 
Reitings 211
Reģ: 07.03.2017
Nē, nu es gar zemi, varbūt tūlīt mani ar kakām nomētās, bet es justos ļoti jocīgi, ja ietu pusdienās un man izmaksātu :D Nu neērti tak. Labi vien i ka pusdienās kopā neejam. :-D:-D:-D
Uz svētkiem gan visi metamies un liekam galdu. Bet tas jau citādi. :-)
08.03.2017 09:30 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Nunu, šis ir tas, kas ir garām - draudzenei ir, kāpēc man nav?! un sākas..
08.03.2017 09:33 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Man gan tas nešķiet forši!
Vīrieši-kolēģi apsveic, šokolādes dāvina pagaidām.
Es nepriecātos, ja mans draugs izmaksātu kolēģēm, jo viņi katru dienu brauc ārpus darba ēst. Tas ietekmētu MŪSU budžetu. Lai izmaksā otrās pusītes, ģimenes vīrieši.
Iespējams, ka mēs esam dažādos algu slāņos un Tevi neietekmē, ja vīrietis katru dienu izmaksā kolēģēm, bet mani tas ietekmētu. Es uz šo situāciju skatos caur manis nosauktajiem faktoriem.
Akceptēju izmaksāšanu, ja kolēģe ir palīdzējusi, izdarījusi kādu pakalpojumu vai ir svētki, bet ne ikdienā.
08.03.2017 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kolēģis ir maksājis par manām pusdienām, bet nu mums bija kas vairāk kā kolēģu attiecības. Pretējā gadījumā man tas nav saprotams:-D
08.03.2017 09:36 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Izmaksāšana man nav saprotama, bet sveikšana svētkos liekas pilnīgi pašsaprotama lieta.
08.03.2017 09:42 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Protams, ne jau katru dienu, katru dienu arī nemaz nevajag iet ar kolēģiem pusdienās. Bet ja tā ir reta reize, no sērijas reiiz mēnesī, manurpāt, tas būtu normāli.
Man bijuši dzīvē divi tādi neveikli brīži. Iepriekšējā darbavietā nodaļas vadītājs aicināja iet kopā paēst pusdienas, un pie maksāšanas sapratu, ka pašai jāmaksā, es nokaunējos viņa vietā. Ne jau ka es nevarētu pati samaksāt, par to nav runas, bet pats fakts, tu esi mans vadītājs, plusā tam vēl vīrietis, un man pašia jāmaksā par pusdienām, kaut arī pats ierosināji šīs pusdienas, pats izvēlējies restorānu. Nu wtf.
Šajā darbavietā arī bija līdzīgi, kad viens kolēģis paaicināja pusdienās, pilnīgi nedēļu iepriekš norunāja ar mani laikus. Es to sapratu kā uzaicinājumu, līdz ar to ka viņš izmaksā. Bet tā nenotka.
Kopš tā laika vispār izvairos iet kopā ar kolēģiem ēst. Kauns viņu vietā, ka viņi neprot labas manieres.
08.03.2017 09:42 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Par sveikšanu ir pilnīgi tas pats. Kāpēc visas tiek sveiktas, cik redzu kaut vai tajās pašās facebook bildēs, visādi pārsteigumi, kūkas, šokolādes, ziedi no vīrieškārtas kolēģiem.
Bet neviens mani neapsveic...
08.03.2017 09:44 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Nu, acīmredzot lielai daļai cilvēku izmaksāšana kolēģiem nešķiet nekas pašsaprotams. Tev tiešām liktos normāli, ja tavs vīrietis regulāri izmaksātu kolēģēm pusdienas, dāvinātu ziedus un iepriecinātu ar saldumiem? Kāpēc viņam tas būtu jādara?
.
Par 8.martu, varbūt kolektīva vīrieši pārāk kūtri, neviens neuzņemas organizēt to sveikšanu?
08.03.2017 09:51 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
tu pati savus vīriešus-kolēģus sveic? varbūt nav iedibināta tāda tradīcija, tāpēc tas nenotiek?
sāc ar sevi, rādi piemēru un gan jau kādreiz pieslēgsies arī citi :-)
08.03.2017 10:06 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jā, šodien saņēmu patīkamus zvanus :) Man pēc šķiršanās ar draugu palika vismaz viens ļoti labs paziņa/čoms, kurš ir dikti jauks cilvēks. Es sēžu viena kabinetā, kolēģus vīriešus vēl neesmu šodien satikusi. Tētis, mamma apsveica.
Bet zini, man tas liktos ABSOLŪTS sviests, ja šefs vai kolēģis vīrietis izmaksātu man pusdienas. nejustos labi.
Mans vīrietis gan ja aicina, lai maksā. izņēmumi tikai tad ja ir kopdzīve vai vnk man pārmaiņas pēc sagribas pašai izmaksāt.
08.03.2017 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Mums ir tā, strādāju IT kompānijā (biroja vadītāja), no 15 vīriešiem, mutiski apsveica četri, viens uzdāvināja puķes, valdes loceklis - konfektes.
Es neatbalstu 23.februāri, jo neatbalstu PSRS armijas svētkus.
Tikko ar kolēģi runāju par 8.martu, viņš nesveic sievietes, jo uzskata, ka citur pasaulē runā par dzimuma vienlīdzību, attīstību utt, bet pie mums piešķir tulpes.
Esmu gājusi ar kolēģiem pusdienās, nekad dzīvē nav ienācis prātā, ka viņiem man vajadzētu izmaksāt.
08.03.2017 10:09 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Mums darbā vīrieši sievietes nesveic, pat ne mutiski (s)
08.03.2017 10:11 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Mums tāda īpaša apdāvināšanās nekad nav bijusi, jo vīrieškārtas kolēģi ir krietni svaigākas paaudzes. Tāpat arī es personīgi neilgojos pēc sveicieniem. Jā, ziedi man patīk, bet jebkurā dienā.
Runājot par izmaksāšanu - kolēģu starpā izmaksājam tikai tad, ja kāds kādam ir ko lielāku palīdzējis vai izglābis no situācijas. Ikdienā? Nu priekš kam? Pelnām kopā, tērējam atsevišķi :D
08.03.2017 10:12 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nunu, šis ir tas, kas ir garām - draudzenei ir, man nav.. - piekritīšu Kornelya.
Skaudība atņem dzīves enerģiju, tā posta un ar to nevajadzētu aizrauties. Kāda starpība? Aizej un nopērc sev skaistu kleitu šodien! Es domājot, ka šodien būs pirmā diena kad 8.martā esmu bez otrās pusītes (kopš vidusskolas) tad jau laicīgi sagatavojos - nopirku i pavasarīgu mētelīti un pats galvenais, koši sarkanu kleitu :D Кто в красном тот главный! Pō, netaisos skumt šodien :)
08.03.2017 10:12 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Es arī nesaprotu, kāpēc vīriešiem kolēģiem būtu jāizmaksā kolēģēm pusdienas? Kādā sakarā? Jūs esat kolēģi, iespējams pat, saņemat vienādu atalgojumu. Kaut kā dīvaini, dažas dāmas grib būt vienlīdzīgas ar vīriešiem, bet, nezin kāpēc tad grib, lai vīrietis izmaksā, kur tad pazūd tā vēlme pēc vienlīdzības?
Par citiem svētkiem- dzimšanas dienām, vārda dienām, sieviešu dienu- jā, saprotams, ka apsveic.
08.03.2017 10:17 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Kāpēc random darba kolēģim būtu jāizmaksā kolēģei pusdienas, jānes saldumi, ziedi, tāpat aiz neko darīt?! :-D Piekrītu, ka visticamāk jums ir vienāds atalgojums un esat līdzvērtīgi, attiecīgi katrs maksā par sevi.
Es noteikti nebūtu priecīga, ja mans vīrs kolēģei izmaksātu pusdienas, nestu saldumus. Cita lieta, ja tai kolēģei būtu mājās aizmirsies maks, vai kāda cita skāde notikusi, tad protams, ka jāizpalīdz.
Par sveikšanu, dzīvojam brīvā valstī, katram ir brīvā griba sveikt vai nesveikt, savi uzskati par šīm svētku dienām, tas nav piespiedu pasākums.
08.03.2017 10:26 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es biežāk lutinu savus vīriešu darbā, nekā viņi mani :-D Un man tas liek justies ļoti labi :-) Izmaksāšanu nekādā gadījumā nepieļautu. Bet ziedus labprāt pieņemu :) Vienīgi tā kā man sanāk blakus dzimšanas diena un sieviešu diena, tad sieviešu dienā puķes retāk tiek, jo parasti viss kabinets jau pilns ar ziediem.
08.03.2017 10:35 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ja šefs uzaicina uz sevis izvēlētu restorānu, tad jau varēja gan samaksāt.
08.03.2017 10:42 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Sievietes kolektīvā sastāda 98%, līdz ar to tikai daži ir vīrieši, īpašu sveicieni nav novēroti, šodien tikai vadītājai lieli svētki, līdz ar to visa uzmanība un ziedi viņai. :D
08.03.2017 10:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits