Brīnum-mammas!

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pēdējā laikā te saradušās tēmas ar visādiem mammu-bērnu un sev veltāmā laika jautājumiem, un tāpat es skatos arī uz draudzenēm un paziņām, kuras, ģimenē ienākot bērniņam, vai nu aizmirst, vai nepagūst tikt galā ar sevi un savām attiecībām. Un tad ir mammas, uz ko es skatos, kā uz supervaronēm - smaidīgas, koptas, vīrs blakus, bērns ieķēries brunčos un dzīve notiek. Tomēr tādu ir retums, kā spilgtākais pozitīvais piemērs man šķiet https://abolsarabeli.wordpress.com/ supermamma. Un baidoties, ka kādu dienu es pati kļūšu par to sakņupušo, nogurušo mammu, es gribu zināt, ka pasaulē vēl ir daudz tādu supersieviešu - ar taisnu muguru caur ērkšķiem uz zvaigznēm.
Parādiet. Varbūt blogu, varbūt instagramu vai ko. Varbūt tādas esat jūs, varbūt tādas ir jūsu draudzenes, par ko jums prieks un lepnums. Varbūt tā ir pilnīgi sveša čiepa aiz piecām robežām.
Par iedvesmu jums un mums :)
07.02.2017 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Sāku saprast, ka neesmu supermamma :D
07.02.2017 22:09 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Es nejūtos nekāda supermamma un nezinu, kam to var pielāgot. Jūtos kā parasta mamma, kas spēj pagūt visu, ko vēlas ar zīdainīti uz rokām. Gan sportot, gan organizēt apjomīgus un mazāk apjomīgus pasākumus, pelnot naudu, gan uzturēt māju kārtībā, gatavot pilnvērtīgas maltītes, gan izgulēties, gan izglītoties, gan piedalīties dažādās "ballītēs" ar draudzenēm, gan īstenot visādus DIY projektiņus bēbītim, tūliņ sāksies šūšanas kursi, plānoju lietas, kuras vienmēr esmu gribējusi īstenot, plānoju vairāku nedēļu ceļojumu pa Eiropu vasarai, utt.
Varbūt tādēļ, ka nav personīgas pieredzes, bet pagaidām nesaprotu tās tagad tik populārās pēcdzemdību depresijas (vai tā ir reāla lieta vai arī tāda modes tendence sev pievilkt klāt šo vārdu salikumu, kad vienkārši uz brīdi deguns nokāries, kas dabīgi var gadīties jebkuram). Jūtos laimīgāka, iedvesmotāka, darošāka un varošāka, kā jebkad agrāk. :-)
07.02.2017 22:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Man skola bija, ka viena kursabiedrene naca uz eksameniem un dazreiz skolu ar visu bebuku. Pasniedzeja paaukleja, kamer rakstija eksamenu. Bet mums bija mazas un diezgan draudzigas grupas. Nedomaju, ka lielas universitates taa drikstetu.
07.02.2017 22:30 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mani nesaista pašpasludinātās supermammas vai sievietes- visdares (ir vai nav mammas). Bet łoti patīkamas liekās divas sievietes - mūsu bijusī gimenes ārste, kuru pazinām mazliet tuvāk. Viñu pameta vīrs un viña palika viena ar mazu bērnu un diezgan lielām naudas problēmām, bet viña vienmēr bija łoti pozitīvs cilvēks un tiešām Profesionāle ar lielo burtu. pamazām viss atrisinājās, apprecējās otreiz, utt., laimīgas beigas. Bet tas pat nav tik svarīgi, viña vienkārši ir łoti feins cilvēks, pat tad, kad gāja grūti.
Otra - mana draudzene, vispār ne tikai viña, bet viñu gimene (vīrs un divi puikas) - liekas tāda mīłuma un joku pilna.
07.02.2017 22:34 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
O Bože! Girl, you need some reality check. /face palm/
Vislabāk ignorēt visus tos blogus un IG kontus ar super mammām, ja nevelies ieslīgt depresijā kad Tev piedzims mazulis. Labāk dodies uz amazon grāmatu nodaļu un palasi kaut ko par zīdaiņa attīstību, aprūpi un zīdaiņa miegu. Tas Tev noderēs vairāk par glamūru bildīšu glāstīšanu.
08.02.2017 03:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Pusaudži ir dažādi , un ja viņi izvēlējās palikt tad tā ir viņu izvēle. Tieši laba māte ciena un ņem vērā savu bērnu viedokli ;)
08.02.2017 08:10 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Tikai tad, kad pats esi gājis cauri iznēsāšanas, dzemdēšanas, sāpošo krūšu, negulēto nakšu, sāpošo vēderu, zobu nākšanas, slimošanas, bezspēcības, utt. bezgalīgajam riņķa dancim, tikai tad var saprast cik ļoti katra mamma ir brīnummmama! Patiešām! Bez izņēmuma! Bērns ir milzīgs darbs! Neiedomājami smags, bet neiedomājami brīnišķīgs (l)! Tāpēc, jā, brīnummammas ir mums visapkārt, neskatoties uz to kura koptāka vai nekoptāka, tievāka vai apaļīgāka, rādītājs ir bērns - cik laimīgs, atvērts pasaulei un mīlēts tas ir :)! Un aiz katra šī ķipariņa stāv Brīnummamma ;)!
08.02.2017 08:36 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Piekrītu vārds vārdā arietai! :)
08.02.2017 08:48 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Tikai tad, kad pats esi gājis cauri iznēsāšanas, dzemdēšanas, sāpošo krūšu, negulēto nakšu, sāpošo vēderu, zobu nākšanas, slimošanas, bezspēcības, utt. bezgalīgajam riņķa dancim, tikai tad var saprast cik ļoti katra mamma ir brīnummmama! Patiešām! Bez izņēmuma! Bērns ir milzīgs darbs!

Neuzskatu, ka mamma, kura visu paspēj, ir pārāka par mammu, kurai nav visas jomas noslīpētas līdz ideālam. Tā, mamma, kura nav paspējusi uz manikīru un nav nomazgājusi traukus, varbūt visu dienu ir spēlējusies ar savu viengadnieku, cēlusi kluču pilis un tās dienas laikā iemācījusi viņam piecus jaunus vārdus. :)
08.02.2017 09:02 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
T.i., piekrītu arietai. :)
08.02.2017 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Katra mamma sevi var uzskatiit par supermammu, kas tur slikts, ka es sevi uzskatu par labu, dzivesprieciigu,necciikstossu mammu? Vai man buutu jaajuutas vainigai ka kaadai tas nepatiik? Varbuut mainiit savas domas? Nu gan jums loggika!
Kaarteejais latvietiitis ar zemo passapzinnu un nellaus otram buut labaas domaas passam par sevi!
08.02.2017 09:12 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
arieta, ļoti labs komentārs! Sakrīt ar manu viedokli.
Bērniņš ir savu supervecāku spogulis, manuprāt (nerunāju par zīdaiņu periodu, jo mazuļu komunicēšana izpaužas bieži vien raudāšanā). Laimīgs bērns, kura individualitāte tiek pieņemta un respektēta ar savu devu lutināšanas un arī skaidru robežu nospraušana, prakstisku lietu iemacīšana, ļaušanai būt patstāvīgam , ieklausīšanās bērnā, kvalitatīva kopīgā laika pavadīšana pēc iespējām.
Es zinu neskaitāmi daudz sieviešu, kuras ir koptas, izskatās kā končas, vada savus biznesus, bildēs atrāda dažus selfijus ar bērniem, bet aizkadrā tas bērns katru darba dienas vakaru pēc skolas tiek pielikts pie Tv/ planšetes vai telefona, lai tikai būtu miers un klusums, tā vietā, lai palīdzētu ar mājasdarbiem vai izietu vienkāršā pastaigā.
Sakoptie nagi un ragi nekam nav rādītājs.
08.02.2017 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Vai mammiite nevar sakopt nagus un buut laba mamma????
08.02.2017 09:26 |
 
10 gadi
Reitings 4041
Reģ: 02.01.2011
kāds sakars regulāram seksam ar supermammu ? (t)
08.02.2017 09:28 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Chikitita, ja Tevi aizvainoja mans komentārs, tad pārlasi to vēlreiz ;)! Arī Tu esi supermamma, ar visiem koptajiem nadziņiem un regulāro seksu ;) Komentārs bija vispārināts, nešķirojot pēc plika smuka/nesmuka rāmjiem, mēģinot paskaidrot, ka arī tas vien, ka bērnam Tu esi pasaules epicentrs, jau ir rādītājs, ka esi supermamma (l)!
08.02.2017 09:38 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Mana Mamma IR brinumMamma..vispar nesaprotu kaa mus 8!!!!!! izaudzinaja un apchubinaja, vel stradaja un visu darija viena pati... tagad knapi musdienu mammas tiek galaa ar 1 berninju...Mana Mamma ar 8 bez omitem, opishiem, teeva... un visi izaugushi forshi, gudri, milji un feini cilveki esam ar maasam un braaljiem :)
08.02.2017 09:44 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pēdējai atkārtojums - mani interesē spēja visu pagūt, izdalīt uzmanību uz visām pusēm tā, ka neviens nepaliek apdalīts, ne bērniņš, ne pati, ne dzīvesbiedrs, ne ģimene vai draugi. Nevis glamūrs un prīguļi ar bēbi fonā. Laikam pirms šāda jautājuma uzdošanas bija jāveic izpēte, ko vairums vispār uzskata par skaistu blogu un skaistu IG :D
Bet tā apspriežot ikdienas situācijas, man šķiet, ka āķis slēpjas attieksmē. Redzu - iet pa veikalu tētis ar savu 3gadīgo meitiņu, un kā viņš ar viņu sarunājas - "piedod, ka mēs tā līkumojam, Tev nokrita, lūdzu pacel" utt. Tik gaiša, tik mīlīga attieksme. Un tad ir mammas un tēti, kas to bērnu ar vilkšanu velk līdzi, un brēc virsū no sērijas "negramsties, nogāzīsi!" Un tik skaisti var redzēt, kā tas bērns tieši tādā pat - uzmanīgā un maigā vai tieši pretējā manierē reaģē uz to vecāku. Tie komunicējošie, tie pacietīgie, arī tie ir supervecāki :)
08.02.2017 10:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Labāk dodies uz amazon grāmatu nodaļu un palasi kaut ko par zīdaiņa attīstību, aprūpi un zīdaiņa miegu. Tas Tev noderēs vairāk par glamūru bildīšu glāstīšanu.

Attiecībā uz šo, jāpiebilst, ka esmu no mēnešu vecuma izauklējusi 2 bērnus un bērnu attīstības aspektus - kā fizioloģiskus, tā psiholoģiskus apguvusi pietiekami labā līmenī. tas tā - lai izvairītos no greiziem pieņēmumiem, ka Zinas tante nezina ;-)
08.02.2017 10:53 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Zinas Tante, tici man, arī šādi vecāki mēdz zaudēt pacietību kādā situācijā un būt mazliet netaisnīgi pret saviem bērniem, bet tas arī ir pilnīgi ok, ja vien vecāks prot bērnam atzīt savu kļūdu un spēt to izrunāt/ atvainoties. :) Ir svarīgi prast arī parādīt ka konfliktus var atrisināt, ne izlikties, ka viss ir kārtībā vai no tiem.bēgt. Man šķiet forši, ka vecāki prot ar savu attieksmi parādīt bērniem ka uzņemties atbildību par pateiktiem vārdiem, izdaritām rīcībām. Nu nav šī pasaule taisnīga it visā un nebeidzama pasaka, citādāk bērns pieaugot tiek iemests skarbajā realitāte viss apmulsis. Visu ar mēru un mīlestību.
08.02.2017 10:53 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Chitita
Vai darbs ari ir tads uz kuru var nemt delu lidzi?
Man ari ir dels, vel pavisam mazins. Manikiru un pedikiru sobrid taisu pati, jo visssslabaka meistare ko biju atradusi dzivo 1h brauciena attaluma... 2h cela+procedura sobrid ir parak ilgs laiks.
Lidzko virs vakara majas, ta es tieku palaista 3x nedela uz treninu, 6dienas visu dienu skola.
Vel nespeju iedomaties ko dels daritu trenina vai pie manikira... negul tik daudz.
Tev vel dekreta atvalinajums?
08.02.2017 11:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits