Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā iemācīt valodu?

 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
Gribu palīdzēt draugam ar angļu valodas apguvi, pagaidām iešanai uz kursiem nav laika, tāpēc nolēmu piepalīdzēt pati, cik nu zinu. Bet nav ideju kā to darīt, ieinteresējot viņu. Esmu skatījusies tās visas online mācības, bet tas liekas pagrūti iesākumam. Ir doma sākt ar dažādiem ikdienā pielietojamiem vārdiem, frāzēm, ko uzrakstīt uz lapiņām un salīmēt pa dzīvokli.
06.02.2017 22:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ar lapiņu metodi paziņas vīrs apguva viņas dzimto valodu! :)
Var trenēt ausi ar seriāliem. Ideāli, ja paziņu lokā ir kāds ar dzimto angļu valodu.. varētu tikties un būt spiesti runāt :)
06.02.2017 22:59 |
 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
cormeum, Tavs pirmais teikums mani iedvesmoja! Diemžēl paziņu lokā neviena valodas nesēja nav, bet vēlāk varēšu jau pati ar viņu sarunāties :)
06.02.2017 23:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu jā.. ja nav pamatiņi.. jāsāk ar vārdiņiem.. un parasti sāk ar apkārtni.. to kas ir mājās.. tad lēnām ar vārdu krājumu variet doties ārpusē :)
Gramatikas pamatiņiem, manuprāt, burvīga ir grāmata Essential Grammar in Use (Murphy)
06.02.2017 23:06 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ir tads saits duolingo.com
citi ieiet azarta, jo ir ka speles, kur atrak gribas nakamaja limeni!!
06.02.2017 23:15 |
 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
cormeum, so to jau vins zin, tapec domaju vairak pieversties frazem :)
havaja, esam meginajusi to programmu, bet uz izrunas apstajamies, neiet vinjam tur.
06.02.2017 23:41 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Arī gribēju ieteikt duolingo, jo man tas liekas viens no vieglākajiem veidiem kā mācīties valodu (starp citu, tieši caur konkrēto programmu savulaik apguvu pamata frāzes spāņu valodā), taču, ja arī tas neder, tad, manuprāt, tomēr būtu jāizbrīvē laiks kursiem, jo nu... var jau mēģināt ar lapiņu metodi utt., taču, ko tas dos, ja cilvēks iemācīsies kā pateikt "hello!" vai, norādot uz ābolu, pateikt "apple"? Kad es gribēju iemācīties valodu (to pašu spāņu), visu savu brīvo laiku veltīju tieši tam - mācījos online, skatījos filmas, klausījos mūziku, mācījos gramatiku utt.utjp., jo biju pārņemta ar domu, ka iemācīšos un viss. Iemācījos arī. Tiesa gan, visvairāk palīdzēja tieši Spānijā pavadītais laiks, taču, ierodoties tur, mans vārdu krājums jau bija salīdzinoši liels, lai spētu saprasties veikalos vai bāros. Ja, kā saki, pat duolingo programmā viss apstājas pie izrunas, un tā, kura visu laiku domā kā ieinteresēt draugu, esi Tu, es neredzu jēgu mācīties valodu, jo pašam cilvēkam ir jāgrib mācīties, pašam jādomā varianti kā to labāk izdarīt, ko lasīt, ko klausīties utt.. Ja negrib un nav īpaši ieinteresēts (jo pēc tēmas apraksta liekas, kas drauga valodas mācīšanas procesā ieinteresēta ir tikai draudzene), nav vērts, jo, ja cilvēkam nav īpaši liela interese par to visu, tur nelīdzēs pat visa dzīvokļa aplīmēšana ar lapiņām.
Atvainojos, ja pārpratu tēmu, taču, ja pats draugs tik ļoti gribētu to valodu iemācīties, jau sen būtu atradis iespēju arī bez diskusijas veidošanas cosmo.
07.02.2017 01:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
At tam lapinaam var meginaat, bet nezinu vai garantija, Vislabaak saakt at vienkaarsiem teikumiem, viegliem serialiem, gramatikas uzdzevumiem. Viss atkarigs ,protams, vai kaut ko no pamatiem jau saprot vai nee. Pati anglu valodu pat nezinu kaa iemaacijos,bet no beernu kaajas man jau automaatiski gaaja ieksaa taapat kaa iepriekseejas paaudzes krievu valoda.. Tos pasus serialus skatoties, filmas vai saaakot sarakstes arzemju forumos atri vien lasot tekstu vien saproti kaa gramatiski teikumu salikt,
07.02.2017 05:09 |
 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
ne, draugs ir ieinterests, varbut es vairak, atzistu, bet vins ari. Iespejams, ka kaut kur nospele slinkums, lidz ar to tada ir ta attieksme (duolingo). Runajot par lapinam, domaju vairak pieversties frazem, jo nav jau ta, ka pavisam neko vins nezin. Bet jebkura gadijuma centisos vinjam palidzet!
07.02.2017 08:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits