Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būt laimīgai..

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Labs vakars visām..
Vienkārši vajag izteikt sajūtas..
Vienmēr ir bijis tā- ka sevi varu iepriecināt iepërkoties- bet te pēkšņi saprotu, ka pat ja varētu iet un ņemt visu ko vēlos, man no tā prieka nebūtu.
Vairs nekādas materiālās vërtības nesniedz prieku..
pat nezinu kā tërēt algu.
Lai ko es nopirktu, iekšēji ir un paliek milzīgs tukšums un skumjas..
Paliek tikai atziņas , ka lielākās vertības par naudu nevar nopirkt...
Kā sevi iepriecināt un rast piepildijumu? Varbūt varat ieteikt kaut ko..
Saka, ka laime ir mūsos pašos, tad kas jādara lai to pamodinātu???
05.02.2017 22:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Iemācies priecāties par sīkumiem un mirkļiem.
05.02.2017 22:25 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vai materiālas lietas ir vienīgās, kas tev līdz šim sniegušas prieku? Vai tu to nerodi draudzībā, attiecībās, labi pavadītā laikā? Darot kaut ko, kas tev patīk un sniedz gandarījumu?
05.02.2017 22:27 |
 
Reitings 109
Reģ: 16.10.2015
Uztaisi kādu pasākumu,ekskursiju vai tml.-Ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem...Sajūtas-ir tas ko nevar nopirkt ;)
05.02.2017 22:28 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Bet kāpēc Tev liekas,ka laimīga būsi tikai nopērkot kko sev? Varbūt tā laime ir apdāvināt citus, varbūt ceļojums (tur tomēr ir ko redzēt,sajust un atminēties), varbūt hobijiem ieguldi to naudiņu, vai iekrāj kaut kam lielākam - mājai, piemēram.
05.02.2017 22:28 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
05.02.2017 22:33 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Jā, Tev taisnība par ceļojumu.
05.02.2017 22:39 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Pērkot lietas, laimi radīsi tikai uz īsu brīdi, pēc tam tā laime ātri pazudīs un vajadzēs atkal pirkt, lai atkal būtu laimīgs. Tāda ir mūsdienu patērētāju sabiedrība. Mārketings un veikali tikai uz to 'uzvārās' ar savām spilgtajām reklāmām, kur pirms preces attēlota bēdīga sieviete un pēc preces nopirkšanas, viņa ir pēkšņi ļoti priecīga un visi apkārtējie arī par viņu priecājas. Kad es to sapratu, kā veikali un mārketings uz mums iedarbojās, lielajās izpārdošanās absolūti negribas vairs neko pirkt, jo tāds jau ir arī to mērķis - zombēt mums galvā - pērc, pērc, pērc, lēti, tev vajag, būsi laimīgs.. kaut nemaz nevajag.. Sāc varbūt ar to, ka meklē, kas tevi vēl varētu darīt laimīgu - pavadīts kopīgs laiks ar mīļajiem, ceļošana, sevis izglītošana un tml.
05.02.2017 22:50 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Man ir tieši pretēji - es neprotu naudu iztērēt tā, lai man tas radītu prieku. Man ir krājēja sindroms. Ilgi domāju kādu telefonu pirkt, kādu datoru, kādu suni iegādāties. Ar drēbēm ir tas pats vienmēr grūti izšķirties vai man to vajag vai nē, tāpēc parasti ir tikai viena ziemas jaka, vieni zābaki, viena mazā somiņa, rokassoma. Reizēm gribētos kaut varētu sev atļauties vairāk:-D
05.02.2017 23:06 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Kā sevi iepriecināt un rast piepildījumu - piesakies kādiem kursiem, jo īpaši, kas saistīti ar radošumu. Varbūt vari krāt naudu kam lielākam - ceļojumam, jaunām mēbelēm, remontam.
Vai noziedo naudu kādam labdarības projektam - kādam bērnam ar īpašām vajadzībām. Man liekas, ka pēdējais palīdz apjaust, ka tu esi kādam palīdzējis neko negaidot pretī. Man patīk skatīties "Eņģeļi pār Latviju"
05.02.2017 23:10 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Mani laimīgu dara mani daudzie, senie draugi :) Es protu būt par labu draugu, kurš izveido dziļu dvēselisku kontaktu. Mans mīļotais cilvēks, kas atbalsta, lutina, novērtē un ciena, ar kuru var atslēgties no ārējās pasaules.
Bet laimīguma virsotne (ar nosacījumu, ka ir iepriekšējie faktori) man rada jaunu zināšanu iegūšana. Interesantas studijas augstskolā un hobij-skola, kurā mācījos 2 gadus. Diemžēl nav laika un enerģijas vienmēr mācīties. Studiju laiks, vismaz bakalaurs, bija ilgstošs intelektuālais orgasms :D
Neceļoju tik bieži cik gribētos, jo grūti izrauties no ikdienas skrējiena, bet kad to dara tad jūtu, ka tas ir efektīvs antidepresants un pret rutīnu palīdz vienmēr.
Materiālās lietas nav tik stabila vērtība. Ir bijuši periodi, kad triecu naudu pa labi un pa kreisi un ir bijis arī grūtāks periods. Materiālās lietas tikai dod mieru un spēku risināt svarīgākus jautājumus. Tas ir pamats, ar to ir par maz. Laimi no tā negaidītu :)
05.02.2017 23:40 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man galvenais kas parada mani laimigu ir but lidzas cilvekam vai cilvekiem ar ko man ir labi ar mantaam tuksumu neaizpildisi. Esmu bijusi abas fronts gan kad ir nauda ko tikai izgruzu nevajadzigam grabazaam vai sausmigi daargaam daavanaam prieks citiem, gan ari frontee kur jaaskaita katrs eiro in jaadomaa kuru reekinu samaksat in kuru pagarinaat. Protams, bez naudas in knapinaaties ir vel sudigaak, bet iekseejo dveseles tuksumu tas neaizpilda.
06.02.2017 02:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits