Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aicinājums piedalīties pētījumā

 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2017

Hei! Esmu Daina, šobrīd studēju LU profesionālajā psiholoģijas bakalaurā un MEKLĒJU DALĪBNIEKUS SAVAM BAKALAURA DARBA PĒTĪJUMAM! To rakstu pozitīvās psiholoģijas jomā, bet par ko tieši – tas lai paliek noslēpums. Pagaidām. :-)
Pētījums paredzēts 5 nedēļu garumā un sāksies 6. februārī. Tajā var piedalīties ikviens, kurš ir reģistrējies facebook.com un sasniedzis 18 gadu slieksni. Ja nolemsi iesaistīties, tad zini, ka tas no Tevis prasīs aptuveni 5 minūtes laika, ko pavadi virtuālajā pasaulē, vienu reizi nedēļā! Ja esi gatavs veltīt savu laiku un palīdzēt man izpētīt ko tādu, kas līdz šim Latvijā vēl ne reizi nav pētīts – piesakies!
Apsolu dalībniekiem pētījuma beigās izstāstīt kas tieši tika pētīts un kādi ir pētījuma rezultāti. Kāpēc tikai beigās? Tāpēc, ka to prasa pētījuma specifika. Domāju, ka būs interesanti ne vien man pašai, bet arī Tev!
PIEDALIES!
Ja vēlies iesaistīties, tad raksti to komentārā, man privāti vēstulē tepat cosmo.lv vai uz e-pastu [email protected]
PALDIES! :-)
30.01.2017 10:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits