Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Perfekta sejas āda?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Meitenes, kas ir tikušas pie perfektas sejas ādas (kaut iepriekš tāda nav bijusi), pastāstiet, lūdzu, savu pieredzi, ko un kā darījāt?
Protams, saprotu, ka tas ir ilgrermiņa darbs, taču ticu, ka to ir iespējams iegūt. Tā, lai sejas āda ir vienmērīga, svaiga, bez nekādiem pleķeim, apsārtumiem. Nu tā, ka nav jāliek nekādi tonālie, pūderi un cita kosmētika, kad seja pati par sevi izskatās wow :)
28.01.2017 10:50 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Sāc ar to, ka apmeklē dermatologu un kosmetologu, kas iesāks pirmos sołus un ieteiks Tavam ādas tipam atbilstošas kopšanas instrukcijas, tālāk izvēlies piemērotu kopjošo kosmētiku. Lai āda būtu perfekta, tā būs pareizi jākopj visu mūžu;-)
28.01.2017 10:59 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Pašai nav perfekta sejas āda, bet es domāju, ka ar kopjošo kosmētiku nekas nebūs līdzēts, ja tam papildus neēdīsi veselīgi un nedzersi pietiekami daudz ūdens.
28.01.2017 11:03 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man īpašas problēmas nav bijušas, ja neskaita vasaras raibumus un pumpiņas, kuras spaidīju un tgd tas ir atstājis rētiņas.
Man palīdzēja tas, ka pārgāju uz aptiekas sejas krēmiem, kosmētikas noņēmējiem un daudz daudz šķidruma.
Man pūderi vsp nedrīkst likt lielos daudzumos, jo ļoti savelk ādu un baigais diskomforts.
28.01.2017 11:06 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Bibo, nu tas jau pats par sevi saprotams. Uzturam un ūdenim vēl klāt jāpieskaita pietiekamas fiziskās aktivitātes svaigā gaisā, miegs utt. Seja tak ir mūsu dvēseles un dzīvesveida, arī vispārējā organisma stāvokła spogulis.
28.01.2017 11:09 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.09.2012
Perfektai ādai jāievēro režīms. Nedrīkst teikt- aij, šodien iešu gulēt ta pat, būs labi! Nē! Vnm visa pamatā ir 3 nosacījumi uz ka balstās visa ādas kopšanas impērija (jā, jā, impērija :D )
1. pareiza attīrīšana
2. balansēšana
3. mitrināšana
Papildus, protams, palutināt ar masku, piemēram.
Pati es tonālo vnm lietošu, jo man nepatīk mans dabīgais tonis. Man patīk iededzis tonis, bet es esmu pietiekami balta, lai slēptos sniegā. :-D
Ja nolem apmeklēt kosmetalogu vai dermatologu- uzmanīgi! Painteresējies par viņiem. Man dažām draudzenēm tādas pērles bijuši, ka es saprotu es mierīgi varētu iet pat par plastisko ķirurgu strādāt! :D
P.S. Tas, ka produkts pirkts aptiekā arī neko nenozīmē, kā izrādās. Tas ir mārketings. Kurš pirmais nopērk izplatīšanas tiesības. To man apstāstīja, kad sen, sen Ģimenes aptiekā es ieraudzīju smaržas- draudzenes cienītās Britnija Spīrsa un vecās vīriešu Lanvin. Veikalos viņu nebija. Tad man apskaidroja sistēmu. Pēc sastāviem tie krēmi aptiekās ne ar ko īpaši neatšķirās no veikalos nopērkamiem. Visiem ir labāks vai sliktaks sastāvs, visam ir jaurbjās cauri. :D
28.01.2017 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 3053
Reģ: 09.10.2009
Varbūt kāda var ieteikt labu dermatologu(Rīgā)? Ar maskām un ūdeni vien (vismaz manā gadījumā) - nebūs gana. (s)
28.01.2017 11:24 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Pati sejas āda man vēl ir laba. Bet manas lielākās problēmas ir tas, ka ir sārts deguns, tāpēc ānkas visu laiku ar korektoru nomaskēt, lai ir vienādā gaišā tonī ar ādu. Bet es gribētu piedzīvot dienu, kad deguns vairs nebūs sārts :)
Un otra problēma ir asinsvadi ap acīm, kas ir ļoti tuvu, līdz ar to visu mūžu man ir kā zili riņķi. Un arī nākas ar korektoru maskēt.
28.01.2017 11:26 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Kas ir balansēšana?
28.01.2017 11:27 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
P.S. Tas, ka produkts pirkts aptiekā arī neko nenozīmē, kā izrādās. Tas ir mārketings. Kurš pirmais nopērk izplatīšanas tiesības.

Tā nu gan nav! Pirmkārt, dermokosmētika iet ciešā sadarbībā ar dermatologiju un farmāciju. Tas nozīmē, ka visi produkti, sastāvdałas pirms ražošanas tiek rūpīgi pētīti, katram lielam zīmolam ir savi zinātniskie institūti utt., kur piedalās pasaulē vadošie dermatologi. Ražošana galvenokārt pamatojas uz dabisko produktu izmantošanu, piem. termālie ūdeñi, ałges, augu produkti utt. un to iedarbība aprakstīta līdzīgi kā zālēm. Pie kādām ādas saslimšanām, dermokosmētika iet roku rokā ar medikamentiem, bez tam, neviens normāls dermatologs vai kosmetologs nemūžam neieteiks lielveikalu preci, lai uzlabotu ādas stāvokli. Dermokosmētiku ražo gandrīz pēc tādiem pašiem standartiem kā zāles. Tāpēc jau tā nav tāds masu produkts, kas pārdodās Drogās.
28.01.2017 11:40 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Brunettte9, superīga un zinoša dermatologe ir Kristīne Zabludovska. Strādā Mauriña klīnikā.
28.01.2017 11:41 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.09.2012
Balansēšana- toniks. Toniks pilda šo funkciju. Ar kapilāriem vsp ir ka ir. Daudz ko nedrīkst tad. Tur vairāk specializēta līnija jālieto. Man draudzene Clinique redness līniju lietoja. Teica, ka labs.
Par degunu nezinu, bet kapilāri gan bija. Un vel iedzēra mazliet vīna- āda tādos pleķos metās.
Tumšos lokus novērst ar vēsajiem krēmiem, nedzert uz nakti un nedzert daudz kafiju. Kkā tā. :)
28.01.2017 11:43 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.09.2012
brunettte9, es, kopš iegādājos Philipps attīrīšanas ierīci- man laime pilnībā. Neviena pumpa, nekā.
Itsme, Vichy, piemēram. Palasi viņam sastāvu. Es esmu izpētījusi sastāvus un pati braukājusi pa semināriem. Kratījusi pārstāvjus.. Nav viss tik stingri. Bioderma. Tad es labāk Biotherm izvēlēšos vai Collistar. Termālie ūdeņi, aļģes, uz to Thalgo darbojās, tas pats jau minētais Biotherm. Katram no šiem ir kkas labs un kkas slikts, bet to, ka aptiekas jau sen kļuvušas par komerciju, tā tas ir.
Drogās pirkt sev sejas kopšanu es vsp nespēju iedomāties, tāpēc es ar to nemaz ar nesalīdzinu. Atceros, ka tīnes vecumā kko pirku. Paldies, ar to pietika.
28.01.2017 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Kopš palasīju sastāvu tai aptieku kosmētikai, piemēram, LRP, vienkārši šausmas... SLS, naftas produkti, kas tik vēl ne. Tuklāt uz iepakojumiem ir melnā svītriņa, kas ir pati sliktākā, tas nozīmē, ka tie ir visķīmiskākie produkti! No dabīguma tur ne smakas
28.01.2017 11:56 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Kjirsiic, drīkst zināt, ar ko nodarbojies? Prasu, jo dermokosmētikas zīmoli nerīko seminārus cilvēkiem no males-tie parasti ir ārsti, farmaceiti, aptieku kosmētikas konsultanti. Un parastais pārstāvis, tici man, nebūs tik kompetents, lai atbildētu Tev par pašu ražošanas procesu. Ja vien nav kārtīgi izpētijis pašu ražotni, darbojies tur!
Un par tiem sastāviem-esmu novērojusi, ka cilvēkiem ir izteikta tendence katru vielu, kuru nesaprot, tik pamatojoties uz kaut kur dzirdētu nosaukumu, vai nedod Dievs, jo sarežgītāks papildvielas nosaukums, jo izdomā, ka tā ir super super kaitīga viela:-D varbūt ar jums tā nav, bet tas no manas prakses. Padomājiet tik arī par to, ka jūs noteikti negribat tādu krēmu par milzīgu naudas summu, kas būtu jāizlieto dienas laikā pēc atvēršanas utt..tāpēc vajadzīgas visādas vielas klāt, lai nodrošinātu darbību, ilgāku termiñu un daudz citu lietu. Bet nu jebkurā gadījumā, man nav vēlmes nevienam neko pierādīt. Nav tik šausmīgi jāskatās uz papildvielām (kuras arī neliek uz "dullo", bet tāpat ir pētītas), kas produktā ir n-to reižu mazākā koncentrācijā, bet galvenām sastāvdałām, kas arī ir tās, kas nodrošina pamatdarbību.
28.01.2017 12:36 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Itsme - viss skan skaisti, taču tā tiešām nav. Strādāju ar to visu, un sen jau skaidrs, ka aptiekās, lielākoties, ir labi produkti, taču ne vienmēr tie cilvēki, kas pieņem sortimentu, vispār apskatās sastāvu un to, vai produkts ir vismaz dermatoloģiski testēts. :)
Protams, aptiekās nav tas pats sortiments, kas, piemēram, supernetto plauktos, taču ir jāskatās līdzi, nevar aptiekā uz aklo ņemt.
Tāpat kā ir daudzi smalkie aptieku produkti, kurus te Cosmo meitenes iemīļojušas, ar lieliem BIO uz kastītes, taču sastāvā pirmā viela - parafīns vai kāda cita minerāleļļa.
Tā kā, dāmas, ne BIO, ne EKO neko daudz vairs nenozīmē, ir jāzina, ko zieķējam!
Par sejas ādu runājot - man, personīgi, no dabas ir sārti vaigi un deguns, bieži vien arī zods. Reizem jūtos kā cūciņa :) Pastaigāju "patīrīties", sāku lietot eļļu sejai, kas izlīddzina toni uuuun dzert Nīma pulveri, ko kaut kad biju nopikusi Baltic Beauty un aizmirsusi plauktā :D Nīms foršs- riktīgi visus toksīnus sit ārā, pirrmo nedēļu biju pumpaina un piņņaina, tagad cits skats :) un ar eļļu - āda tiek pabarota un mitrināta, līdz ar to arī aizsargāta - sarkanumi arī pazuduši..
28.01.2017 12:36 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Kornelya, es arī strādāju šajā nozarē. Un galu galā, pateikšu tikai to, ka sen jau skaidrs, ka minerālełłu, parabēnu utt. "Kaitīgo" vielu pretinieki ir eko kosmētikas ražotāji. Galvenais tajā visā procesā ir "uzpūst" kādu it kā problēmu un šādas baumas tiek izplatītas łoti mērktiecīgi. Sen jau ir pierādīts minerālełłu nekaitīgums.
28.01.2017 12:57 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Minerāleļļa nav burtiski kaitīga, taču pamēģini pasmērēt parafīnu uz ādas.
Tas nav kaitīgs, no tā nemirst, taču tas brutāli aizķepina poras. Stāsts, protams, nav tagad par manu naidu pret parafīnu, taču ne viss, kas nopērkams aptiekā, uzreiz ir labs, un to der ievērot!
Tāpat kā ir produkti, kuriem lepni rakstīts "AR ALVEJU". Un ir atšķirība, vai aloe barbadensis ir sastāvā viena no pirmajām, kas pieminēta, vai viena no pēdējām vielām.
Protams, es Tev piekrītu, ka ir konservanti, kuri ir nepieciešami, lai produktu varētu lietot, nu, vismaz 6 mēnešus kopš saskarsmes ar gaisu, tas tā tiešām ir. No mušas necenšos ziloni uzpūst, taču, manuprāt, (uzsvars uz "manuprāt"), ir jādomā, ko liek grozā. Jo arī ne visi farmaceiti zina vielas, vai produktus, kas stāv plauktā.
28.01.2017 13:06 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.09.2012
Itsme, es jau 11 gadus strādāju ādas kopšanas nozarē. Tā kā es neesmu random dāma, kura bļaus par visu, ko nezin.
Un, jā, kā jau te minēja par Bio vai Eko nosaukumiem... Tos tagad katrs, kam nav slinkums bliež uz kastītes. Bet sertifikāta ka tāda nav.
Jā, es lietoju arī šādu produkciju no aptiekas, bet NAV tā, ka aptiekās viss ir super puper dermatoloģiski pārbaudīts, pēc sastāva dabīgs vai kā savādāk labāks ar produkciju, ko, piemēram, Stokmanītī var nopirkt. Vai Douglasā, Kristiānās un Kolonnas salonos.
28.01.2017 13:50 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Kjirsiic - Piekrītu. Var atrast labas, tiešām labas lietas, bet lai atrastu, ir jāmeklē :)
28.01.2017 13:52 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.09.2012
Pati es neesmu eko produkcijas sludinātāja, bet palmu eļļu vai minerāl eļļū (kas taukainai ādai nu galīgi nekad nenāks par labu) es negribu zieķēt.
28.01.2017 13:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits