Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BITE LV

 
Reitings 56
Reģ: 24.06.2016
Sveiki. Tātad izstāstīšu situāciju. Esmu bites kliente jau daudzus gadus. Pēkšņi atnāk sms ar ziņu, ka man ir parāds. Protams, uzreiz sazvanīju Biti, šie pateica, ka man viss kārtībā, parādu nav. Tas sākās 6 decembrī. Labi, atnāca vēl 2 reizes sms, ka ir jāsamaksā. Protams, katru reizi zvanīju viņiem, lai izskaidro, kas noticis. Pateica, ka kāds ir norādījis otro numuru (ja nav sasniedzams pirmais nr.)- manu numuru. Skaidroju, ka to cilvēku pat nepazīstu uz ko Bites darbinieks vienkārši pajautāja vai man ir grūti samaksāt to naudu(14eiro). Pēc 2 nedēļām atkal atnākusi sms ar tekstu, ka mani taisās iesniegt parādu piedziņai. Zvanu atkal Bitei. Meitenei jau kuro reizi skaidroju situāciju, viņa sazvanīja šo numuru un tā sieviete(kurai ir tas parāds) esot teikusi, ka samaksās. Bites darbiniece kā saprotu nemaz nepavaicāja vai tik tiešām mans nr ir viņas otrais nr. Sieviete parādu samaksājusi nav un mani sūtīs parādu piedziņai. Tos 14eiro tīri principa dēļ netaisos maksāt, jo neticu, ka sieviete to nedarīja ar ļaunu nolūku, netaisos maksāt par neko un turklāt kur garantija, ka ja es samaksātu, sieviete nerīkotos otreiz tāpat? Rīt arī rakstīšu savai juristei. Ko Jūs darītu šādā situācijā? Varbūt kāda ir saskārusies ar šādu problēmu?:-/
24.01.2017 18:28 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Neviens Tevi nevar un netaisās nodot parādu piedziņai tikai tādēļ, ka tavs numurs norādīts kā otrais kontakttālrunis citam numuram. Viņi to var izdarīt tikai tad, ja Tev noslēgts līgums par konkrēto telefona numuru. Es domāju, ka Tev vienkārši nāk informācija, kura tiek sūtīta tai sievietei, vienkārši tiek sūtīta uz visiem norādītajiem kontakttālruņiem, lai sasniegtu parādnieku. Piezvani vēlreiz un palūdz, lai Tavu nr.noņem tai sievietei/numuram no kontakttelefoniem. Ja atsakās to darīt, es laikam neslēptu dusmas un piepradītu, lai sazvana sievieti un pārbauda. Sliktākajā gadījumā aizbrauktu uz kādu bites salonu un uzrakstītu iesniegumu par šo situāciju.
24.01.2017 18:38 |
 
Reitings 56
Reģ: 24.06.2016
Esmu jau lūgusi visas reizes zvanot, man vairs nav spēka viņiem zvanīt uz skaidroties. Kāpēc tad viņi uzreiz jau nevarēja anulēt manu nr.? Visas sarunas taču tiek ierakstītas. Vai tad viņiem administrācijas tādas nav? Šo sievieti Bite sazvanīja pēdējo reizi, kad zvanīju (tas sanāk tikai ceturtajā reizē, kopš skaidroju visu šo murgu!). Sieviete teica, ka tuvākajās dienās samaksās, taču Bite neuzskatīja laikam par vajadzīgu uzprasīt vai norādītais otrais numurs ir tik tiešām viņas. Sieviete nesamaksāja līdz tam pēdējam termiņam, proti šodienai. Tīrākā ņirgāšanās.
24.01.2017 18:56 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bez stresa. Kā gan viņi var nodot parādu piedziņai Tavu telefona Nr? Uz Tava līguma nekādu parādu nav, tas ir uz cita līguma. Un es kkā nespēju noticēt tam, ka viņi tiešām pajautāja vai tad Tev tik grūti samaksāt šo parādu, tu gadījuma nepārspīlē?
Ja vairākas reizes šis atkārtotos man, tad es pārietu uz citu operatoru un vissrīzāk nomainītu Nr. Plus vel sliktu atsauksmi atstātu.
Bet personīgi man ir tikai pozitīvas emocijas sakarā ar biti. Arī jau ļoti sen esmu kliente.
24.01.2017 19:02 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Uzraksti viņiem e-pastā, lai nesūta ziņas uz Tavu numuru. Ja par numuru/-iem ir viss samaksāts, tad jau viss kārtībā.
Pati jau pašā sākumā raksti, ka Tavs numurs ir norādīts kā otrais numurs.
Tas jau nenozīmē, ka Tev uzreiz ir jāmaksā.
24.01.2017 19:03 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Ja izsmeļ visus variantus - es laikam soc. tīklos pabļaustītos, tagojot viņus ierakstos. Ātri vien lietu sakārtos :)
24.01.2017 19:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet cilvek ko tu zvanies, jega? aizbrauc uz bites salonu uz vietas skaidroties. Lai aorada ligumu kur tev ir tie 2 numuri...ar tau parakstu. Un saki ka sudzesies PTAC un ja vajag Bez tabu. Raksti so publiski ko te vinu Bites FB profila, atri atbildes un situaciju atrisinas, parbaudits!
jega bija zvanit9ies n tas reizes vai te cosmo sudzties? Nu ir jamak tikt gala ar tik elementaru sitiaciju;-)
24.01.2017 19:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
6 decembri un tu nelko neesi darijusi? Tev kads izspiez naudu par svesu ligumu bet tu tikai dazas reizes pazvani?:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O kaut ka netica ska tad sitiacija ir, jo uz ka varda numurs ir liguma minets un operatori to redz... un viens numurs nevar but uz 2 dazadu peronu ligumiem...neticu.
labi zini ka tev bite sms sutija?
24.01.2017 19:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 24.06.2016
Rīdziniece Nelasu cosmo forumu katru dienu, bet zinu, ka te sēž cilvēki, kas varētu man pateikt vismaz ar ko sākt šajā situācijā, nevis vienkārši pasūdzējos, tam ir domāta cita mājaslapa.Lielākās bailes man Bite ir uzdāvinājusi. Šī situācija ir ļoti dīvaina. Es arī to nesaprotu. Es neslimoju ar šizofrēniju, es skaidri zinu, ka tāda situācija ir;-)
Esmu šokā arī par Bites attieksmi. Īpaši par to jautājumu vai nevaru vienkārši samaksāt to parādu. Bet paldies, centīšos ar soc. tīkliem vēl. Nomierinājos kaut cik par to, ka nevar nevar aizsūtīt mani parādu piedziņai. Paldies:-)
24.01.2017 19:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kadas bailes? Ta ta butu jau decembri bites aslona visu noskaidrotu.
velreiz ir ligums, kuru tu paraksti tur ir tavs numurs vai vairaki. Nevar svesu numuru , svesu logumu noradit ka savu un likt maksat. Operatori redz uz ka varda ir ligums.;-)
24.01.2017 19:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
no kada numura tev sutija sms? par paradu no kada?
24.01.2017 19:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bite fb ir , raksti so visu PUBLISKI. tad sie atri atrdo visu un atri atrisina! Un ritdien aizje uz salonu, lidzi nemot personu apliecinosu dokumentu un ligumu!
24.01.2017 19:44 |
 
Reitings 56
Reģ: 24.06.2016
Nu skaidrs, paldies, sapratu!:-) Sms nāca no Bites nr- 1601. Es vienkārši nesaprotu kāpēc jau no paša sākuma nevarēja noņemt manu nr no otras līguma + kāpēc nevarēja jau pirmajā reizē piezvanīt sievietei un noskaidrot situāciju.. Pirmo reizi tik slikta pieredze ar Biti.
24.01.2017 19:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tev ligums ir ar vieniem? Ludzu ar personu apliecinosu dokumentu ritdien pie viniem uz salonu. Ligumatacu tevir tikai sis viens numurs? Tad viss , parejais uz tevi neattiecas. To vajadzehja izdarit jau 7 decembri nevis savus nervus teret. ;-)
24.01.2017 19:49 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Ja esi pavisam izbesīta, pārej pie cita operatora. Nesen tieši biju dzirdējusi par pēdējā laika bites pašvako attieksmi, vīram darbiniekam viens numurs pie viņiem karājas, un arī viena draudzene sūdzējās, ka vieni pamuļķi klientu apkalpošanā trāpās :D
24.01.2017 19:52 |
 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Ja Tev ir sava juriste, kamdēļ jājautā padoms forumā? (no offence, vienkārši aizdomājos).
Atbildot uz jautājumu, briedis 1.komentārā visu smuki uzrakstīja. Es arī iesaku rakstīt iesniegumu ar lūgumu dzēst Tavu numuru no šīs sievietes līguma.
24.01.2017 19:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tev ir jau 18 vai joprojam 17 gadi un ligums uz mammu? Jo citadi neizprptu ka 1,5 menesi nevari aiziet uz biti ar ligumu un viss, pat tev nekur nekas nav jaraksta. Klientiu ar medz but tikpat feini ka klientu apkalpotaji:-D
24.01.2017 20:01 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.12.2014
vienkārši pajautāja vai man ir grūti samaksāt to naudu(14eiro)

Neticu, ka darbinieks varēja pateikt ko tādu situācijā, kad kliets sūdzās par to, ka svešā līgumā norādīts viņa numurs nez kāpēc. Un pat ja tā būtu patiesība, es tur tādu traci saceltu, brauktu uz Bites salonu, nevis zvanītu n-tās reizes, redzot, ka no zvaniem jēgas nav. Tak beidz zvanīt, aizbrauc vienreiz un noskaidro visu, kas un kā. :-D
24.01.2017 20:10 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Esmu vairākus gadus Bites klients. Viss apmierina -sakari ir,cena ok,bet besī tie darbinieki! Nu goda vārds! Tas smaids no auss līdz otrai ausij un lej tik cukuriņu!(t)
Bija gadījums vasarā. Vīrs nopirka mob. To Cat. Uz vietas salons nebija. Jāsūta no Rīgas. Pasùtīja. Pēc kādām dienăm atved uz darbu (viņš tad bija citā Lv malā). Vìrs zvana man un es dzirdu katru otro vārdu.:-OAtbrauca mājās un ejam uz Bites salonu. Telefonam divas dienas. Pirms ejam,es palasu PTAC,ka mob.jāņem atpakaļ,jo defekts atklāts 6 mënešu laikā,kopš iegādes . Stāstu situāciju darbiniecei. Viņa tik māj ar galvu,tupi smaida un saka,ka sūtìsim uz remontu.:-O Divu dienu vecu mob.uz remontu?! Saku,ka PTAC piedāvā iespēju saņemt naudu,jaunu mob. Vai remontu. Darbiniece saka,ka nē! Nav tāda iespēja. Man esot vecs info. Tā bija 6diena un PTAC sazvanìt nevarēju. Pateicu,ka mob.neatstāšu un pirmdien zvanìšu PTAC. Darbiniece saka,ka varu zvanìt,bet mob.tāpat neņems un saka,ka saprot mani,jo tikko tak viņa man to mob.pārdevusi. Uzknābu,ka atveda kurjers,ne viņa man tirgoja. Pirmdien sazvanīju PTAC,protams,apstiprināja,ka mob.ir jāņem atpakaļ. Atkal devāmies uz Bites salonu. (Šoreiz gan Rīgā,bet PTAC teica,ka atgriezt var jeb kurā Bites salonā). Mobilo savāca,bet ar to viss nebeidzās. Beigās vēl bija jācinās,lai noņem to līgumu,atgriež naudu utt. Zvanìjos entās reizes. Beigās jau sabļāvu un piedraudēju ar Beztabu un visu pārējo,tad arī lìgums anulējās un nauda tika atgriezta.
Ar šo penteri es gribēju teikt,ka vajag palikt pie sava,palasìt likumu un parādīt,ka neesi pilnìgs muļķis,kuru tīt ap pirkstu!
24.01.2017 20:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu pag bet ja cilveks vairak ka 1,5 mensa laika nevar aiziet uz salonu ar ligumu bet tikai 4 reizes sazvanas kads tur brinums? Un raksta nevis publiski FB bitesx lapa so visu, bet cosmo!!!!!!!!!!!! Kadi operatori tadi ari klienti...ko te vel teikt.
24.01.2017 20:15 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
nu pag bet ja cilveks vairak ka 1,5 mensa laika nevar aiziet uz salonu ar ligumu bet tikai 4 reizes sazvanas kads tur brinums? Un raksta nevis publiski FB bitesx lapa so visu, bet cosmo!!!!!!!!!!!! Kadi operatori tadi ari klienti...ko te vel teikt.

Bites saloni/veikali nav visās pilsētās. :-) Iespējams , autore dzīvo pilsētā, kurā nav pieejams šis veikals.
Es noteikti ietu uz tuvāko Bites salonu un skaidrotos ar viņiem tiešajā, ņemot līdzi visus līgumus, kas vien man ir.
24.01.2017 20:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits