pie kā vērsties

 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Problēma diezgan stulba un tā ir manā galvā. Bet gribu no tā tikt vaļā.. Bet nezinu kā
Mani visu mūžu vajā tāda lieta kā bailes no nekā. Piemērs, aizbraucu uz veikalu un pēkšņi paniski baidos izkāpt no mašīnas, kaut viss it kā ir kārtībā un zinu, ka veikalā man nekādas briesmas nedraud, tomēr nevaru sevi piespiest iziet; vēl bieži gadās, ka nevaru sarunāties normāli ar cilvēku, sastingstu un gribu bēgt prom, nevaru loğiski padomāt, sākas stress, iekšēji panika un nesaprotu ko darīt, tas gadās gan ar tuviem cilvēkiem, gan ar pārdevējām veikalā, gan kursos . utt.
Manī ir pilnīgi kā divas personības, viena ir komunikabla, jautra, godīga un otrā ir tā, kas pār mani ņem bieži virsroku, kas izpaužas ar nepamatotu stresu, stresa situācijās nekontrolējami sāku melot, parasti par visādiem sīkumiem, bet man tas traucē, jo šajos melos es noniecinu sevi, es sāku stāstīt lietas, kas nav bijušas, pati apzinos to arī tobrīd kad visu to stāstu, bet nevaru apstāties, kaut arī man ir šausmīgs kauns.
Tie nav tādi aptumsuma brīži, kurus neatceros, bet gan tieši no stresa sāku melot, jo nezinu ko teikt un kā uzturēt sarunu laikam. Bet kāpēc mani rodas sis bailes un kā no tā tikt vaļā?
18.01.2017 00:29 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Hanna, paldies :)
Starp citu, man nosūtījums no Ģimenes ārsta ir vajadzīgs vai nē?
18.01.2017 11:46 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Malacis, ka vēlies vērsties pie profesionāļa un apzinies problēmu. Noteikti nenobīsties un nepārdomā. Tevis aprakstītais ir ļoti nopietni un šādā gadījumā noteikti nevajag baidīties no palīdzības meklēšanas. Par ĢĀ nemācēšu teikt, bet sākumā vari piezvanīt kādam krīzes centram - tālruņi internetā viegli atrodami. Un, protams, psihoterapeits. Novēlu lielu gribasspēku, motivāciju un neatlaidību! Ar pareizo attieksmi iespējams kalnus gāzt, lai izdodas pārmaiņas!
18.01.2017 11:51 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nolūko speciālistu, izpēti ārstniecības iestādes mājaslapu, varbūt ir elektroniskais pieraksts. Par nepieciešamību pēc ārsta nosūtījuma vajadzētu būt rakstītam, jo cenas ar un bez tā atšķiras. Nezinu gan, vai psihoterapija neskaitās luksusa pakalpojums, kas pieejams tikai par maksu. Piezvani uz attiecīgās iestādes info tālruni un noskaidro! Veiksmi Tev! :)
18.01.2017 11:53 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Reina un Hanna :) :) liels paldies! Ļoti ceru ka izdosies no šī visa atbrīvoties un jutīšos beidzot droša par sevi
18.01.2017 11:57 |
 
Reitings 441
Reģ: 29.01.2009
Pie psihiatra nosūtījums nav nepieciešams, tas ir tiešās piekļuves ārsts, tāpat kā ginekologs, piemēram.
No antidepresantiem atkarība nerodas, atkarība rodas no benzodiazepīniem.
Painteresējies par iespējām tikt pie psihiatra Veldres vai Ļermontova ielā.
Psihologs te ir galīgi garām, tev nepieciešams speciālists ar medicīnisko izglītību, vai nu psihoterapeits vai psihiatrs.
Pirmais būs maksas pakalpojums, otrais lielākoties valsts apmaksāts, ja vien neiesi uz privatklīniku.
Veiksmi. Šo novārtā atstāt nevajadzētu.
18.01.2017 12:39 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Psihiatrs.
18.01.2017 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits