Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdomas..

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Sveikas!
Par ko es gribu parunāt? laikam vairāk vienkārši gribu kaut kur izlikt savas sajūtas un emocijas. Varbūt rast kādas atbildes.
Man ir 25 gadi- tāds nopietns vecums itkā jau. Drīz vairs nevarēšu norakstīt savas kļūdas uz jaunību un pieredzes trūkumu.
Šķiet, ka šis ir pārmaiņu laiks, bet ne praktiskā nozīmē, bet manī kā personībā.. Gribu vairāk, varu vairāk un ticu , ka varu vairāk.. Bet tomēr ne jau visu varam ietekmēt paši.
Un ja ir tāds trūkums kā sliktas komunikācijas prasmes , tad tas traucē it visā, profesionāli un arī privāti. Bet ko ar to darīt- kā atbrīvoties, kā justies labi.. Un būt interesantai sev un citiem.. Kā lai to maina?
Taču profesionālā joma mani neuztrauc, kas cenšas tam ir... BET ko darīt darīt ar privāto. Kad jau gribas ģimeni, bet nav pat attiecību.. Kad saproti, ka gribas ar kādu to dzīvi dalīt.. Bet nav ar ko , bet skaties apkārt un klasesbiedri, studiju biedri pamazām precas un veido ģimeni, ir bērni, Bet Tu tikai turpini sapņot, un ceri, ka reiz pienāks arī tava laimīgā stunda.. Bet ja nu nē.. Tas paliek biedējoši.
Un sāpīgi, kad nezini, ko atbildēt uz jautājumu: Kad Tu Mums atvedīsi kādu parādīt?
Bet ko es te varu darīt? Vai to var izcīnīt, tāpat kā jebko citu šajā dzīvē- ar sapni un centību, nebeidzamu spēku. Tikai liekas , ka ar to par maz..
Ja Tu zini ko vēlies, bet nezini kā to panākt..
08.01.2017 01:56 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kad tev bija pēdējās nopietnas attiecības un kāds ir to izbeigšanās iemesls?
08.01.2017 02:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mikimause, neķer kreņķi, ja vēl neesi sastapusi savu iecerēto.. nekad nevari zināt, kad satiksieties..varbūt šodien, rit vai pēc gada :)
08.01.2017 06:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Savu otro pusīti arī sastapu, kad bija 25 :)
08.01.2017 07:03 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Es pazīstu meiteni kurai ir 22, un nekad, NEKAD vēl nav bijušas attiecības. Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem ir vienalga kā citi dzīvo, bet pati meitene ir stāstījusi ka dzird daudz pārmetumus, jo tagad jau gandrīz katrai 14gadīgajai ir puisis..
Nesapratu īsti vai tavā gadījumā ir bijušas kādas attiecības un pajukušas?
08.01.2017 08:53 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.11.2016
Tas vairāk ir Tavā galvā, man arī ir tāds vecums kā Tev, bet no vecākiem neesmu dzirdējusi tādu frāzi- kad Tu atvedīsi kādu pie mums? Viņi nejaucās manā privātajā dzīvē, par to es esmu ļoti viņiem pateicīga, jo puisis pie sāniem vēl nenozīmē kāzas un bērnus. Šaubos, ka problēma ir komunikācijas vainā, jo citreiz esmu ievērojusi, ka puišiem ļoti piesaista tās klusās meitenes, drīzāk var just Tavu izmisumu un sava veida barrjeras, ko pati esi uzcēlusi, kas arī atbaida vīriešus. Bet kā :saka, kas meklē, tas atrod. Ja tik ļoti vēlies kādu, tad ej meklē viņu, piereģistrējies iepazīšanās portālos, ej ballēties, sēžot mājās nekas nenotiks.
08.01.2017 09:14 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Priecājies, ka neesi kā lops. Priekš kam tev vajag tos sūdus? Tici man tu pati to nevēlies, tev vnk šķiet ka vēlies, jo visi apkārt tā dara.
Piemēram es nekad netērēšu pat vienu centu uz kkādu korovu, vienalga ko pazīstamie teiks un domās. Lai domā ka esmu zilais vai jebko, man tak piejāt.
08.01.2017 10:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits