Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izšķīrās tevis dēļ

 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Čau.
Gari nerakstīšu, vienkārši gribēju padiskutēt, dzirdēt citu meiteņu viedokļus.
Kāda ir jūsu attieksme pret vīriešiem, kuri pārtrauc attiecības, lai būtu kopā ar jums? Vai ar mierīgu sirdi uzsāktu attiecības ar tādu cilvēku? Rakstu "ar mierīgu sirdi", jo manī tāda situācija ieviestu šaubas, vai cilvēkam var līdz galam uzticēties, vai viņš nav nepastāvīgs. Ja jau manis dēļ pamet esošo, tad arī kaut kādā brīdī pametīs mani citas dēļ.
P.S. Nerunāju par tām situācijām, kur sieviete ir mīļākā. Vienkārši - iepazināties, puisis saprot, ka sāk iemīlēties, un pamet savu draudzeni.
06.01.2017 13:52 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Man šķiet, ka tas ir normāli. Vismaz godīgi. Dzīvē gadās visādi. Par nepastāvību var spriest, ja tam čalim tāda jauna mīlestība gadās bieži, bet, ja tā ir gadījies vienu reizi... viņš vismaz nekrāpj un nemelo. Protams, iiiiideaaaalaaa variantā, sapratis, ka pašreizējās attiecībās kaut kas nav kārtībā, labāk būtu godīgi izrunāt ar partneri un censties kaut ko labot, bet no otras puses- ja nu tā jaunā mīla ir tā īstā un vienīgā, kāpēc vilkt sev līdzi aiz astes beigtu kaķi?
06.01.2017 14:00 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Nošaut tādus lopus (e)
Riebjas, ka cilvēks meklējas un pamet, nevis pamet un tad iet meklēties...
06.01.2017 14:01 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
sharmantaa, ne vienmēr ir jāmeklējas, lai atrastu vai netīšām uzskrietu virsū. Tā nu tas ir. Nesaskatu tajā neko dramatisku :)
06.01.2017 14:07 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Sophie, nu, tu jau tāpat nekad neuzzināsi, vai esi pirmā, kuras dēļ pamet, vai 21. Nezinu, man par šo visu tādas dažādas domas.
sharmantaa, ko nozīmē "meklēties"? Cilvēkam aiz aizslēgtām durvīm visu laiku sēdēt un iziet ārā tikai nakts laikā, kad pilsēta tukša? Nav runa par apzinātu cilvēka meklēšanu, bet gan par to, ka kaut kādu apstākļu dēļ sanāk iepazīties un kontaktēties, pēc kā vīrietis sāk saprast, ka tā otra sieviete iepatīkas.
06.01.2017 14:07 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Uzsāktu attiecibas. Ja viņam tajās attiecibās viss butu čiki piki un pārliecība, ka īstā, tad viņam pat neienāktu prātā skatīties un meklēt ko citu.
06.01.2017 14:09 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manuprāt, normāli, ja saproti, ka ir jūtas pret citu, vēlēšanās būt kopā, pārtraukt esošās attiecības. Un nav runas par to, ka kāds meklējas. Dzīvē notiek visādi.
Kad iepazinos ar savu vīru, abi bijām samērā nopietnās attiecībās. Un arī ieskatījāmies viens otrā, kamēr vēl nebijām brīvi.
06.01.2017 14:12 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Rakstu "ar mierīgu sirdi", jo manī tāda situācija ieviestu šaubas, vai cilvēkam var līdz galam uzticēties, vai viņš nav nepastāvīgs. Ja jau manis dēļ pamet esošo, tad arī kaut kādā brīdī pametīs mani citas dēļ.

Tu nekad nevari zināt kādas ir tās viņu attiecības īsti. Nereti attiecības pastāv pastāvēšanas pēc. Tad cilvēks satiek kādu 'labāku' dzīvesbiedru un saprot - wow, tad var būt arī tā? Un tas ir tas final push, lai izšķirtos ar otru cilvēciņu. Skarbi, bet tā notiek.
06.01.2017 14:12 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Bet kā saprast to, ka tam vīrietim ar esošo tiešām nav viss līdz galam kārtībā, kā piemēram, nevis viņš katru reizi kā ierauga skaistāku, gudrāku, jautrāku nodomā
wow, tad var būt arī tā?
? Jautājums varbūt pat drīzāk retorisks, jo diez vai to var uzzināt (ja vien vīrietis nav jau sen pazīstams). Vienkārši riskēt un kā būs, tā būs?
06.01.2017 14:17 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ja viņam tajās attiecibās viss butu čiki piki un pārliecība, ka īstā, tad viņam pat neienāktu prātā skatīties un meklēt ko citu.

Re kur atbilde uz jautājumu par meklēšanos. Ja attiecībās nav viss labi, tad sāks pievērst pretējais dzimums...bet ja labi, tad ne redzēs, ne domās, ne piesaistīs kāds cits bez otras puses.. Tādēļ uzskatu, ka labāk ir izšķirties pirms otru sāpini..jo īsti nevar izlemt grib palikt vai nē tajās attiecībās, tas ne pie kā laba nenovedīs.
06.01.2017 14:18 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es pametu iepriekšējo draugu, lai būtu kopā ar tagadējo. Pametu un tikai tad uzsāku nākamās attiecības. Pirmo reizi mūžā biju tādā situācijā.
Pirms tam biju 6 gadus ilgās attiecībās un tāpēc neuzskatu sevi par nepastāvīgu.
Es nedomāju, ka tā ir zīme, ka turpmāk tā ar visiem darīšu. Tas bija izņēmums, neparedzēts, nemeklējos tajā brīdī un negaidīju, ka tas varētu notikt.
06.01.2017 14:18 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Kad iepazinos ar savu vīru, abi bijām samērā nopietnās attiecībās. Un arī ieskatījāmies viens otrā, kamēr vēl nebijām brīvi.

Tik viegli var rakstīt, jo Tu aizgāji pie cita aizskatījies, diez kā jutās tie partneri kas tika nokrāpti ar citu un beigās pamesti..respektīvi no viena veča gultas uz citu veča gultu jau nākamajā dienā..kamēr tavējais tā brīža draugs palika neizpratnē ...
06.01.2017 14:20 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Man arī tas šķiet normāli, nedomāju, ka no tā var izdarīt kaut kādus baigos secinājumus. Tikpat labi vari atrast vīrieti, kurš nav attiecībās - tas nenozīmē, ka viņš tevi nepametīs citas dēļ. Daudzi dzīvo attiecībās, kurās neieliek visu sirdi, bet, ja attiecības nav galīgi katastrofālas, kopā tur ērtums, pieradums. Un līdz brīdim, kad satiek to nākamo partneri, vienkārši nav pietiekamas motivācijas pārtraukt esošās attiecības.
06.01.2017 14:21 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ir dalītas jūtas par to. No vienas puses, ko tur īsti pārmest? Nesanāca attiecības, nu tad nesanāca. No otras, tas tomēr liecina, ka varbūt puisis nav gatavs attiecībās risināt problēmas, kad tādas parādās, bet stieps gumiju un nešķirsies, kamēr nebūs ieraudzījis kādu "labāku".
06.01.2017 14:23 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Šeit ir sievietēm raksturīgā lietu sarežģīšana.
Es vairāk uztrauktos, ja tas viss notiktu cūcīgi. Ka viņš ir ļoti uzmācīgs un uzstājīgs kaut gan vēl īsti nesper to šķiršanās soli.
06.01.2017 14:25 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
tas tomēr liecina, ka varbūt puisis nav gatavs attiecībās risināt problēmas, kad tādas parādās, bet stieps gumiju un nešķirsies, kamēr nebūs ieraudzījis kādu "labāku".

Wo, izāvi vārdus man no mutes... Tādus cilvēkus, kas tā dara nevar cienīt... Vai nu risini problēmas, ja kaut kas neapmierina, vai izšķiries un dzīvo brīva cilvēka statusā nevis lieki tērē otra laiku,,,un savu tikai savas izdevības dēļ
06.01.2017 14:27 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
diez kā jutās tie partneri kas tika nokrāpti ar citu un beigās pamesti..respektīvi no viena veča gultas uz citu veča gultu jau nākamajā dienā..kamēr tavējais tā brīža draugs palika neizpratnē ...

Kur Tu to izlasīji? Es savu draugu nekrāpu, tas ir, man ar manu tagadējo vīru nebija nekādu intīmu attiecību, arī mūžīgu mīlestību arī viens otram nesolījām. Arī no vienas gultas otrā nelecu. Un mans tā brīža draugs arī neizpratnē nepalika.
06.01.2017 14:29 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
sharmantaa, nav viss tik viennozīmīgi. Ar draugu kuru pametu esošā drauga dēļ netaisījos risināt problēmas, jo man bija skaidrs, ka nevēlos būt kopā ar šo cilvēku.
Savukārt attiecībās kurās biju 6 gadus, risināju problēmas pat tad, kad vairs nebija vērts :D respektīvi, ieguldīju visus resursus, ko vien spēju.
Attiecības ne vienmēr ir viennozīmīgas atbildes.
06.01.2017 14:29 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Un vēl man reāli patika reālistiskais viedoklis, ka vari saiet kopā ar brīvu čali un nebūs nekāda garantija, ka viņam tā nebūs pirmā reize, kad viņš tevi nomainīs pret citu :D jo dzīvē tas ir iespējams!
06.01.2017 14:30 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
sharmantaa, nu, tu izklausies, ka esi bijusi ļoti sāpināta tādas situācijas dēļ. Varbūt laiks palaist aizvainojumu?
diez kā jutās tie partneri kas tika nokrāpti ar citu

tieši pieminēju, ka runa nav par krāpšanu.
Tādēļ uzskatu, ka labāk ir izšķirties pirms otru sāpini

šķiršanās sāpēs jebkurā gadījumā.
06.01.2017 14:33 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Bet vieglāk nav pamest šo cilvēku pirms esi saticis nākamo? Ja man manējais neapmierinātu, un sāktu jau ar acs kaktiņu aplūkot citus, paflirtēt, tad ietu no tām attiecībām prom, vai arī saprastu, ka ir jādara kas lietas labā, lai uzlabotu attiecības. Tas man liekas, ka ir tāds zināms egoisms. Aptuveni tā, lai ir man, kamēr man nav cita, kad būs, tad pametīšu... Iedomājaties apgrieztu situāciju ar sevi, tad labi vairs nešķiet. Ja negribas esošās attiecības, ļauj lai vismaz otrs iet un meklē citu nevis uztur un cenšas attiecībās, jo otram tā izdevīgi...
06.01.2017 14:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits